Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 20 gru 2009, 0:02

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 gru 2009, 23:42
Posty: 1
GG: 1911675
Samochód: daf xf 95

witam
mam xf 95 mam problemy z ebs zrobiło się zimno i jest auto blokowane przez ebs i pali się lampka stop bez naczepy to się nie dzieje, mam pełne zegary a i tak trzymają mi hamulce auto mam 4 tygodnie to się ucze


Post Wysłano: 31 gru 2009, 17:02

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 kwie 2008, 18:44
Posty: 224
GG: 3958206

a reczny hamulec dzialal , lampka od recznego zgasla?? jak cos to pisz na moje gg


Post Wysłano: 03 sty 2010, 14:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 kwie 2009, 16:52
Posty: 74
GG: 0

witam musze Cie troszke zmarwic odnosnie kosztow naprawy tej usterki jezeli jest to co mysle a mianowicie za siodlem pomiedzy rama jest zawor EBS ktory odpowiedzialny jest za prace i synchronizacje EBS-u ciagnika i naczepy polecam wjazd do dafa na komputerek i upewnienie sie, w 9-u przypadkach na 10 wina lezaly po stronie tego wlasnie zaworu, mniemam, ze na zegarach jest jakies ostrzezenie typu "EBS trailer warning" lub "EBS truck warning" swiecace na czerwono, jedna poprawka, przy ciagnikach dwuosiowych czyli "normalnych" uzywanych na kontynecie ten zawor moze byc przed siodlem, co moge podpowiedziec to sprawdz polaczenia i przewody elektryczne tegoz zaworu daf ma bardzo kiepskiej jakosci "elektryke". pzdr


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: