Autor
Wiadomość
Tytuł:
Post Wysłano: 27 paź 2007, 19:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 wrz 2007, 17:44
Posty: 576
GG: 1695456
Lokalizacja: Warszawa

nie da sie ukryć...

jak masz możliwość, kup sobie dwie ksiązki, tez na netpolsce do znalezienia - jedna to przepisy dot. Transportu Krajowego, a drugie Międzynarodowego - jedna to ok. 150zł, a druga 110zł.

To materiał ktorego uczą /po łebkach, ale jednak/ na kursach CPC,
nawet jesli na certyfikat nie masz ochoty zdawać, to jest w jednym miejscu zebrane wszystko - karnety TIR, pozwolenia EKTM, konwencja CMR, przepisy AETR, rozporządzenie 561/06 /ksiązki z 2006 roku ale treść rozporządzenia i podsumowanie już mają/, poza tym duuuzo informacji księgowo/finansowych, pewnie mniej potrzebnych. Warto przejrzeć choćby po to zeby sie nie dawać w ciula robić klientom i spedytorom ;) choćby czyms takim, ze dostaniesz umowe na realizacje transportu dla klienta z dopiskiem w uwagach: Umowa realizowana na zasadach EXW INCOTERMS, a potem zdziwienie ze na rampie dają ci paleciaka, pokazują 33 paletki pod scianą i mówią ładuj Pan ;)

_________________
Krzysiek


Tytuł:
Post Wysłano: 27 paź 2007, 20:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lip 2005, 20:55
Posty: 2885
GG: 1
Lokalizacja: Gdynia

Czyli jeśli do października 2009 zrobię kurs według starych zasad i cen.To mnie pocieszyliście.Chodzi mi o kurs na przewóz rzeczy.


Tytuł:
Post Wysłano: 27 paź 2007, 21:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 maja 2007, 22:25
Posty: 213

Cytuj:
Czyli jeśli do października 2009 zrobię kurs według starych zasad i cen.To mnie pocieszyliście.Chodzi mi o kurs na przewóz rzeczy.
napisz jeszcze raz o co ci chodzi, bo z tej wypowiedzi nie da się nic zrozumiec.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: