Strona 1 z 1 [ Posty: 9 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 19 gru 2007, 23:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 sty 2006, 23:44
Posty: 153
GG: 4622331
Lokalizacja: WPR

Witam, koledzy wybaczcie ale nie mogłem się doszukać info na forum (żeby nie było szukałem). Potrzebne mi są informacje nt. zakazu jazdy w Austrii nocą. Od której do której, czy ładunek chłodniczy może jechać :?: podobnie w przypadku CZ i SK, dni świąteczne znam (patrzyłem na tabele która była na forum) tylko znowu pytanie czy z owocem(winogrono) można jechać :?: Jeśli możecie to dajcie też info jak to wygląda na Węgrzech, Słowenii i Chorwacji.
Z góry dzięki.
P.S Starszego wyrzucili na południe Włoch i dlatego na gwałt potrebne mi są te informacje :? pzdr

_________________
A,B,C - są. E-jeszcze w tym roku.

Marzenie, pasja, to nas w jedność połączyło.
Naturalna segregacja, to nas wyłoniło.!


Tytuł:
Post Wysłano: 19 gru 2007, 23:36

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 mar 2006, 15:14
Posty: 114
Lokalizacja: Tychy

W Austri masz zakaz od 22:00 do 05:00,jeżeli masz certyfikat L to zakaz Cię nie dotyczy.
Reszta czyli świateczne zakazy nie dotyczą jak masz wpisane w CMR że jedzie na temperaturze.

_________________
==========================================


Tytuł:
Post Wysłano: 20 gru 2007, 0:23

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 sty 2006, 23:44
Posty: 153
GG: 4622331
Lokalizacja: WPR

Cytuj:
W Austri masz zakaz od 22:00 do 05:00,jeżeli masz certyfikat L to zakaz Cię nie dotyczy.
Reszta czyli świateczne zakazy nie dotyczą jak masz wpisane w CMR że jedzie na temperaturze.
A jeżeli nie mam tego certyfikatu, a jadę z owocem na temperaturze, to mogę jechać, czy nie :?:
Proszę o dalsze wypowiedzi, pzdr

_________________
A,B,C - są. E-jeszcze w tym roku.

Marzenie, pasja, to nas w jedność połączyło.
Naturalna segregacja, to nas wyłoniło.!


Tytuł:
Post Wysłano: 20 gru 2007, 13:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 mar 2006, 15:14
Posty: 114
Lokalizacja: Tychy

P3nCkI napisał:
Cytuj:
A jeżeli nie mam tego certyfikatu, a jadę z owocem na temperaturze, to mogę jechać, czy nie
Prawde mówiąc,nie wiem,nie jeżdze ze świeżym,ale wydaje mi się że nie może jechać,ale to mi się tak wydaje,musisz to gdzieś potwierdzić.
W sprawie Twojego taty,pewnie odgrywa to kluczową role przy powrocie,pewnie zasięgnie języka w Austri,np.na granicy jadąc już w tamtą strone.
Pozdr.

_________________
==========================================


Tytuł:
Post Wysłano: 20 gru 2007, 14:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 sty 2006, 23:44
Posty: 153
GG: 4622331
Lokalizacja: WPR

Cytuj:

Prawde mówiąc,nie wiem,nie jeżdze ze świeżym,ale wydaje mi się że nie może jechać,ale to mi się tak wydaje,musisz to gdzieś potwierdzić.
W sprawie Twojego taty,pewnie odgrywa to kluczową role przy powrocie,pewnie zasięgnie języka w Austri,np.na granicy jadąc już w tamtą strone.
Pozdr.
Mój ojciec jest już we Włoszech, chyba dziś ma załadunek w Rosarno (płd. Włochy) Co do tej Austrii to już gdzieś wyczytałem w necie że jak będzie jechał na temperaturze to będzie mógł jechać w nocy. Zapewne będzię sie dowiadywał co i jak ale chciał żebym mu poszukał info. pzdr

_________________
A,B,C - są. E-jeszcze w tym roku.

Marzenie, pasja, to nas w jedność połączyło.
Naturalna segregacja, to nas wyłoniło.!


Tytuł:
Post Wysłano: 30 gru 2007, 11:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 mar 2006, 15:14
Posty: 114
Lokalizacja: Tychy

No i jak?mógł jechać na temperaturze bez certfikatu w nocy,czy nie mógł?

_________________
==========================================


Post Wysłano: 02 lut 2008, 22:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 maja 2005, 1:01
Posty: 185
GG: 0
Samochód: (avatar) /|\
Lokalizacja: Śląsk

Sprawa bez certyfikatu jest dość nietypowa. Skoro ma temperature to czemu nie ma certyfikatu ??
Jeśli by go zatrzymali i nie miałby cert. to pewnie by kazali otworzyć naczepe celem sprawdzenia, zawsze mogli Ci nie dostarczyć takowego. Wtedy mandat za brak , pewnie nie za duzo. Jesli bedzie plmba i bedzie sie spierał ze otworzy jak mu podbiją CMR ze oni chcieli zobaczyć to bez zastanowienia wystawią mandat za brak cert. i skierują na Parking. :twisted:

_________________
-=Pozdrawiam wszystkich truckerów i nie tylko =-

..::--{{ BajOoo }}--::..


Post Wysłano: 03 lut 2008, 22:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 lut 2007, 15:09
Posty: 241
GG: 9740107
Samochód: Volvo V40
Lokalizacja: Glina [WOT]

Od pajdy latają na Włochy i nikt o zakazie nie mówi, a też ze świeżym. Więc chyba można.

_________________
Canon PowerShot A530
Skype:eldamiano3


Post Wysłano: 13 mar 2008, 21:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 sty 2006, 23:44
Posty: 153
GG: 4622331
Lokalizacja: WPR

Witam, aby nie tworzyć kolejnego tematu, zapytam tutaj. Mianowicie, dnia 16 i 24.03 w Austrii, 24.03 w Czechach,24 we Włoszech oraz 21 i 24 na Słowacji, wg. tabeli stworzonej chyba przez DKV, są to dni świąteczne. Teraz moje pytanie czy jest w tych dniach zakaz poruszania się pojazdów ciężarowych w danym kraju? Jeżeli tak, to czy gdy mam w CMR wbite że jadę na temperaturze, to mogę jechać? Proszę o w miarę szybką odpowiedź :wink: pzdr

_________________
A,B,C - są. E-jeszcze w tym roku.

Marzenie, pasja, to nas w jedność połączyło.
Naturalna segregacja, to nas wyłoniło.!


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 9 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: