Strona 1 z 1 [ Posty: 6 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 14 wrz 2009, 15:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 kwie 2008, 19:28
Posty: 17
GG: 0

Jestem młodym właścicielem auta i mechaniki uczę sie od podstaw. Z góry więc dzięki za porady.


Problem pojawia się ze sprzęgłem. Czasami czuje jakby się stawało ciut twardsze, ale ostatnio 2-krotnie mi sie zdarzyło że w momencie wciskania pedału pod koniec jakby puszczał i słychać spuszczenie powietrza. Ktoś mi mówił że to może być wysprzęglik. CO należałoby zrobić z tym, póki co małym problemem? Czy moje obawy wyjeżdżania w dalszą trasę bez uporania się z tym problemem są uzasadnione ?


I druga sprawa może ktoś podpowie - potrzebuje kontakt do kogoś kto sprzedaje częsci do VOLVO FH rozbierając angliki lub 3 osiowe solowki. Potrzebuje poduszek od podnoszenia osi. Sam mam ciągnik 3 osiowy i poduszki te sa dość drogie wiec szukam używek.


Post Wysłano: 14 wrz 2009, 21:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 kwie 2008, 20:57
Posty: 66
GG: 0

Mam takiego znajomego zapytam.

_________________
Elektronika Samochodowa
Grzegorz Kosowski
506 428 888
http://www.elektronika.sos.pl


Post Wysłano: 15 wrz 2009, 19:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sie 2009, 20:04
Posty: 10
GG: 9151637

Jeżeli chodzi o volvo to części dostaniesz w Białce koło Częstochowy tel.515153841, 515153840
lub na allegro szukaj: http://moto.allegro.pl/listing/search.p ... &country=1
Jeżeli chodzi o tych z Białki to dobre ceny i dużo części. Jeżeli chodzi o problem z autem to może puszczać wysprzęglik i lepiej to wymień jak auto jeszcze jeździ bo może to puścić do końca w każdej chwili a sama część nie jest droga szukaj np w intercars lub martex bo też mają dobre ceny. Pozdrawiam


Post Wysłano: 15 wrz 2009, 20:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 sie 2007, 8:11
Posty: 25

Jeżeli chodzi o częśći to Kraków ul. Klonowica tam jest taki szrot z częściami do ciężarówek (m.in. Scania, Volvo, Man). Dostaniesz tam praktycznie każdą część, ponieważ tam rozbierają samochody na części.


Post Wysłano: 16 wrz 2009, 18:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 mar 2009, 23:17
Posty: 55
GG: 0
Lokalizacja: Chorzów

Jeśli w momencie wciśnięcia sprzęgła słychać jak ci ucieka powietrze to na 100% jest to siłownik sprzęgła


Post Wysłano: 17 wrz 2009, 20:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 kwie 2008, 19:28
Posty: 17
GG: 0

Czy dobrze rozumiem że wysprzęglik i siłownik sprzęgła to to samo ? Czy to są dwie różnie sprawy ?



A jeśli chodzi o części to porszę o podawanie numerów tel. jestem z Białegostoku więc większość jest w dużej odległości ode mnie. Przy podawaniu tych szrotów prosze pamiętać że chodzi mi głownie o części z anglików


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 6 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: