Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 17 sty 2009, 22:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 sty 2009, 22:24
Posty: 1
Samochód: Reno Magnum 500

Witam, mam problem w Reanault Magnym 500 1992r. Po przejechaniu około 30km dopiero łapie mi temperatura 60 stopni, przy temperaturze na zewnątrz -2. Po wymianie nowych terostatów bylo nadal to samo. Nie wiem czy wisko jest niesprwawne czy wadliwe termostaty. Proszę o pomoc.


Post Wysłano: 17 sty 2009, 22:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 paź 2008, 22:26
Posty: 92
GG: 6032841
Samochód: Volvo
Lokalizacja: Wołomin

kolego raczej będą to termostaty.


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 gru 2007, 17:41
Posty: 449
Lokalizacja: Gąsewo ( i tak nie wiesz gdzie to)

Jeśli masz zepsute Visco i wentylator chodzi na dużych obrotach możesz mieć problem z temperaturą ponad 60-70 stopni przy jeździe na pusto i dużym mrozie.Sprawdź czy chłodnica nie jest ciepła u góry jak masz 60 .Inna sprawa czy wskaźnik jest dobry, w starszych Renówkach często w desce rozdzielczej powstają zimne luty i wskaźniki przekłamują.Termostaty możesz zagotować w garnku z termometrem,powinny zacząć się otwierać około 80.Tak samo możesz sprawdzić wskaźnik, gotując podłączony czujnik.Co do Visko przy podniesionej kabinie odpalasz silnik przy ciepłym po dodaniu gazu wentylator powinien obracać się z podobną prędkością jak na wolnych obrotach.Przy zimnym silniku może być tak że dodasz gazu a wentylator zwolni po kilku minutach.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: