Strona 1 z 1 [ Posty: 10 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 30 sie 2008, 21:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2006, 12:58
Posty: 550
GG: 8261240
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Witajcie drodzy parafianie. :lol: Tworzę ten temat, aby opisać dość długi spot z Truckmaniakiem, który miał miejsce w miejscowości Dwikozy, a więc zaczynamy.

Pewnego pięknego dnia (czwartek) dostałem cynk od Truckmaniaka, że będzie jutro, czyli w piątek, koło południa w Dwikozach. Jak On wie, ja wiem, każdy kto tam się rozładowuje, trzeba czekać około 15-25 godzin na rozładunek. Tak więc pomysł był taki, abym przyjechał z rana i został do samego wieczora. Jednak przejdźmy do sedna sprawy, bo wtedy się wszystko okaże. :wink:

Tak więc wypadł piątek (29.08.08r.), godz. 13:30, dojeżdżam do Dwikoz. Prosiłem Mateusza, aby po mnie wyszedł, bo nie trafię. Marzenia się spełniają. :mrgreen: Po chwili widzę Truckmaniaka uradowanego moją wizytą duszpasterską. :lol: Tak więc bez gadania idziemy do Mańka, chwila pogawędki z kierowcami w pobliżu auta, a także z ojcem Mateusza i zaraz siedzimy w aucie słuchając radia Zet. Tak przypominając w czym siedzieliśmy, i w ogóle.
Obrazek

Tak więc gadaliśmy, śmialiśmy się, gadaliśmy, śmialiśmy się ... itd. Siedziałem tak, zaczęło się ściemniać, i proste pytanie - co robić ? No to zostałem na nocke, co sie będę jak se moge. :mrgreen: Szykowaliśmy się do nocki w Manie, rozładunek miał być najwcześniej o 3 nad ranem, także szykowałem się na pobudkę. Jednak plany były inne, bo mieliśmy całą noc nie spać. Truckmaniak widział już mgłę w oczach około godziny 1, także wszystko się skończyło, On spać, a ja wyszedłem się wtedy ... :mrgreen: , nie ważne. Przychodzę, a On już śpi, super, też bym tak chciał. Siedziałem do 3 nad ranem w ciemniej kabinie patrząc na młodzież z Dwikoz, która świętując koniec wakacji tarzała się po parkingu. :mrgreen: Ogółem to było sympatycznie.

Nastał nowy dzień. Rano śniadanie trakerskie - zupka " hińska " z Radomia. :lol:
Obrazek

Obrazek

Potem spacer na parkingu, powiem Wam, że Scania serii 3 o mocy 500KM zrobiła na mnie ogromne wrażenie.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Potem znowu gadka, zdjęcia i w końcu około godziny 12 przyszedł czas na jakże wymarzony rozładunek.
Obrazek

Obrazek

Oczywiście spotkanie bez wspólnego zdjęcia nie byłoby możliwe. Na koniec - 3maj się, do zobaczenia następnym razem. :wink: (Dla Grzesia, Ja jestem po prawej :mrgreen: .)
Obrazek

Może i opis jak podczas trasy ale to nie to się liczy. Liczą się wspomnienia. Takich spotów się nie zapomina. Reasumując: 2x coca-cola (tym razem abstynenci, a we mnie nie wierzyli w administracji :lol: ), 2kg ciastek, 3 zupki '' hińskie '' :mrgreen:

A tak na serio ... Z tego miejsca chciałbym pozdrowić ojca Mateusza, Zbyszka, i podziękować za wspaniałą gościnę, a szczególnie samego Truckmaniaka, który odziwo wytrzymał ze mną więcej niż 24 godziny. :lol:

Pozdrawiam. Do następnego Truckmaniak ! :wink:

_________________
Ból z serca bliskich, a przesłanie dla Was.
Obudźcie się ludzie i przejrzyjcie na oczy jesteśmy tacy jak Wy i może to was zaskoczy ...


Post Wysłano: 30 sie 2008, 21:42
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 10:43
Posty: 727
Lokalizacja: Lublin

Oo tak. Były niezłe jaja. Szczególnie z mojego taty, dochodzimy do MAN-a - "Ku*a, kotlety mi zamarzły!". Oczywiście my w śmiech i tak było za każdym jego tekstem. Siedzieliśmy całe popołudnie (oczywiście troche fociliśmy). Raz gdy wchodziłem do MAN-a na ostatnim schodku wypadł aparat i się troche zepsuł (w szczegóły nie wchodzę), a Adrian pocieszył mnie tekstem "Dobrze, że Ci nie wypadł". Co chwile było otwieranie lewych drzwi i patrzenie czy nikt roweru nie wziął. Raz tylko przestraszył się Toreba, gdy mój tata go przestawił :lol: Potem oglądaliśmy TV, ale słabo odbierało i słuchaliśmy radia i wysyłaliśmy brzydkie filmy do Jelonka :mrgreen: Ogólnie było bardzo fajnie. Może we wrześniu uda mi się jeszcze w paść.

Jeśli natomiast chodzi o zdjęcia to postaram się wrzucić jutro. Pozdrawiam, truckmaniak ;) Jeżeli interesują Was większe szczegóły to piszcie, a odpowiemy Wam :P


Post Wysłano: 30 sie 2008, 21:45
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 sty 2006, 16:05
Posty: 839
Samochód: kadetem tera

Mnie interesuje który jest który bo moderator nie podpisał zdjęcia :D
samo spotkanie eleganckie tak być powinno :mrgreen:

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=YTdDuklzIxk

"MAM WYJE BANE NA TIRY!"


Post Wysłano: 30 sie 2008, 21:46
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 10:43
Posty: 727
Lokalizacja: Lublin

Cytuj:
Mnie interesuje który jest który bo moderator nie podpisał zdjęcia :D
samo spotkanie eleganckie tak być powinno :mrgreen:
Ja to ten mniejszy, w niebieskiej koszulce w paski :)


Post Wysłano: 30 sie 2008, 21:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2006, 12:58
Posty: 550
GG: 8261240
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Toreba naturalnie w koszulce Wagi Ciężkiej. :lol:

_________________
Ból z serca bliskich, a przesłanie dla Was.
Obudźcie się ludzie i przejrzyjcie na oczy jesteśmy tacy jak Wy i może to was zaskoczy ...


Post Wysłano: 30 sie 2008, 21:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lis 2006, 18:57
Posty: 1697
Samochód: Opel Insignia ST
Lokalizacja: Spręcowo, ok. Olsztyna

Adrian zawiąż buty :mrgreen: .

Spotkanie ciekawe, wesołe. Wytrzymaliście ze sobą kilkanaście godzin :wink: ? Do następnego.

_________________
Solaris Urbino 18 '17


Post Wysłano: 30 sie 2008, 22:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 10:43
Posty: 727
Lokalizacja: Lublin

Cytuj:
Adrian zawiąż buty :mrgreen: .

Spotkanie ciekawe, wesołe. Wytrzymaliście ze sobą kilkanaście godzin :wink: ? Do następnego.
Wiesz... Leciały takie teksty, że nie szło się nudzić :lol: Powiedzmy, że połowa była niecenzuralna i jakbym je opisał to bym dostał bana :lol:


Post Wysłano: 31 sie 2008, 9:32
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2006, 12:58
Posty: 550
GG: 8261240
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Cytuj:
jakbym je opisał to bym dostał bana :lol:
Ja też. :mrgreen:

Ogółem mówiąc spotkanie było bardzo udane. Nie nudziliśmy się w ogóle, chociaż staliśmy 28 godzin razem rozmawiając i śmiejąc się. :wink:
Cytuj:
Adrian zawiąż buty :mrgreen: .
Wyszliśmy z kabiny na zdjęcia i dlatego tak wyszło, że sznurówki rozwiązane. Czułem nie chęć do wiązania butów co 10 minut. :lol:

_________________
Ból z serca bliskich, a przesłanie dla Was.
Obudźcie się ludzie i przejrzyjcie na oczy jesteśmy tacy jak Wy i może to was zaskoczy ...


Post Wysłano: 31 sie 2008, 19:26
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 10:43
Posty: 727
Lokalizacja: Lublin

Jak obiecałem tak robie.

Tym przyjechał Toreba. Fajnie się nim paliło gume, ale przekładania latała jak opętana :lol:
Obrazek

Już się rozsiadł :D
Obrazek

Nie ma nic lepszego podczas spotu jak zabawa statywem.
Obrazek

Przyćmiło go trochę :lol: Nie moja wina, że mam dobry flesz :mrgreen:
Obrazek

Oto przy czym cały czas była balanga. Kochane, MAN'owskie burdelóweczki.
Obrazek

Podniecanie się licznikami w MAN'ie :U
Obrazek

Już się bawie tylko, że w Scanii. Z tego miejsca pozdrawiam pana Tadzia ;)
Obrazek

Bawiliśmy się w artystów. Jakie to niebo jest piękne :)
Obrazek

Zabawka Toreby. On pojechał rowerem pod bramę, a ja mogłem w tym czasie pobawić się jego sprzętem podczas jazdy. Kamerka robi efekty.
Obrazek

A tu podczas gdy ja grzałem się w kabinie, Adrian wolał marznąć na dworze i pozdrowić mnie przyjacielskim gestem. Dziękuje za niego 8)
Obrazek


Jeszcze raz dzięki za spota. Może uda się styknąć znowu już w ten weekend.


Post Wysłano: 31 sie 2008, 22:21
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 21:41
Posty: 1886
Samochód: Renault Premium / Range T
Lokalizacja: PL-UE

Ale ten Adrian wydoroślał, pamiętam go jako... :lol: :lol: :lol: :mrgreen:
Widzę nie obyło się bez tłumaczenia - że to flesz, że ma mgłę w oczach.
Panowie i tak wszyscy wiemy od czego te dolegliwości :lol:
A no i widzę że na koniec międzynarodowy znak z pozdrowieniami od administracji Wagi :lol: :mrgreen:

Hłe hłe :twisted:

_________________
B O B i

Tiry na tory, pociągi na drogi, tory na traktory, traktory do obory.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 10 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: