Strona 1 z 1 [ Posty: 12 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 09 paź 2008, 13:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 paź 2008, 8:39
Posty: 11
Samochód: Alfa Romeo
Lokalizacja: Szczecin

Witam serdecznie forumowiczów...
Od dłuższego czasu przyglądam się i zauważyłem, że jest tutaj wiele osób z okolic Szczecina. W związku z tym mam wielką prośbę. Czy moglibyście mi polecić jakąś dobrą szkołę w której warto odbyć kurs C+E w Szczecinie? Może ktoś ostatnio korzystał i mógłby podzielić się wrażeniami... :D Co sądzicie o Drivepoint :?:

Pozdrawiam

edit:
Wybrałem DrivePoint... :D

_________________
BC+E... :-)
ALFAHOLICY.NET[/size] - Forum dyskusyjne miłośników marki Alfa Romeo


Post Wysłano: 27 paź 2008, 17:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 sty 2008, 23:15
Posty: 34
GG: 1147226
Samochód: C360
Lokalizacja: Szczecin

Jeśli chodzi o kurs na kategorie CE to ja bym szedł do Fedeńczaka jeśli chodzi o mnie to mam na razie tylko kat T ale już niedługo wybieram się na B właśnie do Fedeńczaka a wracając jeszcze do kategorii CE to na pewno dużym plusem jest to iż ma on zestawy najbardziej zbliżone a paktycznie takie same jak w WORD Szczecin chodzi mi o te mano stary według mnie to jest duży plus.
Pozdrawiam.


Post Wysłano: 27 paź 2008, 17:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 maja 2007, 15:12
Posty: 155
GG: 9058783
Samochód: Scania
Lokalizacja: Międzyzdroje

Z tym, że jest on najdroższy.

_________________
"B" - 19.05.2008
"C" - 29.09.2008
"C+E" - 07.01.2009
CPC - 21.12.2009


Post Wysłano: 27 paź 2008, 18:19

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 lis 2007, 20:52
Posty: 11
Lokalizacja: szczecin

Ja robiłem u Igielskiego, byłem zadowolony i zdałem za pierwszym podejściem.


Post Wysłano: 27 paź 2008, 21:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 paź 2008, 8:39
Posty: 11
Samochód: Alfa Romeo
Lokalizacja: Szczecin

THX Panowie za odpowiedzi :) wybrałem DrivePoint dlatego, że jest tańszy niż wymienione szkoły, jazdy rozpisane mam codziennie, dzięki czemu 06.XI kończę kursik (rozpocząłem 13.X), badania w cenie, świetny instruktor... Czego chcieć więcej... Fakt sprzęcik mógłby być nowszy... :wink:
Jeśli chodzi o samego StarMana... jest to plusem i dlatego zrobiłem tam kurs na kat. C... -większość jazd rozpisanych miałem na nim...

pozdrawiam

_________________
BC+E... :-)
ALFAHOLICY.NET[/size] - Forum dyskusyjne miłośników marki Alfa Romeo


Post Wysłano: 30 paź 2008, 20:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 sty 2008, 23:15
Posty: 34
GG: 1147226
Samochód: C360
Lokalizacja: Szczecin

Witam koledzy, mam jeszcze jedno pytanko ile tak na oko trawa kurs na C u Fedeńczaka można załatwić to w miesiąc :?:
Pytam dlatego bo prawko będę robił na wiosnę i chciałbym zdążyć przed wprowadzeniem Kwalifikacji Wstępnej czyli do 10.09.2009r. Z góry dzięki za odpowiedz.


Post Wysłano: 30 paź 2008, 22:37
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 paź 2008, 8:39
Posty: 11
Samochód: Alfa Romeo
Lokalizacja: Szczecin

Nie wiem czy w miesiąc uda Ci się załatwić... Kurs rozpocząłem 16.06, skończyłem 14.08... byli też tacy, którzy wyjeździli dop 10h, podczas gdy ja odbierałem już papiery... :wink: Wszystko zależy od tego jak będziesz miał rozpisane jazdy... :)

_________________
BC+E... :-)
ALFAHOLICY.NET[/size] - Forum dyskusyjne miłośników marki Alfa Romeo


Post Wysłano: 16 lis 2008, 22:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 lis 2008, 21:36
Posty: 49
GG: 2335824
Lokalizacja: Szczecin

mateusz91
Kurs C u Fedeńczaka - po teorii zapisujesz się na jazdy. Im szybciej tym lepiej. Jest duża kolejka. Jeśli pracujesz to z terminami popołudniowymi jest problem. Ja na jazdy "załapałam" się dopiero po 3 tygodniach.


Post Wysłano: 16 lis 2008, 22:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 paź 2008, 8:39
Posty: 11
Samochód: Alfa Romeo
Lokalizacja: Szczecin

mateusz91 zorientuj się jak sytuacja wygląda w PD. Ostatnio na mieście widziałem ich star/mana (czerwony zestaw), co prawda śmigał nim kursant CE... ale to przecież nie ma znaczenia jaka kat. C czy CE... :wink:

_________________
BC+E... :-)
ALFAHOLICY.NET[/size] - Forum dyskusyjne miłośników marki Alfa Romeo


Post Wysłano: 13 sty 2009, 22:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 sty 2009, 19:10
Posty: 3
GG: 0

Polecam PD. Robiłem u nich kurs na C (wczoraj zdałem przy pierwszym podejściu). Mają Stara i Tgl z dwuprzekładniową skrzynią biegów.Co prawda jeśli chodzi o instruktorów mam kilka zastrzeżeń, ale ogólnie rzecz biorąc są całkiem nieźli.
W zeszłym roku robiłem kurs na B+E u Igielskiego. Też było nieźle. Jednak wykonywanie manewrów na placu było koszmarem. Zazwyczaj oprócz Traffica z przyczepą (BE) jeździł Man (C) lub Man z przyczepą (CE). Jeden zestaw robił łuk, a drugi pozostałem manewry.

Jest na stronie UM Szczecina stronka gdzie jest podana w % zdawalność prawie każdej szkoły jazdy (jedna czy dwie nie zgodziły się na podawanie wyników). Można zacząć od sprawdzenia tam i porównania wyników z cenami każdej szkoły.

Pozdrawiam , GG.


Post Wysłano: 16 sty 2009, 11:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 maja 2007, 15:12
Posty: 155
GG: 9058783
Samochód: Scania
Lokalizacja: Międzyzdroje

Możesz dać link do tej strony, bo nigdzie nie mogę znaleźć?

_________________
"B" - 19.05.2008
"C" - 29.09.2008
"C+E" - 07.01.2009
CPC - 21.12.2009


Post Wysłano: 16 sty 2009, 21:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 sty 2009, 19:10
Posty: 3
GG: 0

Proszę bardzo:

http://eurzad.szczecin.pl/eurzad/chapter_51038.asp
:P

Jeszcze jeden link na którym jest nazwa ośrodka powiązana z numerem, który jest na poprzednim poście:
http://www.eurzad.szczecin.pl/chapter_51037.asp

PS.
Jeśli jednak mogę chciałbym się wypowiedzieć na temat wyboru konkretnej szkoły i prawdopodobieństwa zdania za pierwszym razem.
Szczerze mówiąc to wydaje mi się że 60% zależy od umiejętności osoby zdającej (poprawne wykonywanie zadań na placu oraz "mądrej" jazdy po mieście oraz co najważniejsze odpowiadanie egzaminującemu dlaczego wykonało się taki manewr a nie inny ). 20% to znajomość samochodu na którym zdaje się egzamin, a pozostałe 20% to "normalny" egzaminator.
Ja pierwszy egzamin na B zdałem 10 lat temu. Co prawda za drugim razem (wówczas najważniejszy był plac i poległem na parkowaniu tyłem), ale B+E zdałem na początku 2008 roku za pierwszym razem, a C w tym roku też za pierwszym razem.

Jeszcze jedna uwaga dla chcących zdać egzamin na prawko. Te strony www które podałem wcześniej dla Szczecina powinny się znajdować na każdej stronie www podlegającej danemu ośrodkowi word niezależnie czy to jest Szczecin czy Kielce lub Radom itd.
Te firmy "państwowe" są zobowiązanie prawnie do udzielania takich informacji.

Pozdrawiam i życzę powodzenia
GG.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 12 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: