Autor
Wiadomość
Tytuł:
Post Wysłano: 09 gru 2007, 11:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 lut 2007, 22:55
Posty: 527

Szumowo znajduje się na trasie Warszawa-Białystok, jakieś 15 km przed Zambrowem.


Tytuł:
Post Wysłano: 28 gru 2007, 22:02

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 gru 2007, 11:07
Posty: 394
Lokalizacja: podlasie

Zacząłem 4 lata temu w hurtowni spożywczej kierowca załadunki rozładunki robiłem wszystko od jazdy wózkiem widłowym ciężarówką itp co miało kola ustawianie na regalach przerzucanie ręczne i docenili mnie ponad 250h i 1000 zl
ale ja głupi bylem parę miesięcy już mam spokój
nowa praca


Tytuł:
Post Wysłano: 29 gru 2007, 15:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3138
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Piszemy spokÓj :)

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Tytuł:
Post Wysłano: 29 gru 2007, 23:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 kwie 2007, 16:40
Posty: 1200
Lokalizacja: Bełchatów

Oraz spoŻywczej, jak i przeRZucanie :)
Oj... chyba by równać ( a może ruwnać? ) się z poziomem wykształcenia lekarza, to tu niektórym nieco brakuje... A takie argumenty padają nierzadko...

_________________
ego


Tytuł:
Post Wysłano: 31 gru 2007, 18:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 gru 2007, 11:07
Posty: 394
Lokalizacja: podlasie

Faktycznie parę błędów zrobiłem ale to nie jest tematem postu.
Więc przepraszam polonistów


Tytuł:
Post Wysłano: 02 sty 2008, 12:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 kwie 2007, 16:40
Posty: 1200
Lokalizacja: Bełchatów

Fakt, nie to było tematem postu ,ale nieco utrudniać jego zrozumienie mogło.A przez to jego skomentowanie.

_________________
ego


Tytuł:
Post Wysłano: 07 sty 2008, 20:45

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 lut 2007, 19:38
Posty: 96
GG: 0
Lokalizacja: KWI

Cytuj:
co do zarobków na hurtowni to w mojej okolicy za dostawczaka dostaje sie ok 1000-1200zl a za C 1600-1800zl ,tak ze raczej średnio ciekawie biorąc pod uwage że poza fachem kierowcy robisz jeszcze za wózek widłowy :?
U mnie w okolicy w hurtowni spożywczej mozna wyciągnac 2200-2600..2 soboty w miesiacu, auta od 3.5t do 12t. Ktore załadowane, tym sie jedzie..czyli nie nikt nie ma swojego.. czyli nikt nie dba;/ Tyle ze auta sie samemu nie ładuje..


Tytuł:
Post Wysłano: 07 sty 2008, 23:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 sty 2008, 12:35
Posty: 3
Lokalizacja: Bydgoszcz

uwazam ze zawsze bedzie malo w kieszeni kierowcy.


Ostatnio zmieniony 12 wrz 2008, 20:50 przez marcys081, łącznie zmieniany 1 raz.

Tytuł:
Post Wysłano: 08 sty 2008, 14:59

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 lis 2006, 17:21
Posty: 191
Lokalizacja: Zduńska Wola/łodzkie

:arrow: Vulcanor
Mało strasznie mało. Tak czułem że bycie kierowcą wywrotki jest cięzkie i kiepsko płatne :D:D:D

U was w firmie chociaż jakieś auta do jazdy były czy TIR (trasa i remont)?

Myślałem że chociaż te 2 tys na ręke ma driver kurde to ja na wózku widłowym moge mieć 1600 a która robota trudniejsza chyba głupie pytanie.

Ja chciałem być kierowcą wywrotki bo jazda po regionie codziennie w domu ale widząc polskie realia (20 letnie jelcze kamazy stary, kierowca-mechanik zasada ,,jest robota-trzeba zostać'' i ta płaca)sprawiają że odechciewa sie tej fuchy :D


Post Wysłano: 15 sty 2008, 15:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 sty 2008, 10:52
Posty: 5
GG: 2309214
Lokalizacja: Gostynin

na szczęście jest coraz więcej nowszych wywrotek :) szczególnie mi sie podobają 6X4 :) Mojego kolegi ojciec zasuwa w PRD za około 1500- 1600zł na kamazie....... śmieszna kwota :) JA poniżej 2-3 tys nie wsiadam, a szukam czegoś na stałe od lipca :) Szanujmy się ......... Bo jeśli sami nie będziemy to tym bardziej inni nie będą tego robić......... mylę się ???? :?:


Post Wysłano: 15 sty 2008, 16:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 lip 2006, 7:58
Posty: 67
Lokalizacja: Katowice

dokladnie zarobki na solowkach wywrotkach masz miedzy 10-15zł brutto na godzine, sredni zarobek to masz okolo 1500 +-200zł i tyle, powiem szczerze ze na budowach autostrad czterooski placili 12 brutto ale sprzet nowy, cb,ogrzewanie postojowe,klima itp, a ja za taka kase sie bujalem starymi parchami bez ogrzewania 20 letnimi, na wannie moze i idzie wyciagnac wiecej ale to juz nie jestes codzien w domu najczesciej na wekeendy a czasami i soboty robisz i zarobisz te 2,5-3 tysie, ale zus wiadomo od 1200 hehe, jedyny plus taki ze w domu codzien...dla nietorych to bardzo duzo bo wsumie zyjesz normalnie tak jak bys do normalnej pracy chodzil, a druga sprawa np. przy budowie autostrad masz duzo przestojow i nie najezdzisz a jak bedziesz dziennie robil po 12h to zarobisz bo nadgodziny ida, z tego co wiem wlasnie przy A1 na poczatku zarabiali sporo ale teraz odobno ukrocili nadgodziny i slabo jest -duza rotacja...

Edit: MICHO : u nas byly tylko tatry, kamazy, star, jelcz heh :roll: kamazy srednia wieku 25 lat, tatry okolo 20 lat...


Post Wysłano: 15 sty 2008, 17:29
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 sty 2008, 10:52
Posty: 5
GG: 2309214
Lokalizacja: Gostynin

tatrą bym sie jeszcze pokusił :) podobno po wszystkim pójdzie hehe ....... a tak poważnie.... jestem młodym kierowcą, ale myślę że nie najgorszym, nie mam dużo doświadczenia jednak potrafię przewidzieć sytuacje na drodze...... Niestety u nas najchętniej by chcieli żeby robić za 1000 zł , bo młody, bo mało doświadczenia, bo nie potrafisz na pewno jeździć, bo młodzi kierowcy powodują wypadki ....... otóż nie zgadzam sie z tym ..... są ,,kierowcy" i kierowcy ..... Szkoda tylko że nie zdają sobie sprawy (pracodawcy) że teraz są dużo cięższe czasy, jeśli chodzi o mieszkanie itd....... Jeśli rodzice sporo pomagają to ok..... ale samemu ile trzeba by pracować żeby sie dorobić czegokolwiek??? 30 lat?? 50?? a rodzina , dzieci ??? niestety .......dlatego wszyscy kombinują, każdy praktycznie mając możliwość wyjeżdża ........ I naprawdę sie nie dziwię ....... Bo kto chce robić za pól-darmo???? Wszystko zależy od warunków które się ma na starcie.........


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: