Autor
Wiadomość
Tytuł: Re: Kurs ADR
Post Wysłano: 14 mar 2009, 16:07

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 wrz 2008, 14:23
Posty: 243
GG: 3694165
Samochód: DAF XF SSC 106 + Wielton
Lokalizacja: Białystok

Z tego co wiem przynajmniej u nas w Białymstoku w OSK Faworyt
egzamin jest bezpłatny.Do rozwiązania są testy - to cały egzamin.

_________________
[A][BE][CE][DE]


Tytuł: Re: Kurs ADR
Post Wysłano: 15 mar 2009, 21:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2007, 14:14
Posty: 187
GG: 1
Samochód: volvo fm
Lokalizacja: Radom

Cytuj:
Z tego co wiem przynajmniej u nas w Białymstoku w OSK Faworyt
egzamin jest bezpłatny.Do rozwiązania są testy - to cały egzamin.
aha, dziękuję za info :)

Pozdrawiam

_________________
Volvo FM + Feldbinder
Przewóz pszczół luzem! :mrgreen:


Tytuł: Re: Kurs ADR
Post Wysłano: 17 mar 2009, 23:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 lut 2009, 17:21
Posty: 3
GG: 5589883
Samochód: mercedes

Cytuj:
Panowie, a jaka jest cena egzaminu? Byłem ostatnio w jednej z firm i podejrzewam, że gdybym miał ów kurs to prace bym już miał, a tak to mam pod koniec marca się do nich zgłosić....
I pytanie do tych którzy robili tego typu kursy przez UP, w tej chwili jestem bezrobotny, jak to wygląda? Na jakich zasadach odbywają się kursy z bidy? Jeżeli jest ktoś w temacie to proszę o jakieś info.

Pozdrawiam
Kolego musisz się przejść do bidula i dowiedzieć się czy mają jakieś kursy
(zależne od budżetu UP) i dowiesz się wszystkiego . Ja właśnie się przeszłem i sami się zapytali czy nie chcę podwyższyć kwalifikacji, dali mi dokumenty do wypełnienia i zabierają je do akceptacji przez burmistrza lub starostę lub kogoś tam :lol: przy ADR-ach jest tak że kierują Cię na kurs indywidualny i chyba tyle - szerokości :)


Tytuł: Re: Kurs ADR
Post Wysłano: 18 mar 2009, 12:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2007, 14:14
Posty: 187
GG: 1
Samochód: volvo fm
Lokalizacja: Radom

Cytuj:
Cytuj:
Panowie, a jaka jest cena egzaminu? Byłem ostatnio w jednej z firm i podejrzewam, że gdybym miał ów kurs to prace bym już miał, a tak to mam pod koniec marca się do nich zgłosić....
I pytanie do tych którzy robili tego typu kursy przez UP, w tej chwili jestem bezrobotny, jak to wygląda? Na jakich zasadach odbywają się kursy z bidy? Jeżeli jest ktoś w temacie to proszę o jakieś info.

Pozdrawiam
Kolego musisz się przejść do bidula i dowiedzieć się czy mają jakieś kursy
(zależne od budżetu UP) i dowiesz się wszystkiego . Ja właśnie się przeszłem i sami się zapytali czy nie chcę podwyższyć kwalifikacji, dali mi dokumenty do wypełnienia i zabierają je do akceptacji przez burmistrza lub starostę lub kogoś tam :lol: przy ADR-ach jest tak że kierują Cię na kurs indywidualny i chyba tyle - szerokości :)

wiem, że były jakieś kursy w bidzie, ale to na obrabiarki numeryczne i chyba operator koparko ładowarki, w sumie chcą 35 osób przeszkolić... o ADRach nic nie słyszałem, ale jeżeli jest tak jak mówisz to byłoby fajnie, jak nic nie znajdę to przy następnym odhaczeniu się zapytam jak to z tym jest. Dzięki za info, szerokości :)

_________________
Volvo FM + Feldbinder
Przewóz pszczół luzem! :mrgreen:


Tytuł: Re: Kurs ADR
Post Wysłano: 13 maja 2009, 13:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 maja 2009, 12:01
Posty: 1
GG: 0
Samochód: Tico

Obrazek

Zamieszczam tutaj zestawy pytań dla kierowców, którzy chcą zdać egzamin na ADR + ADR klasa 1 i 7 oraz na cysterny. Pytania są podobne z takimi jakimi możecie się spotkać na egzaminie. Warto się zapoznac z nimi.

Pobierz
Kod:
http://rapidshare.com/files/232408813/ADR___Cysterna.rar
Info:

- Pliki są umieszczone na serwerze rapidshare.
- skopiuj link i wklej w pasek adresu przeglądarki i kliknij ENTER
- po przeniesieniu na stronę rapidshare klikasz na FREE pod ikoną takiego "zegara" odczekujesz aż skończy się odliczanie a następnie klikasz na DOWNLOAD - pojawia się okno i klikasz na Zapisz. Plik zostanie zapisany na dysku twojego komputera we wskazanym miejscu przez Ciebie.

- Jeżeli posiadasz dane do konta premium klikasz i nie czekasz tylko odrazu pobierasz.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: