Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 16 cze 2007, 23:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 mar 2006, 19:14
Posty: 72
GG: 5959988
Lokalizacja: Poznan

Nasza Firma początki swej działalności datuje na rok 1980, kiedy to specjalizowaliśmy się w przewozach krajowych.

Dalsze lata na rynku to ciagły rozwój, poszerzanie zakresu działania oraz inwestycje w park maszynowy.

W chwili obecnej wykonujemy specjalistyczne usługi trasportowo-logistyczne na terenie całej Europy, od Irlandii po Słowacje, przez Wielką Brytanię, Danię, Francję, kraje Beneluksu, Hiszpanię, Niemcy, Szwajcarię i Czechy. Nie zapominamy też o potrzebach polskiego rynku transportowego.

Posiadamy ciągniki siodłowe z naczepami o ładowności do 24t. Zatrudniamy przeszkolonych i doświadcznch kierowców. Dla bezpieczeństwa powierzonego nam w transporcie towaru wybudowaliśmy magazyn o powierzchni blisko 1000 m2, który wykorzystujemy w cela
ch przeładukowych, aby jeszcze lepiej sprostać Państwa porzebom

http://www.jerzaktrans.pl

Od siebie dodam ,że firma zamowila Dafy xf 105.460, 16 sztuk.

_________________
http://www.photoblog.pl/thomas69/archiw ... goria/2601


Tytuł:
Post Wysłano: 17 cze 2007, 15:50
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 mar 2006, 22:05
Posty: 422
Lokalizacja: Poznań

Ooo...firma bardzo dobrze mi znana!Znam kilku kierowców,którzy tam jeźdżą!Teoretycznie jej siedziba mieści się kilka ulic od mojego domq ale..z ostatniej rozmowy z kierowcą,dowiedziałem się,że od niedawna auta nie garażują już na okolicznym parkingu strzeżonym jak to było dotychczas,lecz na nowej bazie w okolicach Obornik!

Co do zarobków się nie będę wypowiadał bo...każdy mówi co innego,a prawda..jest jeszcze inna zapewne :P :!: Jeśli chodzi o tabor to..w większośći są to Dafy 95XF(zarówno z kabinami SC jak i SSC),Scanie 4 oraz...do niedawna widywałem Volvo F12,które obecnie chyba nie jest już w posiadaniu owej firmy!Pojazdy Jerzaka to czerwone lub bordowe ciągniki,w większości z zamontowanym dodatkowym oświetleniem podczepione do granatowych plandek!


Post Wysłano: 13 maja 2008, 13:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 gru 2007, 17:41
Posty: 133
Lokalizacja: Swarzędz [PZ]

No firma jest fajniutka nowoczesny tabor, fajne naczepy widziałem w niedzielę dwa Dafy XF 105 SSC :/
Ale czy dobrze się w niej pracuje ?


Post Wysłano: 13 maja 2008, 15:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 mar 2006, 22:05
Posty: 422
Lokalizacja: Poznań

Obrazek

Obrazek
Cytuj:
No firma jest fajniutka
Skoro fajniutka to chyba musi się dobrze pracować? :> :mrgreen: :P


Post Wysłano: 14 maja 2008, 15:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 lut 2008, 20:19
Posty: 808
Samochód: Toyota Corolla
Lokalizacja: Balbriggan, IRL

Widać ich sporo tak jak jest napisane w temacie w Irlandii, ale praktycznie same DAFy widziałem nidy Volvo czy Scanii i zazwyczaj jak ich widzę to w podwójnej 8)

_________________
VOLVO FAN!!!


Post Wysłano: 16 maja 2008, 7:45
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 mar 2006, 22:05
Posty: 422
Lokalizacja: Poznań

Cytuj:
jak ich widzę to w podwójnej
U Jerzaka w podwójnej "lata" się sporadycznie..Musisz w takim razie widzieć albo te wyjątki albo poprostu osoby towarzyszace w trasie kierowcom.

Mówisz, że nie widziałeś Scanii czy Volva..Jerzak Trans posiada liczną flotę czerwonych "erek", w mniejszyh ilościach występują chinolki. Obserwuję uważnie tę firmę od pewnego czasu i..ze smutkiem stwierdzam, że chyba szefostwo pozbyło się perełki- F12-tki :/


Post Wysłano: 16 maja 2008, 22:03

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 gru 2005, 0:18
Posty: 125
GG: 6254321
Lokalizacja: Toruń

Obrazek


Post Wysłano: 17 maja 2008, 7:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 maja 2008, 15:39
Posty: 18
GG: 233460
Lokalizacja: BRZEG

No widac ze wozy fajne a wiecie moze ile maja ich w sumie ?

_________________
WIELE SERC JEDNO BICIE CIEZAROWKI PONAD ZYCIE


Post Wysłano: 17 maja 2008, 9:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 kwie 2008, 18:39
Posty: 65
Lokalizacja: Poznań

Cytuj:
No widac ze wozy fajne a wiecie moze ile maja ich w sumie ?

wejdź na ich stronke http://www.jerzaktrans.pl i zobacz galerię...sporo tego mają :)

_________________
Dziki Dżon :)


Post Wysłano: 17 maja 2008, 18:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 paź 2007, 19:49
Posty: 39
GG: 6187173
Lokalizacja: Ujście k/Piły

Czy wie ktoś może coś na temat zarobków? i o długości podybu w trasie?


Post Wysłano: 18 maja 2008, 9:29
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 mar 2006, 22:05
Posty: 422
Lokalizacja: Poznań

Marcin, w tej sprawie pisz na PW ewentualnie na GG (moje chyba znasz :) ) Co do czasu trwania tras.. Auta na bazie pojawiają się nie systematycznie. Raz zjedzie po tygodniu, raz po dwóch.. Z tego co wiem, tego drugiego okresu z reguły nie przekraczają. Sądzę, że dwa tygodnie poza domem nie są czymś strasznym,a tym bardziej jeżeli miało by to być wynagrodzone adekwatnymi zarobkami..


Post Wysłano: 15 cze 2008, 23:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 cze 2008, 21:45
Posty: 43
GG: 2903354
Samochód: Man, Cinquecento
Lokalizacja: Poznań

Mój wujek tam pracuje. Na zarobki nie narzeka, co piątek wieczór/sobota rano jest w domu. Wyjazd jak woli - niedziela wieczór/poniedziałek rano.

Co do volva to jakieś 2-3 tygodnie temu doszczętnie spłonęło na Autobhanie. Jak ktoś chce to mam parę fotek. Z tego co mi wiadomo już zamówili nowe 660 chyba.


Post Wysłano: 04 lip 2008, 12:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 cze 2008, 22:28
Posty: 3
GG: 0

Witam Słyszałem że ostatnio w Jerzaktransie jeździ kobieta Dorota wiecie może coś o tym :lol:

Pozdrawiam


Post Wysłano: 04 lip 2008, 12:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 cze 2008, 21:45
Posty: 43
GG: 2903354
Samochód: Man, Cinquecento
Lokalizacja: Poznań

Cytuj:
Witam Słyszałem że ostatnio w Jerzaktransie jeździ kobieta Dorota wiecie może coś o tym :lol:

Pozdrawiam
Jeździ. Słyszałem tylko opinię o niej z poprzedniej firmy, że strasznie niszczy sprzęt. Natomiast ile w tym prawdy to się okaże jak ktoś wsiądzie po niej na samochód.


Post Wysłano: 04 lip 2008, 22:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 cze 2008, 22:28
Posty: 3
GG: 0

Widze żę nie wierzycie w płeć piekną ale ja o kobietach kierowcach słyszałem wiele i tylko zapatrzni w siebie faceci piszą takie bzdury o kobietach (męska ambicja ) że kobieta potrafi jeździć tirem . Ale na zachodzie top normalka :D


Post Wysłano: 04 lip 2008, 23:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 cze 2008, 21:45
Posty: 43
GG: 2903354
Samochód: Man, Cinquecento
Lokalizacja: Poznań

Cytuj:
Widze żę nie wierzycie w płeć piekną ale ja o kobietach kierowcach słyszałem wiele i tylko zapatrzni w siebie faceci piszą takie bzdury o kobietach (męska ambicja ) że kobieta potrafi jeździć tirem . Ale na zachodzie top normalka :D
W którym miejscu ktoś z nas napisał, że w nią nie wierzy? Wydaje mi się, że Twoje ambicje tu zadziałały ale coś nie wyszło...


Post Wysłano: 07 lip 2008, 22:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 cze 2008, 22:28
Posty: 3
GG: 0

Gdyż ja pracuje w tej firmię i te bzdury o Dorocie wymyślają ludzie którzy są obużeni że kobieta potrafi jeździć tirem i tyle. A tak naprawdę to daje sobie świetnie rade .


Post Wysłano: 07 lip 2008, 23:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 cze 2008, 21:45
Posty: 43
GG: 2903354
Samochód: Man, Cinquecento
Lokalizacja: Poznań

To po co się pytasz czy to prawda, że u Jerzaka jeździ babka? Masz za dużo czasu wolnego czy co? A dwa, że ja nigdzie nie wyraziłem swojej opinii na jej temat bo nie mam na jakiej podstawie. Powtórzyłem co mi się o ucho obiło.


Post Wysłano: 08 lip 2008, 10:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 mar 2007, 14:31
Posty: 39
GG: 3074179
Lokalizacja: ŻaGaŃ

orintuje sie ktos z jakich rejonów polski pracuja u nich kierowcy czy tylko miejscowi?


Post Wysłano: 08 lip 2008, 12:21
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 mar 2006, 22:05
Posty: 422
Lokalizacja: Poznań

Cytuj:
orintuje sie ktos z jakich rejonów polski pracuja u nich kierowcy czy tylko miejscowi
ORIENTUJĘ się :P Z reguły są to kierowcy pochodzący z rejonu Wlkp.


Ostatnio zmieniony 07 sty 2010, 10:50 przez Quba, łącznie zmieniany 1 raz.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: