Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 01 gru 2009, 17:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 kwie 2008, 16:47
Posty: 105

Czesc. Mam pytanie, przed zapisem na kurs kategori C wymagają badań lekarskich i oczekują badań od okulisty, laryngologa i cos tam jeszcze ze cukrem we krwi. Jak to wygląda? Tzn musze do każdego lekarza z osobna chodzić? I potem na koniec z 3 zaswiadczeniami lekarskimi udaję się do OSK? Czy ide do jednego lekarza i on mi wszystko posprawdza i wypisze zaświadczenie? I jak to jest idąc do okulisty skasuje mi 50zł, laryngolog 50zł i tam jeszcze cukier we krwi 50zł, kazdemu z osobna płace czy jednemu lekarzowi? Sekretarka zabardzo nic nie wyjaśniała jak i gdzie i co z tymi badaniami. Musze isc do lekarza medycy pracy, czy obojętne ? za odpowiedzi z gory dzieki. Pozdrawiam.


Post Wysłano: 01 gru 2009, 17:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 maja 2009, 20:22
Posty: 108
GG: 10095414

Jak ja zapisałem się na kurs to był jeden lekarz w OSK i on wszystkie badania zrobił. Wzrok, słuch i badanie równowagi. Ot wszystko. Potem , przed podjęciem pracy robisz badania u lekarza który robi badania dla kierowców.

_________________
A - zastanawiam się
B - jest
C - jest
E - jest
D - jest
kurs na przewóz rzeczy jest buahaha :P


Post Wysłano: 01 gru 2009, 17:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 wrz 2009, 13:04
Posty: 8
GG: 1979915

Dokładnie ja też jak robiłem to był jeden lekarz w ośrodku i on zrobił badania i wystawił zaświadczenie.

_________________
kat. B 07.2007
kat. C 07.2009
kat. C+E w planach
kurs na przewóz rzeczy
kurs na wózki widłowe


Post Wysłano: 01 gru 2009, 17:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 kwie 2008, 16:47
Posty: 105

Ale ten OSK niema lekarza i trzeba na własną rękę załatwiać zaswiadczenia.


Post Wysłano: 01 gru 2009, 18:09
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 cze 2008, 21:29
Posty: 809
GG: 6974206
Lokalizacja: PODLASIE

Ja to tak robiłem. Poszedłem do lekarza który zajmuje się badaniami dla kierowców i chyba miał jakieś powiązania z medycyną pracy. Ona przebadała mnie ogólnie tak jak to się bada na kat.B, wzięła 50zł i dała skierowanie do innych specjalistów: do lekarza od słuchu, od wzroku i bodajże neurologa a także na psychotesty. Każda wizyta ileś tam mnie kosztowała od słuchu 40zł, wzrok 50zł - (ale to nie było takie aby przeczytać literki z tablicy) tylko dokładnie komputerowo i wiele innych badań, psychotesty 100zł. Jak przechodziłem badania każdy mi dawał kwit, potem poszedłem do tej co z początku i mi wystawiła ogólne zaświadczenie tak zwane bezterminowe (w rozumieniu zawodowego prawa jazdy na 5 lat). Z nim udałem się do OSK i zapisałem się na kurs.
Teraz kiedy uprawnienia kosztować będą średnio ok 10 tys. warto porobić takie badania niż zrobić i żeby to prawko leżało w domu :lol: :lol:

Cukru już dawno nie badałem ale myślę że wszystko ok jest, nigdy z tym nie miałem problemu.

_________________
Pozdrawiam MAN Lion's Coach :)


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: