Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 27 lut 2007, 20:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2007, 22:50
Posty: 782
Lokalizacja: Ślesin / Konin

Przedsiębiorstwo Usług Transportowych TRANS PAK Sp. z o.o. utworzono w styczniu 2000 roku.

Oferujemy szeroki wachlarz usług transportowych z wykorzystaniem własnej bazy transportowej i infrastruktury logistycznej.

Działalność nasza ukierunkowana jest na obsługę transportu krajowego
i międzynarodowego w różnych kierunkach Europy m.in.: Niemcy, Dania, Belgia, Hiszpania, Włochy, Anglia, Francja.

Posiadamy samochody do przewozu różnorodnych towarów
i materiałów, w tym również materiałów niebezpiecznych.
Dysponujemy samochodami firmy MAN wraz z naczepami plandekowymi oraz cysterny do przewozu narzuty.

Wszystkie pojazdy są przystosowane do przewozów międzynarodowych.

Posiadamy również samochody dystrybucyjne do przewozu mniejszych
i lżejszych ładunków.

Współpracując z nami jesteście Państwo na bieżąco informowani o przebiegu transportu oraz dostarczeniu go do Waszego kontrahenta. Wszyscy nasi kierowcy posiadają telefony komórkowe dzięki czemu możemy szybciej reagować na pojawiające się zmiany i problemy.


http://www.trans-pak.pl


Obrazek
(C) speditions-lkw.de


Tytuł:
Post Wysłano: 19 kwie 2007, 21:44

Czesto widuję MANy 19.463 z Trans Paku z naczepami wielton :wink: bo mieszkam nie daleko tej firmy :]


Tytuł:
Post Wysłano: 19 kwie 2007, 23:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3565
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

Firma znajduje się na terenie Elektrowni Pątnów (ZEPAK S.A.). Wykonuje ona usługi transportowe m.in. dla Huty Aluminium Konin. Ciężarówki z błyskawicami często można spotkać u naszych południowych sąsiadów czyli w Czechach i na Słowacji.
Niewątpliwie jest to najlepsza firma transportowa w Koninie, cieszy się dobrą opinią i wcale nie jest tam łatwo dostać pracę.

Posiadany tabor:
- MAN F2000 EVO Commander szt. 6
- MAN F2000 EVO szt. 1
- MAN TGA XXL szt. 12
- Mercedes-Benz Actros 1844 szt. 8
Naczepy burtowe i firanki Wielton i Krone, wysokość standardowa
Zamówione 12 Mercedesów Actrosów

Obrazek
Obrazek

Zdjęcia wykonane przez syna jednego z kierowców, a mojego kolegę


Tytuł:
Post Wysłano: 20 kwie 2007, 14:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2007, 22:50
Posty: 782
Lokalizacja: Ślesin / Konin

Cytuj:
Firma znajduje się na terenie Elektrowni Pątnów (ZEPAK S.A.). Wykonuje ona usługi transportowe m.in. dla Huty Aluminium Konin.
Zgadza się Rossi,ale z tego co wiem to wykonuje także transport dla wielu innych zakładów z powiatu Konińskiego.Huty Aluminium Konin chyba tylko korzysta z przewozów Trans-Paku.
Cytuj:
Ciężarówki z błyskawicami często można spotkać u naszych południowych sąsiadów czyli w Czechach i na Słowacji.
Czyżby zmiana kierunków.Jakieś pół roku temu mój Wuja pracował w tej firmie i główne jego kierunki na jakich jezdził to Niemcy,Francja,Włoch,Hiszpania,Anglia i kraje Beneluxu.
Cytuj:
Posiadany tabor:
- MAN F2000 EVO Commander szt. 6
- MAN F2000 EVO szt. 1
- MAN TGA XXL szt. 12
- Mercedes-Benz Actros 1844 szt. 8
Naczepy burtowe i firanki Wielton i Krone, wysokość standardowa
Zamówione 12 Mercedesów Actrosów
MANy F2000 EVO zostały sprzedane ale nie wiem ile sztuk.Zastąpiły je nowe MANy TGA i Mercedesy Actrosy MPII.
Cytuj:
Niewątpliwie jest to najlepsza firma transportowa w Koninie, cieszy się dobrą opinią i wcale nie jest tam łatwo dostać pracę.
Firma jest jedną z lepszych w rejonie.Co do pracy to jak już wspomniałem mój Wuja tam pracował i minus to zjazdy do domu.


Tytuł:
Post Wysłano: 20 kwie 2007, 14:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lut 2006, 19:31
Posty: 764
Samochód: Volvo FH 440
Lokalizacja: Meszna

Obrazek


Tytuł:
Post Wysłano: 20 kwie 2007, 15:12
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 kwie 2006, 17:43
Posty: 162
GG: 0
Samochód: bez adblue
Lokalizacja: SKL

Z tej firmy widuje dosyc czesto jakies składy praktycznie to Man f 2000 z wieltonką lub Man TGA bardzo ładnie prezentuja sie ich zestawy na zywo ! Pozdro !

_________________
EKIPA TYSIĄCA I JEDNEJ TARCZY :):)


Tytuł:
Post Wysłano: 23 cze 2007, 21:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2007, 22:50
Posty: 782
Lokalizacja: Ślesin / Konin

Zestawy mają niecały rok i przebiegi około 100tyś.kilometrów.

2xMercedes Actros 1844+naczepa Wielton

Obrazek

Obrazek


1xMan TGA 18.430+naczepa Krone

Obrazek


Dodam,że Trans-Pak sprzedaje jednego Mana z 1998 roku.

Jeśli ktoś będzie chciał więcej zdjęć tych zestawów to proszę pisać na PW.


Ostatnio zmieniony 07 gru 2007, 23:24 przez Mca, łącznie zmieniany 1 raz.

Tytuł:
Post Wysłano: 06 gru 2007, 13:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 gru 2007, 0:18
Posty: 4
Lokalizacja: KONIN

Moj tata jezdzi w trans paku i nie narzeka:) i ja tam zamierzam jezdzic:DTRANS PAK obecnie posiada 45 pojazdow 6 mercedesow actrosow 1844+ 6 naczep wielton(sa to roczne zestawy , 8 zestawow MAN TGA 18.430 naczepy krone i wielton(roczne zestawy) i w sierpniu tego roku firma wzbogacila sie o 14 MANow TGA 18.440 i 7nowych naczep wielton kolejne 7 naczep przychodzi na raty juz chyba 4 sztuki teraz przyprowadzili pozdrawiam dodam w najblizszym czasie kilka fotek taboru PUT TRANS PAK pozdrawiam


Tytuł:
Post Wysłano: 06 gru 2007, 20:18

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 lip 2006, 23:05
Posty: 170
GG: 7828199
Lokalizacja: Szczecin

Miło widzieć kolejną polską firmę z całkiem nowym taborem, i to tak dużym bo aż ponad 40 samochodów :) Także pozytywnie :) Pozdrawiam :)


Tytuł:
Post Wysłano: 07 gru 2007, 23:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2007, 22:50
Posty: 782
Lokalizacja: Ślesin / Konin

BIERNAŚa Trans Pak sprzedał lub sprzedaje te Wieltony,kiedyś było ogłoszenie 8 nowych naczep z Wielunia.Kiedy odbywa sie ta impreza firmowa na którą wszyskie auta zjedzają :?:


Tytuł:
Post Wysłano: 07 sty 2008, 0:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 gru 2007, 0:18
Posty: 4
Lokalizacja: KONIN

Mca 8 nowek sprzedawali bo to byly megi a konie przyszly na normalnych kolach wiec te megi sprzedali ale teraz juz normalnych nakupili :) moj tata dostal nowke:)


Tytuł: Re: TRANS PAK
Post Wysłano: 10 sty 2008, 2:00

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1359
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

Witam.A ja chciałbym się zapytać o coś konkretniejszego-typu zarobki,zjazdy do domu,czy jeżdżą na tacho,bo w sumie firma blisko mnie i wydaje się interesująca.Jeśli ktoś mi może szczerze odpowiedzieć na te pytania to byłbym bardzo wdzieczny... :wink: Bo zestawy widać mają praktycznie nowe,głownie niemieckich producentów i do tego ciekawie się prezentują na drodze...Rozumiem że firma posiada same naczepy(?) plandeki...?Z góry dziękuje za szybką odpowiedz na forum lub na gadu-2955298 ewentualnie pw.Pozdrawiam Łukasz

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Tytuł: Re: TRANS PAK
Post Wysłano: 10 sty 2008, 16:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2007, 22:50
Posty: 782
Lokalizacja: Ślesin / Konin

Z tego co widziałem to na bazie stoi jedna naczepa wywrotka.W firmie zdarza się także jazda w podwójnej obsadzie.


Tytuł: Re: TRANS PAK
Post Wysłano: 24 sty 2008, 18:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 sty 2008, 17:31
Posty: 1
GG: 0

Witam draiwerow. :D Mam trochę wieści o tej firmie!!! :mrgreen: Czyli nic fajnego płaca marnie zwłaszcza kierowcy początkującemu nawet 8 zeta BRUTTO :shock: :shock: za czas pracy, no tam dieta jest dodawana ale te 23 zeta to tak skromnie na dzień jak na moje mniemanie styka na jadło i już. :roll: :roll: Zjazdy do domu są praktycznie co tydzień czyli w piątek wieczorem. :/ :/


Tytuł: Re: TRANS PAK
Post Wysłano: 10 lut 2008, 1:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2007, 22:50
Posty: 782
Lokalizacja: Ślesin / Konin

Co do zarobków to nie wiem i nie będę się wypowiadał.Słyszałem,że Trans Pak stracił kierunki na Hiszpanie i teraz zestawy wysyła często na Rumunie.Mariusz i Biernaś wiecie coś może na ten temat :?:


Post Wysłano: 30 lis 2008, 12:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 gru 2007, 0:18
Posty: 4
Lokalizacja: KONIN

Powiem tak auta nie jezdza na rumunie czesto rzadko bardzo rzadko auta nadal smigaja na zachod moze nie ma az tylu ladunkow jak kiedys ale nadal jezdza. Moze zarobki nie sa zbyt wysokie ale trzeba wziasc pod uwage to ze nie dostajecie na umowie najnizszej krajowej moim zdaniem to duzy plus bo wiekszosc firm daje najnizsza krajowa a 3 razy tyle w kopercie obok


Post Wysłano: 12 cze 2009, 18:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 cze 2009, 12:22
Posty: 19
GG: 8842834
Lokalizacja: Konin

często widuje w koninie też dafy 105 xf z trans-paku


Post Wysłano: 12 cze 2009, 18:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2007, 22:50
Posty: 782
Lokalizacja: Ślesin / Konin

Pierwsze słyszę żeby Trans-Pak miał Dafa, to chyba raczej pomyłka.


Post Wysłano: 12 cze 2009, 19:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 cze 2009, 12:22
Posty: 19
GG: 8842834
Lokalizacja: Konin

ano na 100 procent widziałem ostatnio na rodzie koło szpitala dafa 105xf z trans-paku a kolego mca mógłbyś porobić troche zdjęc skladów


Post Wysłano: 13 cze 2009, 12:28
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3565
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

Musiałeś widzieć Dafa z naczepą z TransPaku. Rok albo dwa lata temu sprzedali kilka swoich naczep i jeżdżą w ich barwach.

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 16 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: