Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]
Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 sie 2008, 18:13
Posty: 17
GG: 5390195
Samochód: Magnum 440
Lokalizacja: Łódź

Witam wszystkich zacząłem przymierzać sie do zrobienia kursu na przewóz rzeczy i psychotesty. Moje pytanie jest Gdzie w Łodzi i jaki Koszt jest tej imprezy?? Chodzi mi o szczegóły ( Adres, nr. tel).

Z innej paki troche...

Przeglądając oferty pracy jako kierowca z prawem jazdy kat. C nie wspominając o nie ukończonych 21 lat wszędzie gdzie nie zadzwonie wszyscy szukają kierowców z doświadczeniem. Rozumiem na międzynarodówke sie nie chce od razu pchać ale nawet do rozwożenia mebli po mieście szukają kierowców z doświadczeniem. Jak mam zdobyć doświadczenie jak mnie nigdzie nie chcą zatrudnić. A nie stać mnie żeby kupić auto i jeździć dla siebie... Ma ktoś jakiś pomysł co z tym zrobić albo wie gdzie zatrudniają bez doświadczenia??

Pozdrawiam wszystkich i dzieki za odpowiedzi i pomoc

Antek BAJO...


Cytuj:
Przeglądając oferty pracy jako kierowca z prawem jazdy kat. C nie wspominając o nie ukończonych 21 lat wszędzie gdzie nie zadzwonie wszyscy szukają kierowców z doświadczeniem..
Tutaj już popełniasz podstawowy błąd: otóż przez telefon to można sobie ze znajomym pogadać, a nie pytać czy Cię ktoś do pracy przyjmie. Musisz iść osobiście, sporządzić odpowiednie i w odpowiedni sposób dokumenty aplikacyjne no i najważniejsze to skutecznie siebie "sprzedać" pracodawcy, żeby Cię "kupił". To już zależy od człowieka i jest to indywidualna kwestia kto jaki jest. Mnie się udało właśnie w taki sposób niedawno znaleźć pracę. Pracuję we Wrocławiu i na terenie Dolnego Śląska, a pochodzę z Podkarpacia, a mimo to przyjęli mnie do pracy. Powodzenia!


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: