Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]
Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 mar 2008, 21:54
Posty: 10
GG: 498773
Lokalizacja: Lublin

witam co sądzicie o tym zestawie bo zależy mi na dobrym radiu mam nadzieje ze Wilson nie jest zły jest on jeszcze z tej produkcji philipines i wybrałem do niego Missouri bo zależy mi na dobrym radiu i w miarę zasięgu mówię tu o zasięgu max 7 km więcej mi nie trzeba żeby mi za dużo śmieci nie zbierał a słyszałem ze ten zestaw ładnie pracuje prawda to czy lepiej antenę inna dać??? bo bardzo dużo jeżdżę i potrzebny mi dobry zestaw Harry II ASC + sirio ML 145 nie sprawdził się badziewie jednym słowem jeden szum.

_________________
"Pamiętaj, jadąc wolniej, lepiej stracić pięć minut z życia, niż jadąc szybko stracić życie w pięć minut".

"Nie zazdrość synu tego chleba, to nie są drzwi do nieba!"

"Nie jeździmy po to by się zabić, lecz po to by żyć"


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 sty 2007, 18:45
Posty: 49
Lokalizacja: Nałęczów

Wilson to bardzo dobre radio, tylko zastanawia mnie to dlaczego wraz z badziewnym Harrym pozbyłeś się porządnej anteny, czyli ML-ki, a w jej miejsce zafundowałeś sobie krótszą, a za razem jak przystało na anteny Presidenta drogą i nie najlepiej wykonaną Missouri ?
Wilson + Sirio ML to jest to ;) Do takiego radia jak Wilson lub Herbert warto mieć jak najdłuższa antenę, gdyż radia te mają dość mocny filtr ANL, który wycina najsłabsze, ale w pełni zrozumiałe komunikaty oferując nam przyjemny (czyt. ciszę głównie poza miastem) odsłuch bez używnia squelcha - to tak dla niewtajemniczonych ;)


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: