Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 22 lut 2010, 20:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 lut 2010, 19:51
Posty: 1
GG: 0
Samochód: DAF95XF

Witam,
proszę o pomoc bo zapala mi się tajemnicza kontrolka i nie wiem od czego ona jest. Zapala się po kilku minutach po odpaleniu silnika i po 10-15 minutach gaśnie. Zapaleniu kontrolki towarzyszy sygnał dźwiękowy - tzw "pikanie". Jeśli ktoś wie na pewno co to jest to proszę żeby podzielił się ze mną tą tajemną wiedzą :D .
kontrolka ta jest obok na lewo od kontrolki STOP i wygląda następująco - czerwone kółko i wygięty element wewnątrz w kształcie bumerangu poziomo i końcami do dołu ( całość wygląda jak koło kierownicy) i pod tym bumerangiem i nad dolnym łukiem koła pionowo krótka prosta. Obok tego koła mała czerwona kropka.
Jeśli będą kłopoty ze zrozumieniem opisu to postaram się później wkleić zdjęcie.Obrazek

Zdjęcie nie chciało się załadować, ale jest pod tym adresem - http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/075 ... 4d5af.html


Post Wysłano: 26 lut 2010, 0:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 sty 2008, 23:41
Posty: 163
GG: 0

Ta mała czerwona kropka z boku oznacza że masz więcej awari niż jedną, po włączeniu przycisku na desce rozdzielczej " info" będą się wyświetlały wszystkie komunikaty o awariach jakie występują. Jeśli ona nie świeci to masz tylko jedną awarię akurat tą która się wyświetla.
Co do tematu to nie wiem co to za kontrolka , strzelając to bym sprawdził olej we wspomaganiu .


Post Wysłano: 26 lut 2010, 13:45

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 kwie 2008, 18:44
Posty: 224
GG: 3958206

jest to kontrolka od tylniej osi skretnej jesli masz taka oczywisicie!!


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: