Strona 1 z 1 [ Posty: 9 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 21 lut 2008, 14:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 gru 2006, 13:31
Posty: 29
GG: 8319048
Lokalizacja: GOSTYNIN

Witam zgromadzona publicznosc BTC jak i WC,bo na tych forach postanowilem zaprezentowac swoje wypociny.Zrobie to na raty poniewaz juz raz spora czesc pracy zniweczyla zawieszka kompa

3,2,1starttttt. Zagruzka Stalowa Wola sobota jakos tak dziwnie ale co poczac.

Na pierwszy rzut idzie Zuk z dospawana salonka

Obrazek

po zaladunku ogien na tloki w koncu weekend.W domu czekaja.a tu wita mnie sliczny mostek zastepczy w okolicach Tarnobrzegu :podejrzliwy:

http://s004.wyslijto.pl/?file_id=33509741498786379536
wytrzymal i lecimy dalej A4 i Ukraina z thebeasciarskim szyldem na aufligerze

Obrazek

Po tym nastapil weekend krotki ale w domu.Niestety tzrba bylo wracac po zelazo> na szczescie pociagiem a to lubie.Moje niespelnione marzenie.Coz trafila sie driverka

Obrazek Obrazek Obrazek


A tu juz postrach szos sam Pan Euro Truck na autobanie.Pedzi od rolnika na magazyny.jego eRka ryczy gwizdze i sapie> Za haslo reklamowe ma" pora i selera nawet Doda wybiera".Truklem mu w rurke i pojechal

http://s006.wyslijto.pl/?file_id=15139726183123560055

Mala mijanka z TEM2 tez sobie potrabilismy fajny kolo z tego maszynisty.Pytalem czy by mnie na naparnika nie chcial ale "kolunio tym to pod dom nie podjedziesz".Potem na Zarskiej Wsi spotkalem zestaw sponsorowany przez naszego klubowego kolege z BTC Ronala.Wkrotce ma tam byc dosmarowane LED POWER,Przepraszam za miniaturki musialem serwer zmienic :rolleyes:



ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek

Jeszcze tylko zachod slonca w PL i witamy DDR

Obrazek

Oczywiscie na A6 nie obylo sie bez dzwona>Cale szczescie bylem kawalek dalej i zanim POLIZEI zaatakowalo ja juz sprawnie ,myklem temat lewym :) Jak na "Ryko" przystalo

Obrazek

Elegancja Francja A7

Obrazek Obrazek


Bomba na kolach.U nas juz rzadko spotykane

Obrazek O i Niewolik tez sie trafi
Obrazek

Zdjec z La Janquer-y nie bede publikowal,poniewaz sporo ludzi z forum nie ma jeszcze ukonczonej 18tki.Akcje jakie tam odchodza nie nadaja sie na blat postu-Sodma Gomora ale jest fajnie :lol: Obrazek Obrazek

Ile by czlowek nie jechal trzeba kiedys dobic na miejsce zrzutu.I tak sie stalo,blyskawiczny rozladunek i kozacki dolot bo jedyne 28km.Niestety zbyt latwo nie moze byc.Firma gdzie mialem sie ladowac hmmm znajdowala sie w uliczce dla skuterow ewentualnie malutkich samochodzikow(to jeszcze dwa razy w prawo).Szczesliwie az tak gleboko sie nie wbilem ale i tak byly spore klopoty z wyjazdem.Espaniole pomogli,troche musieli poprzestawiac stolikow w cafejkach:>Po spacerku i dialogu z seniorita oakazalo sie ze magazyny maja w innej wsi...
Obrazek Obrazek Obrazek

Senior ladnie mi wytlumaczyl jak mam dojechac.Oczywiscie zle wogole w inna stronke(norma),wiec zwiedzilem sobie okolice Villafranca del Penedes.Po 40minutkach zajechalem na depozito.Okazalo sie ze jestem 3dni za wczesnie heheheh.Spoko negocjacje trwaly kilka godzin i na drugi dzien towar mialem na pace.Zaklad byl spory na tyle ze wycieczki go zwiedzaly takim pociagiem:a ja mialem przyjemnosc byc jednym z eksponatow.Na pierwszej fotce miejscowa Seciuriti Shakira :serce3: Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Trzeba wreszcie wracac najlepszy pierwszy kilometr w kierunku domu.Kilka nie udanych fot stadionu Bracy.male wyscigi z F12 tez nie udane bo koles nie mial kaganca ja 9zl a on 110km lekko.Na jednej focie widac delikatnie przesadzone tankowanie :spoko:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Narazie styka bo musze jeszcze jechac na Lotwe zrzucic ten gruz .Jak wroce to zapakuje resztowne to andere anderee.A i prosze brac pod uwage ze jak ja chodzilem do podstawowki to mialem ZPT a NIE INFORMATYKE.


Ostatnio zmieniony 22 lut 2008, 23:00 przez ASP, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2007, 11:00
Posty: 185
GG: 10770724
Lokalizacja: Kolbuszowa

Kolego nie wiem czemu ale zdjecia nie chca mi sie otwierac.
A na tym zastepczym moscie na wisle kolo Tarnobrzegu jezdzi czesto kierowca i raz jechal jelczem z drzewem mial doladowane a zaraz za nim wjechal gosc z trotami i wpadli w te same dziury (wledy nie bylo tego asfaltu) i most zacza sie bujac gora dól gora dól

_________________
http://www.transportdrewna.fora.pl/


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 kwie 2007, 11:39
Posty: 89
GG: 0
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Osterode am Harz

Baczność ASPirant :!: ...widzę,że całkiem udana trasa musiała być...Hiszpania... tylko tego pozazdrościć,ale takie zycie...jednym trafia się Hiszpania a innym Rumunia,gdzie mróz dochodził miejscami do -15 stopni...

Przez ten zastępczy mostek jechałem wczoraj jak prulismy z Barwinka,do Ostrowca Św.zostały same blachy a te gumy po bokach(czarno-zółte) to chyba do ogarniania brudu z ciężarówek hehe... :) ale zawsze lepszy ten niż ten w Świeciu na Wiśle.


Ricooooe Fricoooeeee... ;) pozdrowionka Michałku;p

"Sponsorem tego postu jest firma IZOLFLET,producent szaf grających oraz bierek elektrycznych stosowanych pod wodą"

_________________
Karta rybacka: jest
kurs obslugi wiertarki : jest
karta VISA: w trakcie
prawo jazdy na hulajnogi 1 kolowe: w planach :wink:


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2006, 12:58
Posty: 550
GG: 8261240
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Witam, witam !

No trasa udana widać. Oczywiście nie mówię tutaj o wdepnięciu na gaz i jechaniu przed siebie. Praca, pracą no ale dla Ciebie chyba to przyjemność. :mrgreen: Czytając posty zauważyłem, że jeździłeś w okolicach Tarnobrzegu. Zresztą, sam filmik wiele tłumaczy. Jakiś pajac dał te żółto-czarne słupki, że ledwo się zestaw zmieści ... a do ukończenia budowy mostu jeszcze trochę pozostało. :roll: Cóż ... czekam na kolejną porcję zdjęć i kolejny opis.

Pozdrawiam serdecznie, szerokości. :wink:

_________________
Ból z serca bliskich, a przesłanie dla Was.
Obudźcie się ludzie i przejrzyjcie na oczy jesteśmy tacy jak Wy i może to was zaskoczy ...


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Cytuj:
Zdjec z La Janquer-y nie bede publikowal,poniewaz sporo ludzi z forum nie ma jeszcze ukonczonej 18tki.Akcje jakie tam odchodza nie nadaja sie na blat postu-Sodma Gomora ale jest fajnie :lol:


Racja. Prawie jak "integracja" na zlotach. :lol:



No widzę brak szacunku. Zdjęcia nie pomniejszone, niechlujstwo. Obrazek


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2006, 16:11
Posty: 713
GG: 41206084
Samochód: SCANIA R420
Lokalizacja: Augustów

Cytuj:
Zdjec z La Janquer-y nie bede publikowal,poniewaz sporo ludzi z forum nie ma jeszcze ukonczonej 18tki.Akcje jakie tam odchodza nie nadaja sie na blat postu-Sodma Gomora ale jest fajnie
A co tam jest takiego bo tyle razy juz byłem i mozna tam zrobić normalne foty.Kiedyś nawet prezentowałem zdięcia bez wugaryzmów.No chyba , że ty robisz pijanym Polskim kierowcom albo dla tych pań co wyglądaj gorzej niż mopy łazienkowe.

_________________
scania R-serie "Stronger than ever"

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
International Transport

Augustów najpiękniejsze miasto Polski


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 gru 2006, 13:31
Posty: 29
GG: 8319048
Lokalizacja: GOSTYNIN

Cytuj:
Cytuj:
Zdjec z La Janquer-y nie bede publikowal,poniewaz sporo ludzi z forum nie ma jeszcze ukonczonej 18tki.Akcje jakie tam odchodza nie nadaja sie na blat postu-Sodma Gomora ale jest fajnie
A co tam jest takiego bo tyle razy juz byłem i mozna tam zrobić normalne foty.Kiedyś nawet prezentowałem zdięcia bez wugaryzmów.No chyba , że ty robisz pijanym Polskim kierowcom albo dla tych pań co wyglądaj gorzej niż mopy łazienkowe.
Heheh fakt mozna porobic normalne foty "zolwia,jelania" i innych miejscowek.Ja akurat musialem sie ustawic za tym BP.A jak sam wiesz normalnych fot tam nie porobisz.Niektorych moze przerazic w jakim towarzystwie ich bliscy musza spedzac pauzy.A moze przy okazji ktos wlasnie zalapal sie na fote i rozpozna znajomego korzystajacego z okolicznych "atrakcji".Dlatego wole zostawic je w archiwum domowym. :twisted:


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 kwie 2006, 20:12
Posty: 621
GG: 8765643
Lokalizacja: Lublin

Szkoda ze tak malo ale obiecales ze dorzucisz wiec czekam. No troche niechluje wyszlo z tymi fotami ale niech Ci bedzie. Ty chyba wczesniej Manem TGA smigales a teraz widze ze Volviak. Pozdro i szerokosci dla Ciebie.

_________________
"... gdy w przyszłości wnuk przy kominku zapyta mnie: Dziadku, a co Ty w życiu robiłeś??? Odpowiem, że to, co najbardziej kochałem - JEŹDZIŁEM ..."


Post Wysłano: 02 maja 2008, 14:20
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 maja 2008, 14:06
Posty: 2
GG: 5528416
Lokalizacja: Poznań

Fajne fotki tylko troche wiecej by sie przydalo CZEKAM :D


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 9 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: