Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 19 maja 2008, 11:32

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 lis 2007, 21:03
Posty: 252
Lokalizacja: krakow

witam , mam mały problem z magnumką z 1999r ,390 mack.
gdy ją zostawie kilka godzin ,nie moge zapalic , gdzies schodzi paliwo.Autko kreci kreci z 30 sekund i dopiero chwyta ,popompowanie pompką reczna nic nie pomaga . Gdzie znajduje sie jakis zaworek zwrotny ??czym to moze byc spowodowane ? wszystkie łaczenia węzy sprawdziłem juz 2 razy ... pomóżce


Post Wysłano: 19 maja 2008, 19:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 maja 2008, 11:11
Posty: 156
GG: 7106329
Lokalizacja: Podkarpacie

Kolego, miałem coś podobnego w Dafie... Paliwo może Ci się cofać nie koniecznie przez zawór zwrotny a przez rurkę którą płynie paliwo... Możliwe że jest gdzieś pęknięta albo poprostu ciągnie powietrze... Ja właśnie tak miałem...

Radzę sprawdzić przewody paliowe... a jeśli pompowanie pompką ręczną nic niedaje to radze ją również sprawdzić, odkręć wąż i wtedy pompuj... może się coś przytkało...

_________________
TRANSPORT DREWNA BIESZCZADY


Post Wysłano: 19 maja 2008, 20:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 sty 2008, 20:13
Posty: 49
GG: 0

pompa zaczyna umierac


Post Wysłano: 20 maja 2008, 18:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 maja 2008, 3:47
Posty: 23
GG: 0
Lokalizacja: Zyrardow


Witaj kolego! Sprawdz odstojnik paliwa,pompke.filtry paliwa bo czy gdzies nie sa delikatnie zapocone.przewod gdyby byl przetarty zauwazyl bys wycieki paliwa.pozostaje jeszcze szczelnosc przewodow przy wyjsciu ze zbiornika i smok.kiedys juz to przerabialem.rurka w zbiorniku paliwa sie rozlutowala.pozdro!


Post Wysłano: 04 sty 2009, 11:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 gru 2008, 3:00
Posty: 6
GG: 4218855
Samochód: Renault Magnum
Lokalizacja: Szubin

Cytuj:
pompa zaczyna umierac
Uzasadnij to kolego bo twój post jest w tej chwili tylko pustym śmieciem na tym forum i może wprowadzać w niepotrzebny niepokój kogoś z takim problemem.

Mam taki problem. Odpowietrzając układ pompką ręczną po uprzednim odkręcaniu przewodów paliwowych od zbiornika jakiś czas czuć, że pompka pcha paliwo w układ i z przelewu idą bąble powietrza w zbiorniku.
Po kilkunastu pompnięciach niestety czuć w pompce ręcznej nagłe zwolnienie oporu pompowania i układ nadal staje sie znów zapowietrzony.

Pytanie: czy ktoś posiada schemat układu paliwowego lub wiedzę na temat podobnych problemów?

_________________
Renault Magnum Klub Polska
www.magnumklub.laa.pl


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: