Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 26 lis 2007, 13:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 paź 2007, 11:50
Posty: 1

witam koledzy , przy zawrotnie wysokich marżach importerów postanowiłem sam sprowadzić ciągnik siodłowy, nie mam doświadczenia w tym temacie ale zawsze musi być ten pierwszy raz .
koledzy jeżeli ktoś wie jak to zrobić to proszę opisać cały proces jak najdokładniej , zaczynając od tego jak zrobić przelew w euro z polskiego konta w banku(bo ja mam na koncie tylko złotówki) przez czasową rejestracje i ubezpieczenie w np. belgi czy francji . jaki jest koszt takiego importu
za każdą informacje ja oraz pozostali użytkownicy forum będziemy bardzo wdzięczni


Tytuł:
Post Wysłano: 27 lis 2007, 21:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 lut 2006, 12:29
Posty: 1365
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

Z tego co ja wiem, to po pierwsze trzeba wiedzieć gdzie szukać, wiem też jak często wyglądają auta przywiezione z zagranicy-często jest tak że auto przywiezione jest odpicowywane u nas, bo wcześniejszy wygląd nie pozwalałby na zysk, a bierze się on z tego że tam właśnie się kupuje taniej, robi się tą kosmetykę wyglądu. Koszt to jest poprostu paliwo+autostrady+ewentualny kierowca=ok min3500-5000złmax


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: