Autor
Wiadomość
Tytuł: Re: wada wzroku
Post Wysłano: 30 sty 2010, 23:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 gru 2007, 16:53
Posty: 349
GG: 10729981
Samochód: Bmw
Lokalizacja: Orzesze

Witam.
Ja mam pytanie w jakiej cenie jest taka operacja?? :P


Tytuł: Re: wada wzroku
Post Wysłano: 31 sty 2010, 1:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 lis 2008, 15:19
Posty: 353
GG: 3745303
Samochód: VOLVO FH12, 420.

Ja osobiscie nie mam nic przeciwko kiero z wadami wzroku. Sam mam astygmatyzm.
Wg mnie badania nie w stanie w pelni okreslic zdolnosci do prowadzenia pojazdu.
Wazniejszy, jest chyba osad osobisty, czy ja sam jako kiero nie stwarzam zagrozenia na drodze.
Oczywiscie przyjmuje za oczywsite, ze nawet najlepszy kiero czasem popelnia blad, czyli stwarza zagrozenie na drodze. Ale wg, mnie jesli ktos kasuje w ciagu roku 4 lusterka ( w tym 2 pojazdow stojacych) powinien wysnuc wiosek, ze trzeba szukac innej roboty.


Tytuł: Re: wada wzroku
Post Wysłano: 31 sty 2010, 1:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 lip 2008, 14:09
Posty: 144
GG: 7250824
Samochód: Mercedes 814D

Cytuj:
Wazniejszy, jest chyba osad osobisty, czy ja sam jako kiero nie stwarzam zagrozenia na drodze.
Wielu pijanych kierowców uważa, że nie stwarzają zagrożenia...

_________________
Nie, nie mam 13 lat...


Tytuł: Re: wada wzroku
Post Wysłano: 01 lut 2010, 16:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 gru 2008, 23:49
Posty: 139
GG: 7261507
Samochód: Scania R420
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski

koszt operacji na oczy 5tys. zl. ale mozliwosc jest korekty wady wzroku do zera, czyli po operacji jestes zdrowym czlowiekiem.

w moim przypadku nie dalo sie do zera, bo czesc tej wady to jakies problemy w mozgu a nie w oku.

sama operacja nie jest bolesna, ale jest na zywca, bez pelnej narkozy, wszystko widzisz i jestes swiadomy tego dookola. znieczulenie miejscowe stosuja, czyli w oku nic nie czujesz, ale czuć (nosem, nie dotykiem) zapach spalonej tkanki w trakcie operacji.

ale temat nie o tym, wiec wracamy. robie teraz C+E dowiedzialem sie ze do kursu potrzebne tylko badania lekarskie, a psychotesty to ewentualnie do pracy, i ze psychotesty z kat B, C, sa wazne rowniez na CE, co dziwne, ale jak tak jest to ok :)

_________________
Kat. B - jest wrzesień 2006 - 1 raz
Kat. C - jest sierpień 2009 - 3 raz
Kat. C+E - jest kwiecień 2010 - 2 raz

przewóz rzeczy - sierpień 2009
karta kierowcy - marzec 2011


Tytuł: Re: wada wzroku
Post Wysłano: 01 lut 2010, 18:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 gru 2009, 17:33
Posty: 22
GG: 0
Samochód: IVECO DAILY 35c14

Cytuj:
koszt operacji na oczy 5tys. zl. ale mozliwosc jest korekty wady wzroku do zera, czyli po operacji jestes zdrowym czlowiekiem.

w moim przypadku nie dalo sie do zera, bo czesc tej wady to jakies problemy w mozgu a nie w oku.

sama operacja nie jest bolesna, ale jest na zywca, bez pelnej narkozy, wszystko widzisz i jestes swiadomy tego dookola. znieczulenie miejscowe stosuja, czyli w oku nic nie czujesz, ale czuć (nosem, nie dotykiem) zapach spalonej tkanki w trakcie operacji.

ale temat nie o tym, wiec wracamy. robie teraz C+E dowiedzialem sie ze do kursu potrzebne tylko badania lekarskie, a psychotesty to ewentualnie do pracy, i ze psychotesty z kat B, C, sa wazne rowniez na CE, co dziwne, ale jak tak jest to ok :)

Mógł byś kolego podać namiary na tą instytucje co przeprowadzają te operacie :D


Tytuł: Re: wada wzroku
Post Wysłano: 01 lut 2010, 19:37
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 gru 2007, 16:53
Posty: 349
GG: 10729981
Samochód: Bmw
Lokalizacja: Orzesze

No ja bym tez poprosił.
Sorry, ze zaśmiecam, ale obawiam się, że tez będę miał problemu z zdobyciem uprawnień przez okulary.
Jaka jest granica wiekowa do przystąpienia do takiej operacji??
Dripol w moim regionie, czyli na Śląsku często w radiu reklamuje się KLINIKA 2000 oferująca laserową korektę wzroku.


Tytuł: Re: wada wzroku
Post Wysłano: 02 lut 2010, 3:04
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 gru 2008, 23:49
Posty: 139
GG: 7261507
Samochód: Scania R420
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski

http://www.intermedica.pl

ja robilem operacje w klinice pod linkiem wyzej wymionionym :) jestem bardzo zadowolony z efektow, dzieciece marzenia zostaly spelnione :) nigdy bym nie przypuszczal ze technika tak pojdzie w gore :)

nie ma limitu wieku, jedynym limitem jest to czy wada jest stala czy sie rozwija. jesli sie rozwija to raczej nie polecaja robic tej operacji bo to bez sensu.

co do kliniki katowickiej, tam rowniez robia operacje wad wzroku, moj tata musial miec przeszczepiona rogowke bodaj, spieprzyli mu sprawe, fakt zacma mu sie nie powieksza, ale mowi ze zle widzi, gorzej niz przed. tak wiec z tego wzgledu nie polecam katowic jako miejsca korekcji wady wzroku.

_________________
Kat. B - jest wrzesień 2006 - 1 raz
Kat. C - jest sierpień 2009 - 3 raz
Kat. C+E - jest kwiecień 2010 - 2 raz

przewóz rzeczy - sierpień 2009
karta kierowcy - marzec 2011


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: