Strona 1 z 1 [ Posty: 14 ]
Autor
Wiadomość
Tytuł: firmy z pomorza
Post Wysłano: 22 sie 2007, 9:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 sie 2007, 15:05
Posty: 19
GG: 0
Lokalizacja: Kwidzyn

szukam dobrej firmy transportowej z pomorza ktora przyjmuje młodych bez doswiadczenia


Tytuł:
Post Wysłano: 22 sie 2007, 9:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3139
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Jesteś z miasta, które ma mnóstwo ciekawych firm. Bankowo potrzebują kierowców. Bobas się rozwija chyba najszybciej teraz...to pewnie potrzebuje kierowcy.

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Tytuł:
Post Wysłano: 22 sie 2007, 11:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2006, 12:58
Posty: 550
GG: 8261240
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Z tego co mi wiadome to firma GWM Trans Log z siedzibą w Lęborku przyjmuje kierowców na kierunki międzynarodowe kat.B. Co do kat. wyższych to wiem, że ostatnio kupili DAFy LF pod tandemy, więc robota też się znajdzie. :wink: Jeśli chcesz tel. lub adres to pisz. :wink:

_________________
Ból z serca bliskich, a przesłanie dla Was.
Obudźcie się ludzie i przejrzyjcie na oczy jesteśmy tacy jak Wy i może to was zaskoczy ...


Tytuł:
Post Wysłano: 22 sie 2007, 11:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3139
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Masz jakieś namiary na tą firmę ?

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Tytuł:
Post Wysłano: 22 sie 2007, 11:50
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2006, 12:58
Posty: 550
GG: 8261240
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Cytuj:
Masz jakieś namiary na tą firmę ?
Mam.
GWM Trans Log
ul.Pomorska 1D
84-300 Lębork

e-mail: transport@gwm.net.pl

Z tego co mi wiadome tą firmę prowadzi syn pewnego ojca, który prowadzi firmę GWM tylko, że zajmuje się aptekarstwem. A firmę GWM Trans Log prowadzi właśnie jego syn. Nie wiem jak się nazywa syn i ojciec. Jednak firma rodzinna. Jeden prowadzi aptekarstwo(produkuje leki) a drugi prowadzi transport. Bardzo dobrze im to wychodzi. Wiem, że gdy się jeździ na kat.B do 3,5 tony to zarobi się coś około 4000zł + diety. Do dyspozycji są samochody Renault Mascot z full wyposażeniem no i kurnik na dachu. :wink: Pozdrawiam

_________________
Ból z serca bliskich, a przesłanie dla Was.
Obudźcie się ludzie i przejrzyjcie na oczy jesteśmy tacy jak Wy i może to was zaskoczy ...


Tytuł:
Post Wysłano: 22 sie 2007, 11:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3139
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Dzięki bardzo.

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Tytuł:
Post Wysłano: 22 sie 2007, 11:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 sie 2005, 10:41
Posty: 587
GG: 0
Samochód: MAN TGA XXL
Lokalizacja: Gliwice

Cytuj:
Wiem, że gdy się jeździ na kat.B do 3,5 tony to zarobi się coś około 4000zł + diety.
Po pierwsze to raczej diety są już w to wliczone, a po drugie to chyba jeżdżąc przez cały miesiąc na przerzutach i robiąc 30 tys. miesięcznie :lol: W niektórych firmach na normalnych zestawach ciągnik + naczepa nie ma takich pieniędzy i to w międzynarodówce :]


Tytuł:
Post Wysłano: 22 sie 2007, 11:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2006, 12:58
Posty: 550
GG: 8261240
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Dodam jeszcze od siebie, że gdy rozmawiałem(prawie cały dzień :mrgreen: ) z kierowcą tej firmy to opowiadał bardzo ciekawe rzeczy. Dokładnie jakiś miesiąc temu stały 3 samochody do 3,5 tony, czyli te Renaulty Mascoty. Wyposażenie full. Chodzi tutaj o GPS i w ogóle wszystko co dostępne dla kierowcy. Szef daje Ci lodówkę a nawet garczki. :U Dostajesz też swój telefon komórkowy. :wink: Wszystko jest w jak najlepszym porządku. Acha i co ważne dla kierowców...Auto możesz wziąść do siebie do domu nawet gdy mieszkasz 500km od bazy. :wink:

[ Dodano: Sro, 22.08.2007, 11:03 ]
Cytuj:
Po pierwsze to raczej diety są już w to wliczone
Po pierwsze kolego to diety nie są wliczone. :lol:
Cytuj:
a po drugie to chyba jeżdżąc przez cały miesiąc na przerzutach i robiąc 30 tys. miesięcznie
Haha!... Jeździsz na dniach roboczych(pn-pt) oczywiście wiadome, że zdarzają się większe kursy. Najdłużej kolega mój był w trasie przez 2 tyg. :lol:

Sytuacja jets taka a nie inna gdyż prowadzi to syn, który ma pieniądze a dlaczego?Bo jego ojciec ma firmę, która produkuje lekarstwa na cała Europę. Oczywiście to nie oznacza, że ładunek jest zawsze taki sam-lekarstwa. Wożą to co mogą.

_________________
Ból z serca bliskich, a przesłanie dla Was.
Obudźcie się ludzie i przejrzyjcie na oczy jesteśmy tacy jak Wy i może to was zaskoczy ...


Tytuł:
Post Wysłano: 22 sie 2007, 12:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 sie 2005, 10:41
Posty: 587
GG: 0
Samochód: MAN TGA XXL
Lokalizacja: Gliwice

Cytuj:
Dodam jeszcze od siebie, że gdy rozmawiałem(prawie cały dzień Mr. Green ) z kierowcą tej firmy to opowiadał bardzo ciekawe rzeczy.
No właśnie bardzo ciekawych rzeczy Ci naopowiadał...jak to mówią: Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma ;)


Tytuł:
Post Wysłano: 22 sie 2007, 12:10
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2006, 12:58
Posty: 550
GG: 8261240
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Cytuj:
No właśnie bardzo ciekawych rzeczy Ci naopowiadał...jak to mówią: Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma Wink
Z takimi ludźmi ciężko się pisze. Jak nie wierzysz to adres masz podany więc jedź. Kto Ci broni. :wink: Dokładna pensja to z tego co pamiętam 3750zł no i te diety. Ale to było miesiąc temu. Teraz nic nie powinno się zmienić.

Jak to kiedyś pisałeś. :wink: ..."Więcej grzechów nie pamiętam".

_________________
Ból z serca bliskich, a przesłanie dla Was.
Obudźcie się ludzie i przejrzyjcie na oczy jesteśmy tacy jak Wy i może to was zaskoczy ...


Tytuł:
Post Wysłano: 22 sie 2007, 12:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2005, 15:36
Posty: 6305
Lokalizacja: Wrocław

zaskakuje mnie jedno w opiniach o pracodawcach:
mianowicie prezentowane są tylko skrajne opinie, albo pracodawca jest złodziejem i krwiopijcą, albo człowiekim - przyłóż do rany, wręcz rozdającym pieniądze.

nie przeczytałem jeszcze, że w firmie jest normalnie, nie ma kasy za darmo. ci którzy pracują dobrze mają dobrze, ci którzy średnio - mają średnio.

i to mnie trochę zastanawia.

_________________
https://www.youtube.com/user/SzkolaTransportu/featured


Tytuł:
Post Wysłano: 22 sie 2007, 12:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 sty 2007, 22:14
Posty: 78
Lokalizacja: Radom

Na ich www jest podany Gorzow Wlkp a nie Lebork, chyba ze nie uaktualnili. A z tym dojazdem do miejsca zamieszkania to pewne? I kto ponosi ich koszt? I jakie kierunki robia? aa jak z czasem pracy, czy nie karza jechac 24/24h? To narazie tyle pytan :)

A tak na marginesie, nie zna ktos firmy z mazowieckiego (najlepiej okolice Radomia) gdzie tez jest transport kraj/zagranica 3,5T DMC?


Tytuł:
Post Wysłano: 22 sie 2007, 13:42
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2006, 12:58
Posty: 550
GG: 8261240
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Cytuj:
Na ich www jest podany Gorzow Wlkp a nie Lebork
Tak wiem. To zakład, który produkuje lekarstwa. Pisałem o tym.
Cytuj:
ci którzy pracują dobrze mają dobrze, ci którzy średnio - mają średnio.
Tutaj się zgodze. Co do GWM nie mówię, że firma jest idealna bo takiej nie ma nigdzie. Po prostu taka jest prawda co do firmy. Tyle mi powiedział kierowca GWM Trans Log. Pracujesz to zarabiasz.
Cytuj:
I jakie kierunki robia?
Niemcy, Holandia, Czechy, Francja, Hiszpania, Włochy(chyba też) itp. Europa Zachodnia innym słowem.
Cytuj:
aa jak z czasem pracy, czy nie karza jechac 24/24h
Nie. Jak praca działa tego nie wiem. Nie dopytywałem. Akurat ten kierowca, którego poznałem, stał od piątku w Modliborzycach bo był na rozładunku w Janowie Lubelskim i gdy go rozładowali stał na tym parkingu. Ja z nim rozmawiałem w niedziele i w niedziele właśnie około 21.00 miał jechać na Warszawe bo w tych okolicach ładunku do Gdyni/Gdańska/Lęborka itp. nie było.

_________________
Ból z serca bliskich, a przesłanie dla Was.
Obudźcie się ludzie i przejrzyjcie na oczy jesteśmy tacy jak Wy i może to was zaskoczy ...


Tytuł:
Post Wysłano: 26 sie 2007, 3:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 lut 2007, 15:52
Posty: 103
Lokalizacja: Lębork

sorry kolego, ja jestem z Leborka i musze cie zmartwic. Wiekszej bzdury nie slyszalem a 4000 zl zarobisz, ale na C+E na miedzynarodowce. Ladnie ci kolega glupot nagadal. A koledze, ktory zalozyl temat, proponuje na poczatek TS Transport Service w Gdyni. To firma z logiem IP, ktora ma wylacznosc na papierni. Przyjmuja bez doswiadczenia. Glownie na Francje.

_________________
scania to scania


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 14 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: