Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 06 paź 2008, 17:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 lut 2008, 14:38
Posty: 5
GG: 0

Wiec jest to SCANIA 124g z 360 konnym silnikiem i mam problem z jej odpalenie odpala ale w trudzie czasami musi dłużej zakręcić...Podejrzewam coś z tym układem odpalania tą cewką elektryczną od gaszenia ponieważ wszsytkie zaworki sa wymienione w pompce i zwrotne a mimo to jak pompuje ręcznio to zeby zaworek od powrotu zagrał to muszę dużo razy wcisnąć i po chwili znów tego ciśnienie nie ma...a i jak filtr odkręciłem to pół było paliwa a pół powietrza choć był odpowietrzany nie wiem zalałem go do pełna ale to samo moze zły filtr kupuje jaki powinien być??

Mam jeszcze problem związany z tym ze jak uruchomię webasto jest to dl1c czy jakoś tak i jest oryginalny sterownik i jak ustawie temperatupre ponizej 10 znaczy tą skale to webasto mi sie włącza i wyłacza i swieca działa cały czas i mi rozładuje bateria a jak ustawi 11 to działa noramlnie jaka moze być tego przyczyna...

Pozdrawiam Adrian....


Ostatnio zmieniony 06 paź 2008, 17:35 przez Toreba, łącznie zmieniany 1 raz.
Nazwa tematu zmieniona.


Post Wysłano: 06 paź 2008, 19:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 gru 2007, 17:41
Posty: 448
Lokalizacja: Gąsewo ( i tak nie wiesz gdzie to)

W kwestii zapowietrzania sprawdż czy przewód nadmiaru idący do zbiornika nie jest przetarty.W mojej renówce to dawało takie objawy


Post Wysłano: 06 paź 2008, 23:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 sie 2006, 13:25
Posty: 529
Lokalizacja: Zielona Góra

co do ogrzewania to sproboj na innym sterowniku.


Post Wysłano: 08 paź 2008, 14:18

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 lut 2008, 14:38
Posty: 5
GG: 0

Sterownika nie mam ska wziąść...a co przwód od powrotu ma do odpalanie jednynie ten zaworek ale on jest sprawny...


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: