Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 14 kwie 2009, 18:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 mar 2008, 13:48
Posty: 37
GG: 6690415
Lokalizacja: Krajno

Volvo FH12 420 2002 Jak w temacie wskaźnik paliwa nie działa prawidłowo. Cały czas jest tak jakby na rezerwie. Nie mam pojęcia co może być przyczyną, sam wskaźnik działa bo gdy zapali sie zapłon przekręca się. Oraz mam następujące błędy miedzy innymi od paliwa.
Fuel:
Mid 140 PID 96 FMI 4
oraz
Mid 140 PID 177 FMI 4
Byłbym wdzięczny jeśli by ktoś pomógł


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 kwie 2009, 16:52
Posty: 74
GG: 0

MID 140 PID 96 FMI 4 oznacza blad czujnika paliwa prawdopodobnie w zbiorniku lub przerwe w ukladzie elektrycznym ale stawiam na czuinik
MID140 PID 177 FMI 4 oznacza usterke czujnika temperatury oleju w skrzyni biegow znaiduje sie na dole skrzyni od strony kierowcy moze to byc usterka elektryczna.
przed weisciem na kody czytaj co tam pisze nawet jesli jest to po angielsku to wzuc na forum
pozdrawiam
ps. daj znac w jakim jezyku masz menu iczy wiesz jak to wykasowac


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 mar 2008, 13:48
Posty: 37
GG: 6690415
Lokalizacja: Krajno

Dzięki robertS60. Menu mam po angielsku, wykasowac błędy potrafie ale to chyba nic nie daje. Postaram sie reszte wrzucic jutro na forum.


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 kwie 2009, 16:52
Posty: 74
GG: 0

kamilx92 pierwsze musisz usunac usterki co spowodowac powinno zmiane statusu usterki z aktywnej na nie aktywna dopiero potem mozesz je wykasowac oczywiscie nie wszystkie niektore montowane czesci musza byc "wprowadzone" do kompa auta poprzez komputer serwisowy


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: