Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 18 sty 2008, 17:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 sty 2008, 16:05
Posty: 2
GG: 0

koledzy, jedno wiedzcie - polski pilot tylko w PL, za granicą zawsze obcy.
mój rekord w pilotażu - 5,70 szeroko z Włocławka na Świecko, ale pilotuję tylko kiedy jest nawał pracy, pozdro dla Wszystkich pilotrujących :D


Post Wysłano: 18 sty 2008, 23:51
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 gru 2005, 0:37
Posty: 137
GG: 11
Samochód: FH16 750
Lokalizacja: Strzelce Opolskie

Cytuj:
koledzy, jedno wiedzcie - polski pilot tylko w PL, za granicą zawsze obcy.
mój rekord w pilotażu - 5,70 szeroko z Włocławka na Świecko, ale pilotuję tylko kiedy jest nawał pracy, pozdro dla Wszystkich pilotrujących :D
ooo.. a od kiedy to tak ?? ja juz nie potrafie zliczyc po jakich krajach pilotowalem jest ich naprawde sporo , a ty moze z sarensa ?? pilotowalem was jakis czas temu 3,5m szerokosci 30m dlugosci z Gdanska


Tytuł: Re:
Post Wysłano: 20 sty 2008, 23:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 wrz 2007, 0:57
Posty: 242
GG: 1
Samochód: Schwerlastsattelzugmaschine
Lokalizacja: Śląsk

Cytuj:
Koledzy powiedzcie mi jaki tonaż wozicie wysokość szerokość i długość {jeśli jest ktoś na forum z tej firmy lub ktoś co jeździ gabarytami...}
wagowo to okolice 60-70 ton netto, szerokosc 7 metrow, 45 m dlugosci, i okolice 4.5m wysokosci .....wszystko uzaleznione zezwoleniami.....

_________________
Pozdrawiam "nienormatywnych" i "nienormalnych" na drodze.
Mega Windmill Transporter Driver


Post Wysłano: 21 sty 2008, 0:03

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 wrz 2007, 0:57
Posty: 242
GG: 1
Samochód: Schwerlastsattelzugmaschine
Lokalizacja: Śląsk

Cytuj:
koledzy, jedno wiedzcie - polski pilot tylko w PL, za granicą zawsze obcy.
Oooooo......chyba nie, ostatnio często widuje "Wiesiolkow" ze swoimi polotami za odra.....pewnie to BF2 ale zawsze pilotaż....

_________________
Pozdrawiam "nienormatywnych" i "nienormalnych" na drodze.
Mega Windmill Transporter Driver


Post Wysłano: 07 lut 2008, 23:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lut 2008, 23:48
Posty: 2
GG: 0
Lokalizacja: Żary

Jak dla mnie przesadzone to wszystko o zte katowice, pekaesiaki jakich mało, kiedyś mieli renomę ale dzięki niektórym wybrykom już ja powoli tracą, jedynym mądrym kierowca to chyba jest dziadek. Reszta powinna na plandekach śmigać...
Kolega BAG czasem sie nie widywaliśmy na innym forum? Tak mi Twój nick pozostał w pamięci... ;)

_________________
"Gdy Ci w lutym marzną jajka, zima potrwa, to nie bajka"


Post Wysłano: 21 mar 2008, 22:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 wrz 2007, 0:57
Posty: 242
GG: 1
Samochód: Schwerlastsattelzugmaschine
Lokalizacja: Śląsk

Cytuj:
Jak dla mnie przesadzone to wszystko o zte katowice, pekaesiaki jakich mało, kiedyś mieli renomę ale dzięki niektórym wybrykom już ja powoli tracą, jedynym mądrym kierowca to chyba jest dziadek. Reszta powinna na plandekach śmigać...
Kolega BAG czasem sie nie widywaliśmy na innym forum? Tak mi Twój nick pozostał w pamięci... ;)
O jakim dziadku piszesz ? Firma jest spoko, a z Pekesem ma tyko żółte kabiny wspólne :U.Pisuje na paru forach jak najbardziej.

_________________
Pozdrawiam "nienormatywnych" i "nienormalnych" na drodze.
Mega Windmill Transporter Driver


Post Wysłano: 03 lip 2008, 11:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 lut 2007, 11:58
Posty: 57
GG: 0
Samochód: MAN TGA 530 XXL
Lokalizacja: Lubin

Teraz do ZTE nowe maniki tgx oraz scanie nowe prz :idea: chodza.Jak beda juz gotowe tocos tutaj podrzuce

_________________
W nocy używam najwięcej swojej Mocy !!!!!!!


Post Wysłano: 27 lip 2008, 15:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 wrz 2007, 10:01
Posty: 1208
Lokalizacja: Janów k.Częstochowy

Przepraszam, ale nie moge sie powstrzymać, żeby opisać sytuacji ze środowej nocy na Żarskiej Wsi.

Od Jędrzychowic jechały 4 zestawy 4 metry szerokie. Mieli dwóch pilotów. Pomijam już umiejętności tych pilotów, bo albo jechali pierwszy raz, albo nie potrafili przeprowadzić tych gabarytów. Przez co na radiu było wiele zgrzytów. Kierowcy zwracali im uwage. Ale panowie z ZTE nie potrafili przyjać do siebie słów krytyki. Jedyne co było od nich słychać to jeden wielki potok bluzg. Jeden z kierowców zwrócił im uwage, żeby się kulturalniej wyrażali. Po tym zaczeły jeszcze bardziej lecieć k*** i ch***. Ja wiem, że są braki w kierowcach, ale może niektórych ludzi nie warto zatrudniać!

_________________
Pozdrawiam
Leszek


Straż pożarna Częstochowa


Post Wysłano: 05 sie 2008, 11:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 mar 2006, 18:36
Posty: 22
GG: 0
Lokalizacja: SPS

Kolego Leszek:

Firma ma dobrą renomę, niewierzę, że tak się zachowywali. Trochę ich znam juz.


Post Wysłano: 05 sie 2008, 12:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lis 2006, 18:57
Posty: 1697
Samochód: Opel Insignia ST
Lokalizacja: Spręcowo, ok. Olsztyna

Duża firma i znasz każdego kierowcę?

_________________
Solaris Urbino 18 '17


Post Wysłano: 10 sie 2008, 2:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 wrz 2007, 10:01
Posty: 1208
Lokalizacja: Janów k.Częstochowy

Nikt nie musi wierzyć... Ja poprostu opisałem sytaucje z punktu widzenia osoby trzeciej. Nie wspomnie już o burzy jaką wywołał mój post. Dostałem na priv różne maile m.in. od ludzi pracujących w ZTE Katowice. Sam miałem kontakt z kolegami z ZTE i nie miałem nigdy o ich złego zdania. ZTCP to jeden z nich kiedyś na Lohrah jezdził. Wiadomo, że nie można wszystkich wrzucać to jednego worka, w każdej firmie są różni ludzie. Ja tylko opsałem to co widziałem/słyszałem. Ruch był wtedy duży, więc napewno inny koledzy też mogą się wypowiedzieć na temat zaistniałej sytuacji. Również koledzy z ZTE Katowice, kótrzy pisali do mnie na priv, moga tutaj wyrazić swoje zdanie i zaprzeczyć całej sytuacji. Jednak jak narazie nikt oficjalnie nie zabrał głosu.

_________________
Pozdrawiam
Leszek


Straż pożarna Częstochowa


Post Wysłano: 15 sie 2008, 10:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 lut 2007, 11:58
Posty: 57
GG: 0
Samochód: MAN TGA 530 XXL
Lokalizacja: Lubin

Witam wszystkich.Wiec tak co do zaistniałej sytuacji na Żarskiej wsi.
Zeby cztery zestawy wiechały na Żarska wieś na BP po 4 merty szerokie każdy to chwile trwa plus dwóch pilotów. A natezenie jest tam spore więc korek się robi ostry i od słowa do słowa to wiadomo co się robi na tym CB teraz (wyzwizka,ublizanie itp. ) . Zero cenzury. Wiec nieraz trza słuchać wszystkiego od początku do końca,a nie komentować tylko połowe zdarzenia.A wiadomo nikt nie da się obrazać na CB i jak coś ktoś powie obrazliwego to trza (odszczekać),a tam też były zaproszenia na parking na ręczne tłumaczenie. Kierowcy nie mają dla siebie szacunku i tylko się goni pogoń i tyle. To jest mój komentarz do tego zdarzenia :D . Jednego z zte 8) . Wiecej nie ma sensu pisać bo jak pan Leszek napisał kontaktowali się już nasi chłopcy z nim na privie i tam też było wyjaśnione :mrgreen: .Pozdrowionka

_________________
W nocy używam najwięcej swojej Mocy !!!!!!!


Post Wysłano: 29 sie 2008, 13:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 lut 2005, 20:21
Posty: 932
Lokalizacja: Łódź/Wieluń

Firma ZTE Katowice odświeżyła swoją stronę WWW.

http://www.zte.katowice.pl/

Sporo ciekawych zdjęć w Galerii.


Post Wysłano: 30 sie 2008, 22:03

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 lip 2006, 17:26
Posty: 175

Kiedyś transport to był transport, ludzie byli kierowcami, którzy kochali to co robili, i nie marzyli żeby lecieć do domu i od razu wziąć piwo i do telewizora, tylko brali auto, obeszli, posprawdzali, powietrze w oponach, czy nic nie cieknie, oleju sprawdzili, paliwo dolali, posprzątali, coś rozkręcili coś zakręcili... Teraz KIEROWCA to jest traktowany jako normalną prace, przychodzi wsiada jedzie łdauje przyjeżdża i marzy żeby w piątek z piwem był w domu. Czasy sie już zmieniły. Kierowca to nie hobby, to zawód, i szkoda. I zapewne wielu starych szoferów się ze mną zgodzi...

Ja pamiętam jak kiedyś każdy kierowca przyjechał na baze do nas, i sobie całą sobotę posprawdzał posprzątał dla niego to było całe jego życie...

_________________
.
.

.
.

:arrow: Nowa strona firmy MAGTRANS
:arrow: FanPage na Facebooku firmy MAGTRANS.


Post Wysłano: 30 sie 2008, 22:05
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 sty 2006, 16:05
Posty: 839
Samochód: kadetem tera

Cytuj:
Kiedyś transport to był transport, ludzie byli kierowcami, którzy kochali to co robili, i nie marzyli żeby lecieć do domu i od razu wziąć piwo i do telewizora, tylko brali auto, obeszli, posprawdzali, powietrze w oponach, czy nic nie cieknie, oleju sprawdzili, paliwo dolali, posprzątali, coś rozkręcili coś zakręcili... Teraz KIEROWCA to jest traktowany jako normalną prace, przychodzi wsiada jedzie łdauje przyjeżdża i marzy żeby w piątek z piwem był w domu. Czasy sie już zmieniły. Kierowca to nie hobby, to zawód, i szkoda. I zapewne wielu starych szoferów się ze mną zgodzi...

Ja pamiętam jak kiedyś każdy kierowca przyjechał na baze do nas, i sobie całą sobotę posprawdzał posprzątał dla niego to było całe jego życie...
Tak racja kierowca ma jeździć 24/24 przyjechać na weekend w sobotę rano cały dzień siedzieć przy aucie i w niedziele na noc jechać dalej.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=YTdDuklzIxk

"MAM WYJE BANE NA TIRY!"


Post Wysłano: 30 sie 2008, 22:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2007, 22:31
Posty: 411
Lokalizacja: Kielce/Ipswich

Odnośnie Manów TGX, w czwartek widziałem jednego na A14, pomiedzy Ipswich i Cambridge, stał sobie, chyba dobowy robił(bo na powrocie tez stał - ale to juz nie byłlo po mojej strone) chciałem sie zatrzymać pierwszym razem, ale troche za późno zobaczyłem i nie do końca byłem pewien czy zestaw za mna tez da rade :P bo jak spryskiwał szybe to miałem cały podnośnik mokry, taki duży odstep zostawil.
Wracając - na niskopodwoziówce miał coś co wygladało jak jakiś żeliwny komin, moze jakis piec czort wie :D


Post Wysłano: 01 lis 2008, 0:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 wrz 2006, 23:43
Posty: 555
GG: 71830
Samochód: saicento z kratką
Lokalizacja: Bjalistoko

Odświeżę. Stałem w tygodniu na rajce pod Świdnicą (na Lukoilu) z dwoma chłopakami z ZTE Katowice.
TGA 480 (3 osie) i TGX 480 (3 osie). Jedna teściowa Noteboom, drugiej nie pamiętam.
Ogólnie chłopaki były w porządku, ale jak myłem zęby za ich naczepami to jeden wyszedł sprawdzić, czy aby nic tam im nie kradnę (tak to odebrałem).

http://img100.imageshack.us/img100/7333/dscf1153ph4.jpg
http://img293.imageshack.us/img293/3652/dscf1154vq7.jpg
http://img293.imageshack.us/img293/3946/dscf1155ot1.jpg
http://img293.imageshack.us/img293/5883/dscf1156yb8.jpg
http://img406.imageshack.us/img406/8917/dscf1157if8.jpg

_________________
DAS IS DER UBERFALL!!!!
Jestem w kółku różańcowym WC, dbam o ojczysty język polski.


Post Wysłano: 04 lis 2008, 23:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 wrz 2007, 0:57
Posty: 242
GG: 1
Samochód: Schwerlastsattelzugmaschine
Lokalizacja: Śląsk

Cytuj:
Wracając - na niskopodwoziówce miał coś co wygladało jak jakiś żeliwny komin, moze jakis piec czort wie :D

ten kominek wazyl 40 ton.....jechal z Krakowa do Scheffield...na nowym euromaxie z faymonvilla...

_________________
Pozdrawiam "nienormatywnych" i "nienormalnych" na drodze.
Mega Windmill Transporter Driver


Post Wysłano: 05 lis 2008, 0:09
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 22:58
Posty: 527
Lokalizacja: mlp

krcr te zdjęcia to mogłeś sobie darować ... :wink:


Post Wysłano: 09 lip 2009, 0:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 mar 2009, 16:54
Posty: 98
GG: 4041866
Lokalizacja: Siedlce[WS], mazowieckie.

Obrazek


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: