Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 16 sty 2008, 12:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 lis 2006, 16:05
Posty: 212
Lokalizacja: Łódzkie

Firma naprawde musi mieć sporo pracy. Stałe kólka dla TNT, Stralisy wszystko wyjaśniają. Chodzi mi o to że jeśli sie kupuje ciężarówkę i duża ilość w dobrej cenie (niskiej) to najlepiej (najczesciej)Stralisa. Jak mi to ktoś powiedział w cenie 10 Actrosów dostaniesz 15 Stralisów. Ładnie one są z zewnątrz, a szczególnie te najnowsze. U mnie w firmie zakupili 3 nowiutkie sztuki 450KM. pod izotermy wieltonu. Wszystko ładnie ale jakość wykonania i materiały jeśli chodzi o wnętrze to szkoda gadać. Plastiki słabej jakości w paru miejscach (widocznych) śrubki czy jakieś wkręty srebrne wkrecone w czarny plastik. Czyżby to była prawda "Od Iveca trzymaj się z daleka"

_________________
nie pyskuj bo ściana
najlepsza przyjaciółka-fajerka


Post Wysłano: 16 sty 2008, 23:32

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 lut 2007, 22:57
Posty: 61
GG: 4481810
Lokalizacja: Bytom

Napiszę co słyszałem, a czy tak będzie to się okaże. Właściciel sprzedaje albo już sprzedał działki na terenie woj. dolnośląskiego, firma zmienia tabor, faktem jest, że kupuje głównie Stralisy z bogatszym wyposażeniem. Plany nowej bazy pozytywnie mnie zaskoczyły ze względu na projekt. Mają powstać przelotowe garaże, specjalizowany warsztat, pokoje sypialne dla kierowców. Kierowca także na swoje życzenie może zostać odwieziony do domu. Projekt, przyznam, jest ambitny i jeżeli zostanie zrealizowany to firma z pewnością zyska lepszą pozycję na rynku. Nie wiem dokładnie kiedy mają się rozpocząć jakieś prace. Myślę, że niebawem doczekamy nowej bazy.


Post Wysłano: 24 lut 2008, 16:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 lut 2007, 22:57
Posty: 61
GG: 4481810
Lokalizacja: Bytom

Dużo osób zachwalało tam pracę, myślałem, że budowa bazy jest głównie ze względu na rozwój firmy i poprawę pracy. Demotrans nie jest na pewno najlepszą firmą w moim przekonaniu. Fakt, że się rozwija, ale też słyszałem, że stawki nie są zbyt duże. Na wahadle Pyrzowice-Warszawa małym samochodem dostawczym można wyciągnąć 1600-1800zł. Biorąc pod uwagę czas jaki się poświęca to tylko w weekend można spokojnie przyjechać do domu. Dzisiaj słyszałem, że nieco podwyższyli zarobki, ale na czym ta podwyżka polega, nie wiem. Może zmienili sposób naliczania.
Brat wspominał mi o Tobie (kierowcy Mana). Myślę, że wykonując taką pracę powinno się próbować, szukać jak najlepszej oferty. Jest to ciężki zawód i jeżeli nie ma Cię cały tydzień w domu to zarobek powinien być większy. Ile osób wykonuje inny zawód, wyjeżdżają za granicę i są co tydzień, dwa w domu, a pieniądz nieporównywalny (wystarcza nawet na przyjazd do Polski własnym samochodem). Przekażę pozdrowienia, pewnie też Cię będzie pozdrawiał. A o jakim Danielu wspominasz? W tej firmie z mojej rodziny pracuje jeszcze wujek (Karol) i jego syn (mój kuzyn-Łukasz). Może napiszesz, gdzie pracujesz i na jakich warunkach (podejście pracodawcy do pracownika itp.). Uważam, ze Demotrans jest dobrą firmą na "start zawodowy", naukę itp. Jeżeli później zostanie się docenionym to można kontynuować pracę w tej firmie, a jeżeli nie to warto "zaryzykować" w innej, może sprawdzonej przez znajomych firmie.


Post Wysłano: 02 mar 2008, 0:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 lut 2008, 1:02
Posty: 3
GG: 0

Cześć Mateusz!!!Prawda chodziło mi o Łukasza porypały mi się imiona.Teraz pracuję u ......... kasa całkiem inna choć wiadomo zawsze mogła by być lepsza no i auta mamy trochę wysłużone.Podobno mają zmieniać ale lepiej jeżdzić starym a lepiej zarobić.Na weekendy zjeżdżam do domu jak dobrze pójdzie to weekend mam 3dni,różnie bywa zależy od tras.Jeżdżę głównie do Francji,raz na ok.2miesiące Anglia.Nikt nam nie wydzwania z pytaniami typu;gdzie jesteś,dlaczego tak póżno wyjechałeś itp.Masz zrobić swoje i finał.Odkąd przestałem oglądać fizjonomię ABC[Jarek powie ci kto to jest] życie stało się przyjemniejsze.Jak odchodziłem z Demotransu to ABC wypomniał mi wszystko między innymi to że dostałem 150 zł premii [raz100 drugi raz50zł] a nawet chorobę[wtedy co Jarek w czerwcu jeżdził tym MAN-em co teraz].Poprostu pokazał całe swoje chamstwo.A wiesz jak mnie potraktował właściciel jak dowiedział się że odchodzę??????Kazał mi wypierd.......ć.Czy tak powinno traktować się pracowników????????????????????Słuchaj mam twój nr gg puszczę ci zaraz wiadomość to będziesz miał mój nr gg.Nie chcę podawać ci go tutaj bo może trafić w niepowołane ręce.Gdyby nie doszła to Jarek ma mój nr na komórkę niech mi puści sms-a to mu podam gg.[ja nie mam nr tel Jarka].Pozdrawiam.


Ostatnio zmieniony 05 mar 2008, 21:26 przez mariusz borycki, łącznie zmieniany 1 raz.

Post Wysłano: 02 mar 2008, 8:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 lut 2008, 1:02
Posty: 3
GG: 0

Aha,ta podwyżka o której piszesz,owszem mieli aż o całe 2gr/km tak że na naczepach mają teraz 18gr/km a na zestawie [takim jak Jarek] 20gr/km +podstawa-jakieś 900zł netto.Pozdrawiam


Post Wysłano: 05 mar 2008, 19:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 mar 2008, 18:40
Posty: 1
GG: 9015289

Hejka wszystkim!!! Mariusz tu możesz jechać na Demotrans jak tylko chcesz!!! co oni mogla ci zrobić!!niech cebula siadzie i poczta sobie!!!powiem wam jedno DEMOTRANS TO JEDNA WIELKA PORAŻKA!!!pracowałam tam 5 miesięcy (i o 5 miesięcy za długo) w sumie to źle nie zarabiałam i jeździłam solówką!!! ale to jak tam traktują kierowców to jest pomyłka!!!a samochody naprawiają dopiero jak sie zaczynają naprawdę sypać albo staja gdzieś na trasie!!!jedyny plus to taki ze nabrałam doświadczenia bo sie cały czas jeździło!!albo nie jeździło sie w ogóle!!wiem jedno nigdy tam nie wrócę i nie radze innym żeby tam szli!!!a ty Mateusz pozdrów JARKA od Sylwii!!!!


Post Wysłano: 05 mar 2008, 22:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 lut 2008, 1:02
Posty: 3
GG: 0

Sie ma Siwa.ABC chyba wie że istnieje takie forum bo dopóki były tu same pochlebne opinie o demotransie to link do tego forum był na ich stronie w trzecim wierszu,a jak napisałem parę słów prawdy o nich nagle zniknął.Tak jak piszesz ludzi nie traktują tam za dobrze,nie wiem czy słyszałaś o "Kudłatym" też jezdził w demo... na TNT.Zaczął stawiać się do nich tak samo jak "Banan",to go posądzili o spuszczanie paliwa.Podobnie samo potraktowali"Oczko".Mnie wiesz jak potraktowali!!!!!!!!!!!!!Tak niestety traktują ludzi,pytanie tylko czy to normalne?????????


Post Wysłano: 26 mar 2008, 9:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 mar 2008, 17:43
Posty: 2
GG: 0

Cześć wszystkim ,

niestety nie mogę w pełni podzielić opinii kolegi Mariusza Boryckiego - znam firmę i tam jeździłam - odszedłem bo miałem okazję dostać się na cysternę .
Kolega Borycki jeździł najmniej ze wszystkich kolegów i zawsze miał oczko u Starego - jak mu się dzieciak urodził to tez dosał wolne - kasę a jak dziciak zachorował też go potraktowali ok, Ja moge tylko powiedzieć , że Paweł wywiązał się ze wszystkiego i jest spoko gość - a co do ABC to taka jest jego rola w firmie i wszyscy się z tym muszą liczyć

Pozdrawiam wszystkich DEMOTRANSÓW


Post Wysłano: 03 kwie 2008, 9:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 kwie 2008, 20:26
Posty: 2
GG: 0

Ha ha ha ha.Ale ubaw.Koala......a może raczej jak to zostało już tu napisane ABC bo po przeczytaniu twojego postu od razu widać,że ABC czy jak wolisz Koala widać,że to jedna i ta sama osoba (bo kto wie ile który kierowca jezdzi?),nie pisz BZDUR, i miej choć odrobinę honoru (jeśli wiesz co to jest honor) nie podszywać się pod kogoś tzn.pod Roberta J.bo to on z tego co słyszałem poszedł na cysterke do star polska.Też jezdziłem kiedyś u was i doskonale wiem jaka jesz u was sytuacja w tej waszej pseudo-firmie i wiem czym ona pachnie.Piszesz,że Mariusz B. jezdził najmniej ze wszystkich-każdy jezdzi tyle ile mu dajecie,a jak cały dzień siedziało się na placu i nie było wyjazdów to co...powiesz może,że migaliśmy się od roboty?.Piszesz,że" ABC jest w porządku" ,niech napisze to o Tobie ktoś inny a nie ty sam.odnośnie urodzenia dziecka jeśli nie wiesz to Ci powiem,że należy się wtedy dwa dni,a dodatkowo to wiem,że on miał ten urlop zaplanowany od dawna bo sam widziałem już na wiosnę,jak to zgłaszał w kadrach .A to co mu tam podobno dołożyliście to jeśli to w ogóle prawda wasza wola (ciekawe ile 50zł?) i nie WYPOMINAJ TEGO bo się ośmieszasz.Cieszę się tylko,że od ponad roku nie pracuję u was bo miałem już dość tych waszych tarczek---dobrze wiesz o co chodzi!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak więc na zakończenie jedna prośba NIE PISZ TU WIĘCEJ BZDUR!!!!!!!!!!!


Post Wysłano: 14 sie 2008, 21:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 sie 2006, 1:28
Posty: 54
GG: 0
Samochód: MAN TGL
Lokalizacja: Warszawa

Stralisek złapany wczoraj przy cmentarzu północnym w Warszawie..

ObrazekObrazekObrazek

ObrazekObrazek

Pozdro dla kierowcy!

(c)KoRnik

_________________
LKW KoRnik


Post Wysłano: 16 sie 2008, 15:18

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 lut 2007, 22:57
Posty: 61
GG: 4481810
Lokalizacja: Bytom

W imieniu brata również pozdrawiam. Zdjęcia dobrze zrobione. Powodzenia w dalszym fotografowaniu.


Post Wysłano: 21 cze 2009, 17:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 gru 2007, 21:27
Posty: 79
GG: 9124715
Lokalizacja: Bydgoszcz

Ogólnie Demotrans wkeciło siędo oddziału Fedexu w Polsce co nie ? :> zastanawia mnie tylko w jakies ilośći dużo widuje ich samochodzików po Bydgoszczy ... :)

_________________
Otwarcie kabiny-22 sekundy
Potem czas traci znaczenie.


Post Wysłano: 21 cze 2009, 20:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 kwie 2008, 22:56
Posty: 19
GG: 0

Demotrans robi dla Fedex-a wahadło po oddziałach w Polsce, część jest oklejona logo Fedex i mały napis "operator liniowy Demotrans"


Post Wysłano: 21 cze 2009, 20:22

Demotrans nie tylko pod FedExem lata, ale też jeździ dla DPD. Swego czasu często widywałem ich w Warszawie na Mineralnej, teraz mijam pod Warszawą w Jankach tuż przed rozjazdem 7 i 8. Chyba zmienili im godziny odjazdu.


Post Wysłano: 16 lis 2009, 18:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sty 2008, 23:39
Posty: 58
Lokalizacja: Szczecin

Obrazek
:lol: :roll: :lol:

_________________
SCANIA Mój drugi dom


Post Wysłano: 28 maja 2010, 20:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 sty 2010, 0:01
Posty: 248
GG: 7411066
Samochód: Volvo

Witam, czy ktos moze mi powiedzieć jak wygląda sytuacja z zatrudnieniem ludzi, czy są przyjecia, i jakie mam szanse sie tam dostac jak jestem ze sląska?
Czesto widuje Demotransy na drodze Chałupki Wodzisław Żory i drugie auto na rasie Cieszyn - Zilina DPD.

_________________
Aby zostać dawcą organów nie musisz kupować motoru. Wystarczy stary rower i wypad nim do wiejskiego sklepu po krajowej drodze którą idzie tranzyt ciężarówek!


Post Wysłano: 28 maja 2010, 20:46

Praktycznie co tydzień ogłaszają się na gazetapraca.pl. Wymagają dwa lata doświadczenia. Najczęściej śmiga się na stałych trasach w podwójnej obsadzie. Z opinii znajomego wiem, że jest to popularnie zwany kołchoz, żeby mechanicy coś naprawili trzeba stawiać wódkę itp. aczkolwiek to tylko zasłyszana opinia.


Post Wysłano: 17 sie 2010, 21:21
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 lut 2010, 11:58
Posty: 151
GG: 0

Obrazek

_________________
Gumisie, Lubisie ... lubie wszystkie misie


Post Wysłano: 16 wrz 2010, 21:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 lut 2010, 11:58
Posty: 151
GG: 0

Pożeracz kilometrów, czyli "Nowy Majster z Demon Trans" :
Obrazek

_________________
Gumisie, Lubisie ... lubie wszystkie misie


Post Wysłano: 07 paź 2010, 19:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 lut 2010, 11:58
Posty: 151
GG: 0

Spęd demonów na stacji :
ObrazekObrazek

_________________
Gumisie, Lubisie ... lubie wszystkie misie


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: