Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 29 kwie 2008, 16:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 cze 2007, 14:07
Posty: 74

WoW! Co ja tu widzę no no ładne fotki i opis traski . Ale najbardziej podobają mi się ostatnie 3 fotki , Te Volvo FH12 to z naszej firmy (czyli.JBB) Jak może masz kolego więcej fotek to wrzuć jak będziesz mógł.Pozdrawiam ManTga 360.


Post Wysłano: 29 kwie 2008, 17:16
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 kwie 2008, 18:39
Posty: 65
Lokalizacja: Poznań

Nie niestety wiecej nie mam takich fotek :/

_________________
Dziki Dżon :)


Post Wysłano: 05 lut 2010, 1:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 kwie 2008, 18:39
Posty: 65
Lokalizacja: Poznań

Witam wszystkich!
Co do ostatnich tras trochę się pozmieniało, gdyż w między czasie zrobiłem kategorie PJ C i CE :) Jeździłem najpierw trochę na solówkach i po roku zrobiłem kat CE i opiszę w streszczeni ostatnią trasę do Niemiec zestawem SCANIA TOPLINE + NACZEPA PLANDEKA VIBERTI :

Trasa zaczęła się od niespodziewanego telefonu we wtorek rano (26.01.2010). Wyjazd w ten sam dzień ok godz 16:00. Nie byłem przygotowany do drogi gdyż siedziałem za Poznaniem ok 40 km. Ale szybko się ogarnąłem i pędziłem czym prędzej na Poznań żeby zdążyć przygotować się do trasy!
Wyjazd był na Niemcy w dwa miejsca Chemnitz (niedaleko Dresden) i Landsberg am Lach (okolice Monachium). Auto jakim jechałem to Scania Topline 114 G 380 :) Fota gdzieś na parkingu na autobahn-ie:

Obrazek
W Chemnitz wyładunek poszedł szybko i sprawnie, rach ciach i już koniec, czas jechać w drugie miejsce do Landsberga:

Obrazek

Po rozładunku odjechaliśmy gdzieś gdzie można było postawić auto na noc bo załadunku na powrót ani widu ani słychu więc trzeba było czekać, przeczekaliśmy to na terenie jakieś betoniarni w okolicach autostrady A96:

Obrazek

Obrazek

Z Landsberga udałem się do Putzbrunn (bliskie okolice Monachium)
Obrazek

po załadunek. Dojechałem na miejsce o godz ok 16 w piątek (29.01) niestety firma była otwarta tylko do 13 w pt, w sobotę wogle nieczynna wieć przyszło mi czekać przez weekend do poniedziałku na załadunek:/ Weekend z głowy na niemieckiej ziemi :/
W poniedziałek firma otwarta była od 8:00 wiec ok 9:00 byłem już załadowany 16 paletami które wiozłem do Polski dokładnie do Brodnicy.
Ale po załadowaniu okazało się że baterie w mojej Scani odmówiły posłuszeństwa, nie dało nic odpalenie na tzw "kable" od innego ciągnika MAN :/ Przyjechał serwis Mercedesa i podołał wyzwaniu, "odpalił" moją Scianię :) Po napąpowaniu powietrza ruszyłem w stronę Polskiej granicy :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Bo Brodnicy zlądowałem we wtorek 2.02, szybki wyładunek i zaraz trafił się ładunek 24t nawozu z Wąbrzeźna bo Borzykowa w woj. wielkopolskim gdzie dotarłem ok 23:00. Rano w środę wyładunek i zaraz powrót na pusto ok 60 km do Poznania gdzie zakończyła się moja tygodniowa traska :)

pozdro600

_________________
Dziki Dżon :)


Post Wysłano: 07 lut 2010, 2:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 gru 2007, 0:23
Posty: 109
GG: 10480858
Samochód: 440 dxi
Lokalizacja: Pniewy

Co wiozłeś, co wozicie do Niemiec? :wink:
Gratuluje przejścia na "duże" :lol:

_________________
Uczeń Technikum Logistycznego ;)


Post Wysłano: 07 lut 2010, 21:38
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 kwie 2008, 18:39
Posty: 65
Lokalizacja: Poznań

hehe a dzięki dzięki...
A do Niemiec szły jakieś odlewy metalowe!

_________________
Dziki Dżon :)


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: