Strona 1 z 1 [ Posty: 1 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 31 sty 2009, 21:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 wrz 2008, 20:16
Posty: 24
GG: 0
Samochód: DAF 105 XF
Lokalizacja: XXXX

Jestem kierowcą zawodowym w ruchu międzynarodowym. Kupując tą nawigację kierowałem się przede wszystkim szybkością procesora (533 Mhz), traktując tą nawigację jako solidną bazę sprzętową pod przyszły zestaw. Nawigacja jednak bardzo przyjemnie mnie oczarowała. Mapa Auto Atlas z roku 2007, sprawuje się bardzo przyzwoicie. Ani razu nie wprowadziła mnie na nieprzejezdne drogi, lub sobie tylko znane skróty. Prowadząc zestaw należy pamiętać o ograniczeniach ( Czytać znaki drogowe!), Przyjmując podstawową zasadę jazdy zestawem- Jeżeli chcesz wjechać w jakąś drogę najpierw sprawdź czy możesz tam wjechać. (Znaki drogowe po raz kolejny!) bardzo czytelny wyświetlacz, tryb nocny, tryb symulacji trasy, prędkość przeliczania trasy alternatywnej, bogata baza punktów POI, system operacyjny Microsoft Windows CE Core 5.0, bogate oprogramowanie dodatkowe (mp3, divX, przeglądarka plików graficznych) - to pozytywne aspekty tego zestawu.
Negatywy:
-brak planowania drogi przez punkty pośrednie, na zasadzie, chcę jechać z pkt 1 do pkt 2 przez punkty.....
- brak możliwości nanoszenia na mapę własnej bazy danych (firm, adresów często mozolnie szukanych przez kilkanaście minut :) )
- brak możliwości określenia odległości pomiędzy dowolnymi punktami na mapie
- zestaw jest zablokowany na okres gwarancji (2 lata) i praktycznie nie ma możliwości dogrania innej mapy.
tzn jest, koszt około 50 zł, ale wiąże się to z utratą gwarancji.
- brak możliwości tworzenia swojej bazy danych adresowych, dodawania punktów POI.
Ogólnie jestem z tej nawigacji zadowolony. Jeszcze bardziej będę zadowolony gdy po zakończeniu okresu gwarancji zmienię mapę na inną ( za dwa lata kto wie jaka będzie najlepsza :) )


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 1 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: