Strona 1 z 1 [ Posty: 7 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 23 maja 2008, 13:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 mar 2008, 17:40
Posty: 47
GG: 0

Witam. Bylem ostatnio u lekarza aby wystawil mi zaswiadczenie lekarskie o braku przeciwwskazan zdrowotnych do wykonywania zawodu kierowcy. Z tym zaswiadczeniem poszedlem do pracodawcy a on mi powiedzial ze niestety to zaswiadczenie ktore on mi wydal jest nieaktualne. Jest do tego jakis nowy druk i wogole. Wynika to z tego ze lekarze sa nieuswaidomienii ze sa zmiany i wydaja takie zaswiadczenia jeszcze na starych drukach. Ta zmiania weszla dopiero niedawno. I tu moje pytanie gdzie mozna znalezc taki druk aby moc pokazac lakarzowi zeby na taki mial wypelnic a nie ten stary :P licze na wasza pomoc :) dziekuje :)


Post Wysłano: 23 maja 2008, 13:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 gru 2007, 11:07
Posty: 394
Lokalizacja: podlasie

chodzi o badania psychotechniczne cze od lekarza medycyny pracy? bo musisz miec oba


Post Wysłano: 23 maja 2008, 14:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 mar 2008, 17:40
Posty: 47
GG: 0

tzn tak dowiedzialem sie o co chodzi;

ma to byc od lekarza medycyny pracy ktory ma uprawninia do wystawiania takich rzeczy (psycholog nie bo to juz mam)

takie cos weszlo chyba od lipca ubieglego roku

to sie wystawia chyba na 5 lat albo cos taekigo

i teraz to sie nei nazywa zaswiadczenie tylko orzeczenie czegos tam


Prosze pomozcie mi bo musze dzisiaj to zalatwic ;]
potrzebny mi wwzor takiego dokumneut


Post Wysłano: 24 maja 2008, 11:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 gru 2007, 11:07
Posty: 394
Lokalizacja: podlasie

jak sie zatrudnialem to tez bylem u lekarza medycyny pracy i pytal mnie czy chce orzeczenie czy zaswiadczenie. moze wydal ci cos innego. tego typu papiery leza w firmie wiec watpie zeby ktos posiadal taki wzor w domu


Post Wysłano: 24 maja 2008, 11:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 mar 2005, 15:22
Posty: 7206
Samochód: MAN TGA 26.480 5 STAR BOOGIE
Lokalizacja: GDYNIA

Potrzebne jest "orzeczenie o braku przeciwskazań do prowadzenia pojazdów mechanicznych" jakoś to tak się nazywa w którym masz podane jakie kategorie prawa jazdy ubrawniają cie do tego wystawione przez uprawnionego do tego lekarza na specjalnym do tego druku. Z terminem ważnoci maksymalnie na 5 lat od daty wystawienia

_________________
MAN TGA 26.480 XXL 5 STAR BOOGIE

Filmy z tras


Post Wysłano: 25 maja 2008, 0:10
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2006, 17:01
Posty: 233
GG: 0
Lokalizacja: Małopolska Nowy Targ KNT

Może chodzi pracodawcy o tzw. świadectwo kwalifikacji zawodowych tam gdzie jest napisane w jakiej firmie jeździsz.

_________________
TIR - Transport International Road


Post Wysłano: 25 maja 2008, 8:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 mar 2005, 15:22
Posty: 7206
Samochód: MAN TGA 26.480 5 STAR BOOGIE
Lokalizacja: GDYNIA

Cytuj:
Może chodzi pracodawcy o tzw. świadectwo kwalifikacji zawodowych tam gdzie jest napisane w jakiej firmie jeździsz.
Po pierwsze niema już świadectw kwalifikacji które je zastąpiło kurs na przewóz rzeczy/osób po drugie nigdy nie było na nim podane żadne dane o miejscu pracy. Była to taka karta koloru zielonego formatu dowodu osobistego czy prawo jazdy na którym miałeś napisane do kiedy masz ważne badanie lekarskie oraz psychotesty

_________________
MAN TGA 26.480 XXL 5 STAR BOOGIE

Filmy z tras


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 7 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: