Strona 1 z 1 [ Posty: 1 ]
Autor
Wiadomość

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 lip 2007, 12:37
Posty: 10
GG: 0
Lokalizacja: Wrocław

Witam, niektórzy może widzieli już mój temat viewtopic.php?p=147900 gdzie piszę dlaczego Was SPECÓW o takie rzeczy pytam. Jest tam też link do ankiety, o której wypełnienie bardzo proszę znawców naczep, a ten link to http://webankieta.pl/ankiety/w1hpo15c0jqw

Jako dodatek do ankiety, która wypytuje się o zdanie na temat kilku marek (polskich Top 5), chciałbym jeszcze tu pociągnąć taki wątek z możliwością wolnej wypowiedzi. Najbardziej zależy mi na porównaniach tych producentów, którzy mają szeroką gamę naczep w ofercie (na bardziej specjalistyczne rodzaje są już oddzielne tematy na forum), dlatego między innymi wytypowałem Schmitz, Koegel, Krone, Schwarzmueller i Wielton. Ale pewnie można też tu zaliczyć Fliegl, Panav, Sommer, Primbox (ZREMB Wrocław), Bodex, Berger, CMT Chojnice, Mega Nysa, Nova Trail, Zasław.

Do tej pory na forum tym znalazły się opinie o niektórych z tych firm pod tematem-prezentacją Wielton. Prezentuję je pod spodem, aby była jakaś kontynuacja. A zależy mi nie tylko na tym aby usłyszeć opinie o samych naczepach, ale i firmach produkujących lub dystrybuujących je. Np. jeśli ktoś wie ile naczep sprzedali, jeśli to firmy zagraniczne, to czy mają jakąś produkcję lub montownię w Polsce, co robią dobrze a co im zupełnie nie wychodzi. Acha, no i zdecydowanie jestem w tej chwili zainteresowany opiniami o firmach i produktach Koegel i Krone. Z góry dziękuję.

[ Dodano: Czw, 19.07.2007, 23:26 ]
A oto właśnie skrót wypowiedzi, które już się ukazały o producentach naczep:

• SCHMITZ Cargobull ale dobry jest też Schwarzmuller, Kogel, Trailor i w wywrotkach jest też dobry Langendorf
• Mój kumpel Mirek jeździ też DAF-em i ma WIELTONKE firanke i załadował 5 razy z Krakowa z cementowni cement i rama mu sie gnie!!! ja mam SCHMITZ Cargobull i jest ok!!
• Moim zdaniem najlepsze są SCHMITZ-ki i KOGEL
• Obecnie cena wieltona nie jest tak atrakcyjna , bo poprawiła się jakość, nie wiem dokładnie ile, ale nie jest dużo tansza od kogela lub krone
• Panowie ja w firmie mam dużo naczep firmy Wielton są to plandeki,firanki,burto-firany.
Te naczepy są bardzo dobre co do wyginania się ram piepszycie głupoty
• W Twoich naczepach nie gną się ramy to zasługa tego że sa w miarę nowe i ostatnimi czasie wielton poprawił jakość, jeszcze 2-3 lata temu bardzo często widywałem produkty tej firmy z wiszącymi przodami
• Schmitz chociaż chyba najlepszy to nie jest doskonały...Ale moim zdaniem WIELTON i tak jest najlepszą polską marką z tej branży
• Wypowiedź Młodego Szefa Magtrans wczoraj z nim rozmawiałem na temat postów na tym forum
"mamy 50 naczep tego typu, 50 zamówione na 2007 rok. Jak myślicie czy gdyby się psuły były by zamawiane" Magtrans
• Nooo dla mnie najlepszymi prodocętami naczep iprzyczep są:
-Kögel
-Krone
-Wielton
I niech tak zostanie
• Widzę, że wszyscy Anty-Wielton tutaj, a tak naprawdę, to bardzo dobra marka naczep. Schmitz itp. itd. we wszystkich markach łamią się osie w Wieltonie nigdy, o czymś to musi świadczyć.
• Masz racje wielton bierze osie od producentów a nie jak MEGA Nysa robi swoje ( chociaz znajomy ma osie z megi i narzeka jednak nie to co doswiadczeni producenci) . Moj Ciągnik ciaga Wiletonke skrzyniową z 2007 stycznia na Tarczowych hamulcach osie Daimlera i nie zamienił bym ńa zadna inna naczepe !!
• EKO w Legnicy ma przyczepy z Wieltonu i bardzo sobie chwala kierowcy.
A tak pozatym to wywrotki z firmy JANMIL sa tańsze i nieodbiegaja bardzo od Wieltonu chciaz ta firma ma juz swoja marke
• A naczepe polecalbym ci z tych marek: swarzmuller,schmitz,krone i kogel.Polskie naczepy sa minimalnie tańsze ale jakoscią nie odpowiadaja tym markom.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 1 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: