Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 28 lis 2009, 10:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 mar 2008, 20:33
Posty: 109
Samochód: MAN TGA 26.460 6x4 2003r.
Lokalizacja: Wołomin

Mam problem ze skrzynią w manie tga 2003r. comfort shifyt
posiadam MAN TGA 26.460 6x4 2003r Skrzynia comfort shift
Otórz skrzynia biegów (lewarek) nie chodzi w położeni H , lewarek od biegów chodzi luzno , ciężko go włożyc w lewe połozenie 5 i 6 oraz 1i2 ,7i8 / 3i4 w miare ok ale jest to neutralne polozenie tej skrzyni.Odkryłem pochwe gumową od srodka kabiny i tam pod lewarkiem cztery tłoczki do ktorych przymocowany jest drazek lewarka są za olejone . bede wdzieczny za pomoc
poz
Tomek e-mail:stoldom@stol-dom.pl
GSM 506052006


Post Wysłano: 14 gru 2009, 23:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 gru 2009, 0:35
Posty: 3
GG: 0

witam. a czy rozbierałeś te tłoczki pod lewarkiem tam w środku jest płyn, może być go za mało i dla tego nie chcą ci wchodzić biegi. albo musisz wymienić olej w całym układzie przypadkiem nie dolewaj DOT 4 tylko olej oodpowiednich parametrach. jeśli olej masz w pożądku to zajżyj do zbirniczka wyrównawczego jest z przodu i sprawdx czy tam jest czysto. prawdopodobie masz zapowietrzony lewarek.


Post Wysłano: 21 gru 2009, 19:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 gru 2009, 19:30
Posty: 2
GG: 0
Samochód: Man TGA

To samo u mnie problem z biegami - lewarkiem Comfort Shift. Jeśli ktoś próbował odpowietrzyć ten "wynalazek" to proszę o instrukcję krok po kroku na mail'a. Walczę już z tym tematem, powracającym do mnie jak bumerang, od dłuższego czasu. Proszę o pomoc. Z góry dziękuję. odwdzięczę się na pewno (jak rada zadziała).


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: