Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 27 lip 2007, 17:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 cze 2007, 18:01
Posty: 25
Lokalizacja: chełm

Rok temu kupiliśmy nowe (tzn używane) Volvo z firmy która zajmowała sie transportem międzynarodowym.... Typ miał chyba 40-50 samochodów i jak wypada na szanującą sie firmę miał też logo swojej firmy na każdym samochodzie... Teraz gdy przejęliśmy auto chciałbym jakoś zdjąć to logo z globa bo jeżdżąc tylko reklamuje firmę i to nie swoja Nie bardzo wiem jak do tego się zabrać i od której strony... I mam dlatego zapytanko
Jak zdemontować tzw. plexe (po fach. polimechrylen metylu) i gdzie kupić napis Globetrotter (patrzylem na allegro ale nie znalazłem )

PS. Obecnie moja plexa jest popękana i pofałdowana W ogóle wygląda fuuu i wykryłem w niej takie wewnętrzne psssiiieeeee... :lol: :lol:

Z góry THX

pozdro


Tytuł:
Post Wysłano: 27 lip 2007, 17:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 kwie 2006, 18:17
Posty: 692
GG: 8426213
Samochód: Scania R420
Lokalizacja: Bochnia

O ile się nie mylę, to jest ona zamontowana jak przednia szyba, czyli na uszczelce.W takim razie wystarczy wyjąć uszczelkę. A o nowy napis, już ktoś kiedyś pytał na forum i zakupił go wtedy chyba na giełdzie. :wink:


Post Wysłano: 27 lip 2007, 23:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 cze 2007, 23:49
Posty: 32

Cytuj:
Rok temu kupiliśmy nowe (tzn używane) Volvo z firmy która zajmowała sie transportem międzynarodowym.... Typ miał chyba 40-50 samochodów i jak wypada na szanującą sie firmę miał też logo swojej firmy na każdym samochodzie... Teraz gdy przejęliśmy auto chciałbym jakoś zdjąć to logo z globa bo jeżdżąc tylko reklamuje firmę i to nie swoja Nie bardzo wiem jak do tego się zabrać i od której strony... I mam dlatego zapytanko
Jak zdemontować tzw. plexe (po fach. polimechrylen metylu) i gdzie kupić napis Globetrotter (patrzylem na allegro ale nie znalazłem )

PS. Obecnie moja plexa jest popękana i pofałdowana W ogóle wygląda fuuu i wykryłem w niej takie wewnętrzne psssiiieeeee... :lol: :lol:

Z góry THX

pozdro

[ Dodano: Pią, 27.07.2007, 21:24 ]
to nie taka latwa sprawa wymienic ta plexe nie dosc ze obudowa jest cienka i plastikowa to jeszcze uszczelka jest gumowa ale idziew srodku taki plastikowy klin ktory ja rozpycha i wtedy trzyma plexe i to okno zeby to zamontowac musisz miec taki specjalny przyrzad wyglada jak srubokret ale za raczka jest rozgaleziony ima rolke przekladasz ten plastikowy klin w srodek rozgalezienia i ta rolka wpycha lkin do srodka trzeba do tego 2 osoby gowniana robota

_________________
cas


Tytuł:
Post Wysłano: 29 lip 2007, 14:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 gru 2006, 18:40
Posty: 125
GG: 3796803
Lokalizacja: Zgierz

My zakładając reklame do Volva [globetrotter], rozbieraliśmy tapicerkę od środka, zdejmowaliśmy tapicerkę, i naklejaliśmy reklame, a ty masz to okienko z plexii, czy szklane? bo były robione takie i takie :wink:


Tytuł:
Post Wysłano: 29 lip 2007, 21:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 cze 2007, 18:01
Posty: 25
Lokalizacja: chełm

Ja mam okienko z plexi, chyba tak, bo szklane to juz by dawno wypadlo i by sie tak nie pofaldowalo jak to ktore mam... obecnie sa na nim rozne "pajaczki" a sama plexa jest dziko sfaldowana

_________________
VOLVO FH12 420 - THE KING


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: