Strona 1 z 1 [ Posty: 9 ]
Autor
Wiadomość

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 cze 2008, 19:50
Posty: 1
GG: 0

Witam całą społeczność forum :)

Mam problem z wyżej wymienioną ciężarówką. Mianowicie gdy opuszczam kabinę na dół to samochód gaśnie. Pierwszy raz miałem taki problem. Jakieś propozycje ???


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 mar 2008, 10:40
Posty: 40
GG: 0
Lokalizacja: białystok

trzeba zciągnąc elektryka


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 lut 2009, 21:13
Posty: 32
GG: 3991648
Samochód: Scania 124L
Lokalizacja: Piaseczno

Sprawdz wiązki które idą spod kabiny do komputera na silniku prawdopodobnie są "zielone" a nie wyswietla Ci sie na wyświetlaczu Defekt 200?


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 paź 2005, 22:31
Posty: 1147

Ja mam odpowiedź.Jaki głupek opuszcza kabinę na odpalonym silniku? Niestety mam nowy laptop i nie posiadam już filmiku z kamer przemysłowych na naszej bazie.Co robi Magnum gdy wbije sobie bieg przy opuszczaniu kabiny.Znalazłem tylko fotkę,na filmiku było jak Magnum ciągnie szofera po placu.http://img169.imageshack.us/my.php?image=ehq0.jpg

_________________
"CHCĘ UMRZEĆ WE ŚNIE JAK MÓJ DZIADEK, A NIE KRZYCZĄC JAK JEGO PASAŻEROWIE."


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 gru 2005, 14:59
Posty: 317

Cytuj:
Ja mam odpowiedź.Jaki głupek opuszcza kabinę na odpalonym silniku? Niestety mam nowy laptop i nie posiadam już filmiku z kamer przemysłowych na naszej bazie.Co robi Magnum gdy wbije sobie bieg przy opuszczaniu kabiny.Znalazłem tylko fotkę,na filmiku było jak Magnum ciągnie szofera po placu.http://img169.imageshack.us/my.php?image=ehq0.jpg
Dokładnie! Magnum wbija sobie biega i gaśnie, dobrze że tak się tylko kończy.

_________________
...::: VOLVO :::...
PL, CZ, SK, UA, D, F, LT, H, RO, SLO, I, RSM, A


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 wrz 2008, 14:58
Posty: 43

Tylko zastanawia mnie to jak ktoś wszedł do Magnum zeby ją odpalic skoro to jest teoretycznie nie możliwe. Ja chcialem zpuscic hamulec reczny i nie moglem sie dostac do srodka a co dopiero odpalic...


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 lut 2009, 21:13
Posty: 32
GG: 3991648
Samochód: Scania 124L
Lokalizacja: Piaseczno

można można wejść i nie tylko odpalić ale i wylecieć :) ja widziałem kiedyś jak z podniesionej kabiny magnumki wyleciałą szyba pare dni wcześniej wklejona w Łukowie ( przestrzegam przed takimi majstrami!)


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 wrz 2008, 14:58
Posty: 43

Dokładnie kolego :mrgreen: i w magnum lepiej powyciągać cięższe rzeczy i z reszta nie tylko z magnum jak sie podnosi kabinę :mrgreen: :mrgreen: . No i ja zawsze jak podnoszę kabinę to dla swojego bezpieczeństwa odcinam prąd :D :) :]


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 lip 2007, 17:39
Posty: 258
GG: 8732157
Samochód: srebrny
Lokalizacja: KaLIfornia

Wystarczy opuścić roletę przednią i nie trzeba nic wyjmować. U nas w jednej mamy elektrycznie podnoszoną kabinę i nie podniesie się, jeśli ręczny nie jest zaciągnięty. Prawie godzinę męczyliśmy się na parkingu czemu się podnieść nie chce :mrgreen:


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 9 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: