Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 12 sty 2008, 18:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 30 sty 2005, 19:01
Posty: 6
GG: 0
Samochód: Alfa Romeo 156 TI 1.9 JTD 140 KM
Lokalizacja: Lublin

Co sądzicie o tym GPSie? Mam go od miesiąca, do tego jest to moja pierwsza nawigacja. Pierwsze, co zauważyłem to wolne działania. Komputerek musi 'pomyśleć', co trwa nie tak długo, ale myślałem, że będzie szybciej. Czy w innych GPSach menu chodzi płynnie?

Do tego, jak na cenę spojrzeć [ok. 2000 zł], spodziewałoby się jakichś dodatków. Jednak nie ma ani fotoradarów na mapie, ani specjalnych dodatków. Jest stacja na kartę SD, ale karty już nie dali. Mapy są dosyć dobre, ale zauważyłem, że nie ma w nich obwodnicy Garwolina ;) Fakt, droga została ukończona niedawno, ale powinna być w nawigacji takiej klasy.

I jeden mały błąd. Ostatnio, w drodze do W-wy, GPS zaciął się. Mianowicie, babka gadała, ale na ekranie nic się nie ruszało. Pomógł restart. Spotkał się ktoś z czymś takim?

Co Wy o tym GPSie sądzicie?

_________________
http://www.kari.eza.pl


Post Wysłano: 13 sty 2008, 12:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2007, 18:22
Posty: 40
GG: 20605
Samochód: LT-28
Lokalizacja: Kędzierzyn-Kożle

Ja mam Blaupunkt Lucca 3.3 i jestem zadowolony .Nawigacja przestawia sie około 5-8sec. od chwili gdy niewłaściwie pojedziesz . Ostatnio w Niemczech miałem 3 miejsca rozładunku i załadunku
na zadupiach i prowadziła mnie dokładnie pod numer . Jeśli chodzi o Polskę i kraje południowe to już jest 70% dokładności. Ostatnio zakupiłem moduł GPS do laptopa wgrałem Auto Mapę i od przyszłego tygodnia będę testował na zachodzie . Myślę , że najlepiej mieć właśnie nawigacje i laptopa z nawigacją wtedy jedno z drugim będzie się uzupełniać.A dodatkowo lapek bedzie służył jako multimedia w kabinie. :)

_________________
-= Żubr występuje w puszce... :D =-





VW LT-28


Post Wysłano: 13 sty 2008, 19:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 30 sty 2005, 19:01
Posty: 6
GG: 0
Samochód: Alfa Romeo 156 TI 1.9 JTD 140 KM
Lokalizacja: Lublin

Akurat przestawianie się 5.2 trwa krócej niż 5 sekund, ale akcje w menu przeciągają się w czasie... ;) Akurat ja jeżdżę osobowym, więc 2 nawigacje nie są mi potrzebne ;) Może przycisk 'restart' coś pomoże? Z czasem ładowania się wszystkiego w menu?

_________________
http://www.kari.eza.pl


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: