Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 28 maja 2007, 18:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 sty 2007, 17:25
Posty: 123
Lokalizacja: Sobótka k/ Wrocławia

Firma DST TRANSPORT powstała w wyniku połączenia dwóch różnych firm, działających na polskim rynku od 1995 roku. Zajmujemy się zarówno transportem krajowym i międzynarodowym jak i logistyką miejską oraz magazynowaniem i dystrybucją.

Naszą firmę tworzy wykwalifikowany zespół, stawiający na rozwój i profesjonalizm. Są wśród nas wysoko wykwalifikowani pracownicy . Doświadczenie i wiedza oraz zaangażowanie w pracę i troska o naszych partnerów biznesowych pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie, w pełni dostosowane do zróżnicowanych potrzeb i oczekiwań naszych klientów.

Gwarantujemy bezpieczne i terminowe dostarczenie towarów dzięki dobrze wykwalifikowanym pracownikom oraz pełnej kontroli przez system GPS.
Wieloletnia współpraca z partnerami zarówno polskimi jak i międzynarodowymi pozwala nam zaoferować pełny zakres usług spedycyjnych i transportowych, do i z dowolnego zakątka na świecie. Dzięki temu możemy Państwu zaproponować realizację nawet najbardziej złożonych zleceń.

Dostarczymy wszystko od małej kilogramowej paczki, poprzez ładunki drobnicowe, całopojazdowe do ładunków ponadgabarytowych na terenie kraju Polski i Europy.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klienta, kładziemy duży nacisk na podnoszenie kwalifikacji i umiejętności personelu. Dzięki temu, oferujemy wysoki standard obsług naszych Klientów.

Posiadamy własny zróżnicowany tabor samochodowy zapewniając odpowiednie, dostosowanie pojazdu do objętości i tonażu ładunku.
DST oferuje swoim Kontrahentom atrakcyjne ceny na rynku transportowym. Polityka firmy ma na celu maksymalne zadowolenie naszych Klientów za możliwie najniższą cenę. Oferujemy najwyższą jakość usług, terminowość oraz wysoką kulturę obsługi poparte kilkuletnim doświadczeniem.

Ponadto firma DST TRANSPORT zajmuje się sprowadzaniem exkluzywnych oraz sportowych aut ze Szwajcarii.

http://www.dst-transport.pl

Zrobiłem ten temat ponieważ pewnego dnia koło swojego domu zobaczyłem ich piękny zestaw i zrobiłem 16 zdjęć, bardzo chciałem pogadać z kierowcą więc co 3 godz. przychodziłem i pukałem w szybe, ale nikogo nie było, więc przyjechałem o 21 i zapukałem jeszcze raz i po chwili usłyszałem: Hej czego chcesz :| , byłem zdziwiony ponieważ kierowcą był mój sąsiad, chciałem zapakować się do środka ale on gdzieś pojechał swoją osobówką!! :P :? A szkoda!! bo było na co popatrzeć!!

ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek

_________________
NIE PISZCIE KRÓTKICH POSTÓW!!
www.globetrotter.fotosik.pl


Ostatnio zmieniony 28 maja 2007, 18:47 przez T.T.S, łącznie zmieniany 3 razy.

Tytuł:
Post Wysłano: 28 maja 2007, 18:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 maja 2006, 14:13
Posty: 111
Lokalizacja: Bartoszyce

Obrazek
(c) speditions-lkw.de


Tytuł:
Post Wysłano: 28 maja 2007, 20:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 kwie 2007, 17:43
Posty: 26
Lokalizacja: Głogów

T.T.S Masz szczęście zobaczyć takie cudo i to jeszcze w najnowszej wersji :shock: A te 580 koni musi robić swoje :shock: A czy ktoś wie jakie są tam warunki z pracą jak traktują kierowców i jak z pracą


Tytuł:
Post Wysłano: 28 maja 2007, 21:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 sty 2007, 17:25
Posty: 123
Lokalizacja: Sobótka k/ Wrocławia

Hmmm... co do warunków pracy to nic narazie nie wiem!! Wiem że ich auta są wyposażone w GPS no i że firma dużo ryzykuje dając taką ciężarówkę tak młodemu kierowcy!!

_________________
NIE PISZCIE KRÓTKICH POSTÓW!!
www.globetrotter.fotosik.pl


Tytuł:
Post Wysłano: 01 sty 2008, 0:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 gru 2007, 14:02
Posty: 293
GG: 0
Samochód: wypasione
Lokalizacja: Wrocław

To jak panowie, nikt nic nie wie ile zarabiają chłopcy z DST. Wiem że około 7 miesięcy temu zakupili MB Sprintera u Wróbla.

_________________
Życie jest piękne ! - powiedział Prosiaczek ... i rzucił się w przepaść.


Tytuł:
Post Wysłano: 01 sty 2008, 2:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 paź 2007, 21:19
Posty: 55
Lokalizacja: Wrocław

firma DST ma 80 Autek, większość to ciągniki siodłowe + naczepa, lub Ciężarowy + Przyczepa. Posiadane marki: Volva, Man tGa oraz Renault Magnum i jedno mittsubishi z kurnikiem, z tego co widziałem to wszystkie w globie jutro zrobie fotki ich floty to wrzuce. Podobno zarobki są niezłe.


Tytuł:
Post Wysłano: 01 sty 2008, 19:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 lis 2006, 13:45
Posty: 71
GG: 508875
Lokalizacja: Legnica

Wiem, że wożą części Toyoty z centralnego składu części ,który znajduje się w Belgii w miejscowości Diest.No to wszystko co wiem o tej firmie bajo :D


Tytuł:
Post Wysłano: 02 sty 2008, 22:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 paź 2007, 21:19
Posty: 55
Lokalizacja: Wrocław

nie jednokrotnie kolego widziałem ich na LG w Biskupicach podgórnych pod wrocławiem, słyszałem że jeżdżą także z meblami, więc wożą rożne towary. Moge jeszcze tylko podpowiedzieć, że mają bardzo silne auta, tak jak naprzykład to volvo wyżej :D pozdrawiam :mrgreen:


Post Wysłano: 19 sty 2008, 23:26
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 paź 2007, 21:19
Posty: 55
Lokalizacja: Wrocław

Tak... obiecałem i dotrzymuje słowa.... podsyłam fotki ale niestety zrobione troche z oddali także dużo to tu nie zobaczycie... sory ale akurat nikogo na zakładzie nie było i nie wchodziłem sam :P
Obrazek
Obrazek
Obrazek
I sory że tylko trzy...


Post Wysłano: 19 sty 2008, 23:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 gru 2007, 18:50
Posty: 55
GG: 0
Samochód: ...
Lokalizacja: Wrocław

Ta firma jest ,,niedaleko'' od Strzelina ale tylko dwa razy widziałem auta z ich firmy.

Ps.DST- tak zaczynają się rejestracje w powiecie Strzelińskim.
Ale to raczej nic wspólnego z firmą.
Pozdrawiam.

_________________
Transport kolejowy i drogowy powinien działać razem, nie przeciwko sobie!


Post Wysłano: 20 sty 2008, 14:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 paź 2007, 21:19
Posty: 55
Lokalizacja: Wrocław

kolego dst nie ma nic wspólnego ze strzelinem... to jest mietków koło Wrocławia a dokładniej koło kątów Wrocławskich...


Post Wysłano: 06 lut 2008, 20:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 mar 2007, 18:37
Posty: 139
GG: 1
Samochód: Daf Euro 6 SSC
Lokalizacja: Oława/okolice

W tej firmie jedna Pani pomyka sobie białą Magnumką z firanką dzisiaj materiały budowlane do Św. Katarzyny przywiozła :wink: :> :mrgreen:


Post Wysłano: 06 lut 2008, 20:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 lut 2007, 22:55
Posty: 527

Kumpel ojca w jeszcze w tamtym roku jeździł u nich DAFem 85CF w niskiej kabinie. Ile mogą jeszcze mieć tych sprzętów?


Post Wysłano: 12 lut 2008, 21:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 lut 2008, 20:56
Posty: 12
GG: 0

Nie znam szczegółów ale nie widzialem żadnego kierowcy z tej firmy który by narzekał na warunki pracy i płacy.Miałeme z nimi doczynienia conajmniej 2 razy w tygodniu jak dowożą mi części na magazyn Renault.


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 mar 2008, 17:43
Posty: 2
GG: 0

Witam kolegów - firma DST nie ma 80 aut tylko jakieś 30 a to spora różnica , jeżdżą dla CAT - a
na powrotach z Francji i Belgii , w exporcie ładują się po różnych spedycjach i maja kilka miejsc rozładunku , potem gonią i biorą wszystkie doładunki i jadą do Toyoty . Wynagrodzenie jest raczej ok 3000 - 4000 pln , ale jest zapierdziel i przesiadanie z auta na auto ,
Jak ktos to lubi to czemu nie

Pozdrawiam


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 paź 2007, 21:19
Posty: 55
Lokalizacja: Wrocław

Ja słyszałem o 80 autach... jeżeli kogoś wprowadziłem w błąd to bardzo przepraszam rozmawiałem z kierowcą który z tamtąd odszedł stąd moje informacje... Piękne mają teraz Volvo... takie srebrne... mmmm.... :lol:


Post Wysłano: 01 maja 2009, 20:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 maja 2009, 19:43
Posty: 1
GG: 0
Samochód: Volvo Fh16

Hello Fellow ciężarówka fanów,

mój wujek przejdź do tej wspaniałej firmy. On jest również dyrektorem tej pięknej Volvo FH16 580 KM wydanie. Moje ostatnie wakacje miałem z nim obsłużyć ten samochód i dobrze zrobił. Wszystko to volvo komfort. samochodu ma tylko około 220.000 mil napędzane. jest to dzierżawa samochodów ciężarowych Volvo. mnie wujek jest bardzo skuteczny w tym volvo.

kacper Pozdrawiam Greetings from Holland
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Post Wysłano: 07 wrz 2009, 20:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 lut 2009, 12:41
Posty: 76
GG: 0

Z informacji jakie posiadam firma praktycznie rezygnuje z samochodów ciężarowych o dmc. do 3.5t. oraz kilku egzemplarzy zestawów ciężarowych. Powodem jest brak ładunków.


Post Wysłano: 05 lut 2010, 17:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 lut 2010, 17:33
Posty: 15
GG: 18083345
Samochód: Man TGX

To jakie są tam zarobki i czy jest tam miła atmosfera bo słyszałem że dst podlega pod dsv to prawda??

_________________
Man TGX King Of The Road

Zapraszam!!!
http://www.youtube.com/user/Dawid10026


Post Wysłano: 06 lut 2010, 1:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 lut 2009, 19:48
Posty: 97
GG: 19905821
Samochód: ---
Lokalizacja: Środa Śląska

Firma rezygnuje z 3.5 tonowców , bo zyski są coraz mniejsze i nie opłaca się wysyłać paru autek co pare dni ,żeby zarobiły na siebie tylko . Co do tego czy podlegają pod DSV to nie wiem , więc w błąd nie chce wprowadzać , ale zarobki są dość dobre z niesprawdzonych źródeł wiem ,że miesięcznie kierowca zarobi 4000 zł na czysto . Często widze ich zestawy jadąc na kopalnie jak parkują w Mietkowie ,albo w Kątach Wrocławskich .


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: