Strona 15 z 31 [ Posty: 619 ] Przejdź na stronę Poprzednia 113 14 15 16 1731 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 29 gru 2008, 14:28
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 sty 2006, 16:05
Posty: 839
Samochód: kadetem tera

3 takie słitaśne focie, osobiście wole poczciwego chińczyka ma w sobie to COŚ
Obrazek
Obrazek
Obrazek

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=YTdDuklzIxk

"MAM WYJE BANE NA TIRY!"


Post Wysłano: 31 gru 2008, 0:45
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2007, 0:05
Posty: 272
GG: 7218297
Samochód: xf106
Lokalizacja: CB

no prosze bardzo ladnie sie prezentuja te Volva w eurokranie ;) Grzegorzu zalapiecie sie na takowego czy zostajecie przy waszym skonookim :?: :mrgreen:

73


Post Wysłano: 31 gru 2008, 0:50
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2591
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Zostają przy ich skośnookim :)

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Post Wysłano: 31 gru 2008, 12:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 sie 2007, 11:59
Posty: 114
GG: 0
Lokalizacja: Zamość /k Bydgoszczy

Panowie a co to za volvo? fabryczne czy może już ktoś kombinował? Maske ma od nowego modelu a lampy od starego.

Obrazek

Foto zrobiłem miesiąc temu w Danii. sory za jakość bo z telefonu.


Post Wysłano: 31 gru 2008, 13:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2007, 15:05
Posty: 27
Samochód: vw

Raczej ktoś przerobił maskę albo jest to model z początku produkcji nowego fh.

_________________
Moja Fotogaleria


Post Wysłano: 31 gru 2008, 13:08
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 14:55
Posty: 1587
Lokalizacja: Brzesko

Eee, na pewno to domowa przeróbka, w celu odmłodzenia samochodu. Nawet w Polsce można już dostać na jednym z portali aukcyjnych światła do nowego FH, więc maska, blenda przeciwsłoneczna to tylko kwestia czasu (o ile już nie ma).

_________________
www.Truck-Spotters.eu


Post Wysłano: 31 gru 2008, 14:20
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2591
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Wygląda najładniej z wszystkich FH, ładniejsze od chińczyka i nowego modelu. Ktoś ma głowę ;)

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Post Wysłano: 07 sty 2009, 15:35
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Premiera najmocniejszego na świecie samochodu ciężarowego.


7 stycznia będzie historycznym dniem dla wszystkich miłośników samochodów ciężarowych. W dniu dzisiejszym Volvo Trucks przedstawia najmocniejszy na świecie samochód ciężarowy, produkowany seryjnie. To Volvo FH16, z silnikiem o mocy 700 KM i momencie obrotowym 3150 Nm.



Volvo Trucks jako pierwsza firma na świecie zdołała pokonać barierę 700 KM. Volvo FH16, które dotychczas było napędzane silnikiem o mocy maksymalnej 660 KM, jest flagowym modelem firmy.

Prestiżowy układ napędowy
Volvo FH16 jest przeznaczone do realizacji najcięższych i najbardziej wymagających zadań transportowych. To również wyjątkowo prestiżowy samochód ciężarowy, dla wszystkich, którzy poszukują czegoś naprawdę wyjątkowego. Z mocą 700 KM, Volvo FH16 plasuje się na wyjątkowej pozycji wśród pojazdów w swojej klasie – mówi Staffan Jufors, Prezes i Dyrektor Generalny Volvo Trucks.

Konkurencyjne zużycie paliwa
Zdaniem niektórych, po mocniejszym silniku można spodziewać się również wyższego zużycia paliwa, ale w tym przypadku tak nie jest.
– Naszym celem było osiągnięcie zarówno najwyższej mocy, jak i najlepszej ekonomiki paliwowej w tej klasie pojazdów. Udało nam się zachować dotychczasowy poziom zużycia paliwa, pomimo zwiększenia mocy. Na tle konkurencji wypadamy znakomicie – wyjawia Staffan Jufors.

Mniejszy wpływ na środowisko
Volvo FH16 spełnia wymagania nowej normy emisji spalin Euro 5, wchodzącej w życie jesienią 2009 r., co oznacza, że poziom emisji tlenków azotu zredukowano o ponad 40 procent. Innymi słowy, Volvo FH16 zyskało większą moc, bez negatywnego wpływu na środowisko. Oprócz wariantu o mocy 700 KM, Volvo FH16 będzie dostępne w wariantach o mocy 540 i 600 KM.
Więcej: www.volvotrucks.pl

(C) www.etransport.pl


Post Wysłano: 07 sty 2009, 15:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 22:58
Posty: 527
Lokalizacja: mlp

Wiedziałem że prędzej czy później to się stanie i ktoś przewyższy MAN'a, ciekawe kto będzie nastepny i pokaże coś więcej niż te 700 km VOLVA.


Post Wysłano: 07 sty 2009, 16:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 maja 2006, 18:33
Posty: 443
Lokalizacja: WM

Długo nie trzeba było czekać na odpowiedź Volvo względem MAN-owskiego V8, aczkolwiek dziwi mnie trochę strategia firmy, mija pół roku od premiery nowego FH/FH16, a Szwedzi dopiero teraz prezentują nowe silniki, mogliby przecież połączyć ze sobą te dwie premiery. Gdyby już wtedy Volvo zaprezentowało nowe silniki to zapewne Actros MPIII nie cieszyłby się tytułem TOTY 2009, no ale gdybać można.

Ciekawią mnie dwie rzeczy, a mianowicie, czy nowy, 700-konny silnik, będzie dostępny dla ciągnika z dwoma osiami, bo jak na razie na zdjęciach widzimy 4-osiowe pojazdy z tą właśnie jednostką. No i ciekawe czy model FH też doczeka się nowych silników.

_________________
"640 KB pamięci operacyjnej powinno każdemu wystarczyć." - Bill Gates, 1981r.

Fotogaleria, Trasy - zapraszam do przeglądania i komentowania.


Post Wysłano: 07 sty 2009, 17:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2591
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Czekam na pierwszego w garażu :shock:

Coś pięknego, ciekawe jaka będzie odpowiedź Scanii/Mercedesa - mają nasłabsze silniki z liczącej się w ciężkim transporcie czwórki. Być może Volvo zdecyduje się na skonstruowanie podwozia, które podoła w końcu 250T DMC ;)

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Post Wysłano: 07 sty 2009, 19:20
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lip 2005, 16:35
Posty: 1122
Lokalizacja: Parczew

Skąd ja to wiedziałem??. Dawno temu już mówiłem, że na początku tego roku zostaną zaprezentowane nowe motorki w FH/16. Na pewno niedługo pojawią się nowe D13X, które będą odpowiedźią na XPI Scanii. Ogólnie wielkie brawa :) 700ps :twisted: i E5 SUPER!

_________________
umarła we mnie wiara, nadzieja
EEV 460
Volvo at night


Post Wysłano: 07 sty 2009, 19:54
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 14:55
Posty: 1587
Lokalizacja: Brzesko

Nie ma co się tak podniecać tym silnikiem 700KM, bo z tego co wyczytałem na holenderskim forum Scania już pracuje nad nową jednostka 700KM - kwestia czasu i Volvo nie będzie mogło szczycić się najmocniejszym motorem spośród 'wielkiej siódemki'.

_________________
www.Truck-Spotters.eu


Post Wysłano: 07 sty 2009, 20:04
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2591
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Mam dwa ale co do Twojej wypowiedzi:

- Scania JESZCZE nie wypuściła silnika 700 KM
- Czy to, że w końcu została złamana granica nie jest czymś nad wyraz interesującym?

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Post Wysłano: 07 sty 2009, 20:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 sie 2005, 9:17
Posty: 399
GG: 0

Cytuj:
Czekam na pierwszego w garażu :shock:
Rico już niema więc ciężko będzie 8) :lol:


Post Wysłano: 07 sty 2009, 20:22
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2007, 15:05
Posty: 27
Samochód: vw

http://www.strongesttruck.com/ gra promująca najmocniejsze fh16

_________________
Moja Fotogaleria


Post Wysłano: 07 sty 2009, 20:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 mar 2007, 19:27
Posty: 274
Samochód: Rav
Lokalizacja: Sieradz/ Zadzim

Cytuj:
Cytuj:
Czekam na pierwszego w garażu :shock:
Rico już niema więc ciężko będzie 8) :lol:
Ale za to jeszcze jest forumowicz "Trax"

A co do nowych silników do FH to wydaje mi się że jedyne co się większego zmieni to dojdzie wyższa norma emisji spalin.

_________________
Polska Mieszkam w Polsce


Post Wysłano: 07 sty 2009, 21:54
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 kwie 2006, 22:34
Posty: 246
GG: 9590680
Samochód: Żółty
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Cytuj:
Coś pięknego, ciekawe jaka będzie odpowiedź Scanii/Mercedesa - mają nasłabsze silniki z liczącej się w ciężkim transporcie czwórki.
Co do odpowiedzi Scanii to spodziewam się jej bardzo szybko, bowiem już od jakiegoś czasu krążą informacje o nowych v-kach :wink: Zresztą już obecne motory z odpowiednim osprzętem lub na fabrycznym tuningu potrafią osiągnąć o wiele więcej niż 620KM :wink:

Co do najsłabszych silników... Nie sugerujmy się tylko ilością PS'ów :wink: MAN'owskie, 680 konne motory posiadają maksymalny moment obrotowy wynoszący 3000Nm, a więc tyle samo co Scania 620 :wink:

_________________
Już odlatuję, wszystko mi jedno gdzie...
Niech ktoś spróbuje na chmurze złapać mnie!


Post Wysłano: 07 sty 2009, 22:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2591
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Cytuj:
Co do najsłabszych silników... Nie sugerujmy się tylko ilością PS'ów :wink: MAN'owskie, 680 konne motory posiadają maksymalny moment obrotowy wynoszący 3000Nm, a więc tyle samo co Scania 620 :wink:
Tu chodzi o marketing i prestiż :)

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Post Wysłano: 07 sty 2009, 22:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 mar 2007, 19:27
Posty: 274
Samochód: Rav
Lokalizacja: Sieradz/ Zadzim

Jeśli o to chodzi to czemu Volvo nie wprowadzi widlastych motorów? :?

_________________
Polska Mieszkam w Polsce


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 15 z 31 [ Posty: 619 ] Przejdź na stronę Poprzednia 113 14 15 16 1731 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: