Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 23 gru 2007, 23:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2006, 16:11
Posty: 713
GG: 41206084
Samochód: SCANIA R420
Lokalizacja: Augustów

SIA KREISS
International Frigo Transportation.
Workng area: Europe, Russia
90 frigo trucks

Kurzemes pr.23, LV-106 Riga, Latvia
tel. +371 26667576, fax +371 7409301


Z tego co się wiem pracuje tam dwóch Polaczkówna podwujnej.Może ktoś rozmawiał z łotyszami/polakami albo rosjanami co tam pracują jak wygląda tam praca bo słyszałem ze to dobra firma.


Tytuł:
Post Wysłano: 24 gru 2007, 1:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1360
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

Auta tej firmy są mi bardzo dobrze znane.Bardzo często ich widuję na Hiszpanii.Z tego co zauważyłem to wszystkie zestawy to chłodnie.Wcześniej mieli FH12 Globetrotter XL 460,a teraz kupują FH 440 Globetrotter XL E-5 w takich kolorach jak na powyższym zdjeciu.Widziałem tez niejednokrotnie niebieskie FH 440 XL E-5 i ostatnio o dziwo DAF-y XF105 SSC w kolorach białym i czerwonym.Moc niestety nie jest mi znana,ale domyślam się że to 460...Nie raz słyszałem anegdoty że właścicielem jest jakiś niemiec i sama niemiecko-języczna nazwa ''Kreiss'' może to sugerować... :> ?

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Tytuł:
Post Wysłano: 24 gru 2007, 1:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2006, 16:11
Posty: 713
GG: 41206084
Samochód: SCANIA R420
Lokalizacja: Augustów

Tak same chłodnie nawet nazwa to mówi International Frigo Transport co do kierunków to robią całą Europę tak jak w Hiszpani to i we Włoszech ich aut sporo widać.Co do Niebieskich zestawów to są z ich Ukraińskiego oddziału z Kijowa/Kiev przynajmniej tak pozna odczytać po naczepach.A tak jak pisze łukasz też teraz ostatnio na Litwie bądz na Łotwie widziałem 105 i sam byłem zdziwiony.

_________________
scania R-serie "Stronger than ever"

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
International Transport

Augustów najpiękniejsze miasto Polski


Tytuł:
Post Wysłano: 24 gru 2007, 9:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lip 2005, 16:35
Posty: 1122
Lokalizacja: Parczew

Ich zestawy można zobaczyć praktycznie wszędzie.Sam miałem kilka fotek z czasów naszej 44-tki. Jak je znajdę to zapodam je tutaj. Bardzo podoba mi się malowanie naczepy.

_________________
umarła we mnie wiara, nadzieja
EEV 460
Volvo at night


Tytuł:
Post Wysłano: 24 gru 2007, 12:21
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 kwie 2006, 12:28
Posty: 106
GG: 12479927
Samochód: MAN TGL 12.240 LX
Lokalizacja: Trzcianka

FH z Litwińskiego oddziału;

Obrazek
(C) Ja


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: