Strona 1 z 1 [ Posty: 8 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 28 cze 2009, 22:40

Mam pytanie do posiadaczy/użytkowników Actrosów.
Czy istnieje możliwość przełożenia kabiny wersji MP1 do ramy pod LS-a? Jakie ewentualne przeróbki (oprócz oczywistej wymiany zderzaka na wyższy) będą konieczne. Czy trzeba zmieniać zawieszenie kabiny?
Czy ktoś już coś takiego praktykował?
Szef stwierdził, że nie stać go na wymianę auta, a jako, że kabinę zaczyna trawić ząb czasu (czyt. rdza) to posiłkuje się wymianą kabiny i zastanawiam się, czy by od razu nie założyć MP1 zamiast tej (LS), która teraz siedzi na ramie.


Post Wysłano: 28 cze 2009, 22:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 lip 2007, 17:39
Posty: 258
GG: 8732157
Samochód: srebrny
Lokalizacja: KaLIfornia

Z tego co się orientuję, to masz MP1...
Może chodzi o MS?
Z tego co się orientuję, to zawieszenie kabiny będzie inne. W końcu Mega Space jest wyżej usadowiona...


Post Wysłano: 28 cze 2009, 23:09

Nie, w chwili obecnej jest założona LS, dokładnie taka, jak tutaj, tyle, że biały kolor :U


Post Wysłano: 28 cze 2009, 23:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 sty 2009, 17:02
Posty: 68
GG: 0

Nie kumam, piszesz ze ma actrosa starego typu czyli MP1 i piszesz o LS czyli niskiej kabinie ale na jaka ty chcesz zmienic? na MEGA SPACE? na taka Z MP2? wez troche to ogarnij


Post Wysłano: 28 cze 2009, 23:15

Może i namieszałem??
Na ramie siedzi kabina typu LS rocznik '00. Szef z uwagi na fakt, że żre ją rdza, chce ją zmienić.
Dlatego też zastanawiam się, czy w miejsce tej, która jest nie założyć wersji Mega.


Post Wysłano: 29 cze 2009, 8:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 sie 2005, 18:35
Posty: 453

Zawieszenie kabiny jest takie same.
Tylko, że wnętrzu jest w innym miejscu usadowiona skrzynia biegów.
Ogólnie będzie bardzo dużo roboty przy tym. Lepiej zadzwonić do serwisu i zapytać, czy jest taka możliwość.


Post Wysłano: 29 cze 2009, 11:48

Stasek powiadasz, że może być problem ze skrzynią biegów? Nawet, jeśli jest to Telligent?
Myślałem, że wszystko tam jest połączone elektrycznie a nie mechanicznie.

Fakt, faktem, że kabina typu MEGA to mój wymysł, bo skoro wymieniać to może akurat się trafi okazja.
Patrzyłem za kabinami i uzbrojone (tylko takie wchodzą w rachubę) po 20 tyś. albo i więcej czasem trzeba wyłożyć. Oczywiście mam na myśli kabinę typu LS.
Na dodatek wszystkiego aż boję się zapytać o koszt przełożenia budy.
Aczkolwiek z drugiej strony nie zdziwiłbym się, gdyby cała operacja oscylowała w granicach 50% wartości Actrosa MP1 z 2002 roku KLIK...


Post Wysłano: 03 lip 2009, 19:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 kwie 2006, 18:42
Posty: 227
Lokalizacja: MAŁOPOLSKA

Ja nie widze tak wielkiego problemu zawieszenie bedzie to samo,zmienia sie wysokosc kabiny,wiec raczej przydalo by sie troche tapicerki,wykladzina na podloge,a reszte wrzuci z poprzedniego modelu:) co do skrzyni jesli mechaniczna to tylko ciegna sie zmienia,jesli eps to podlaczenie "lewarka" chyba jest to samo..... przeciez to jest MP1 i tamta kabina bedzie MP1 tylko MegaSpace.
Pozdrawiam i powodzenia

_________________
Mój uśmiech jest bezcenny za wszystkie inne zapłacisz kartą VISA :):)
>>>>V8POWER<<<<
MOC JEST BOGIEM PRĘDKOŚĆ NAŁOGIEM QUATTRO ZABAWĄ A TURBO PODSTAWĄ


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 8 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: