Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 26 lis 2009, 17:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 lis 2009, 20:03
Posty: 4
GG: 0
Samochód: MAN M2000

Witam niedawno nabyłem MANA m2000 18.264 silent z 1997r z silnikiem D0826 problem jest nastepujący:jakieś 2 tygodnie temu oddałem go do mechanika poniewasz załówazyłem wyciek pomiędzy pompa wtryskową a blokiem, był na tyle duży że codziennie dolewałem po 4litry oleju.Po odebraniu mojego mańka od mechaniora podczas jazdy zapala mi się EDC i po chwili gaśnie i tak wkoło głownie kiedy podjeżdżam pod górę lub ciągnę przyczepę.Czy może jest to spowodowane złym zazębieniem zębatki pompy, mechanior twierdzi że te typy tak mają .Proszę o pomoc.


Ostatnio zmieniony 26 lis 2009, 18:08 przez eRKaZet, łącznie zmieniany 3 razy.
ponieważ/zauważyłem - ortografia!


Post Wysłano: 26 lis 2009, 19:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 mar 2007, 23:08
Posty: 183
Lokalizacja: śląskie

Jak zapali sie EDC to odczytaj kod usterki lub jak nie dasz rady to podjedź do kogoś na komputer.


Post Wysłano: 28 lis 2009, 18:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 lis 2009, 20:03
Posty: 4
GG: 0
Samochód: MAN M2000

Witam mój maniek został naprawiony przyczyna zapalania sie kontrolki EDC była niewłaściwie zazębiona pompa wtryskowa poprzedni mechanik zamiast odpowiednio zablokować pompe pozaznaczał sobie zęby flamastrem musiał chyba coś spożyć przed robotą poniewasz pomylił się o trzy zęby. Niestety potrzebna była wizyta w dobrym warsztacie za usługe expres wykasowali 800zł.Przestrzegam przed domorosłymi mechaniorami bo g...o się zna a sie zabiera do takiej roboty.Pozdrawiam wszystkich


Post Wysłano: 30 lis 2009, 19:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 paź 2006, 16:04
Posty: 123
Lokalizacja: MIELEC

Osiem stów za poprawne wyrególowanie zapłonu?No to nieźle kasują.Przeliczając na roboczogodziny w serwisie to conajmniej 7 godzin grzebania,coś mi tu śmierdzi naciągactwem. :roll:

_________________
Boże chroń nas przed diabłami,oznaczonymi zielonymi mundurami!


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: