Autor
Wiadomość
Tytuł:
Post Wysłano: 25 cze 2007, 22:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 maja 2006, 20:23
Posty: 51
Lokalizacja: Zielona Góra

Cytuj:
Cytuj:
Cytuj:
Najlepsze wyjście to się hajtnąć albo zrobić sobie brzdąca!!!!
To nic nie da :|

W przypadku mojego brata to poskutkowało. :wink:
Kiedyś było inaczej. Właśnie wystarczyło powiedzieć że się ma dziecko i żonę, oraz że ich się utrzymuje. ;)
Aktualnie jest inaczej, takie gadanie nie skutkuje. Sam byłem świadkiem jak zabrali chłopaka 24 lata do woja, i nie pomogło nawet ot że ma żonę oraz dziecko 1-roczne. :)

_________________
Super Strona


Tytuł:
Post Wysłano: 25 cze 2007, 22:46
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 maja 2007, 12:45
Posty: 408
Lokalizacja: (Z)Dolny śląsk

No cuż są inne metody np. złam ręke (najlepiej lewą żebyś mógł samochód prowadzić) albo zwichnij sobie coś. Kalek nie biorą... :|

_________________
Semper Fidelis


Tytuł:
Post Wysłano: 26 cze 2007, 11:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 cze 2007, 10:01
Posty: 6
GG: 9684425
Samochód: MAN
Lokalizacja: Pajęczno

nie bym byltego taki pewien ze kalek nie biora no chyba ze to jest nieodwracalne uszkodzenie ciala. a jesli do sie to wyleczyc to idziesz do armi ale odrazu na izba a jak juz nic ci nie bedzie to na koszary i w pupe dostajesz


ale zenic sie mozesz mojego szwagra przeniesli do rezerwy rok temu !!!

_________________
*Nie bój się iść powoli, obawiaj się tylko stania w miejscu*


Tytuł:
Post Wysłano: 26 cze 2007, 11:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 maja 2006, 20:23
Posty: 51
Lokalizacja: Zielona Góra

Cytuj:
No cóż są inne metody np. złam ręke (najlepiej lewą żebyś mógł samochód prowadzić) albo zwichnij sobie coś. Kalek nie biorą... :|
W to też bym nie wierzył. Kolega z klasy miał złamaną rzepkę na pół, chodził na rehabilitację bo nie mógł chodzić i w ogóle. Dostał wezwanie na badania i wogóle, poszedł tam ze wszystkimi papierami że ma problemy itp. i I tak dostał grupę A ;]

_________________
Super Strona


Tytuł:
Post Wysłano: 26 cze 2007, 13:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 maja 2007, 10:35
Posty: 8
Lokalizacja: Brodnica

Witam

Najlepiej obetnij sobie palec wskazujacy od prawej dloni, wtedy na bank cie nie wezma, ale kaleka zostajesz juz na cale zycie.

OT:
Albo wyslij im takie cos: http://www.fotosik.pl/showFullSize.php? ... 0b5c16eda8

_________________
:D czaja :D

KLIK


Tytuł:
Post Wysłano: 26 cze 2007, 16:20
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 22:58
Posty: 527
Lokalizacja: mlp

Mój stary nie był w wojsku bo pracował w kopalni, a wtedy takich odraczali, mój brat i szwagier najpierw byli odraczani bo się uczyli a teraz rezerwa bo mają już żony i dzieci :wink:


Tytuł:
Post Wysłano: 26 cze 2007, 18:22
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 16:21
Posty: 225
GG: 0
Samochód: JELCZ 862
Lokalizacja: WŁOCŁAWEK

Byście musieli łamać się co miesiąc, albo ciąć kończyny ... hehe.
Jak masz dziecko to dostajesz bodajże 600zł z groszami - nie pamiętam dokładnie już dokładnie ile dostawali chłopaki.


Tytuł:
Post Wysłano: 05 lip 2007, 23:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 mar 2007, 23:45
Posty: 70
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski-okolice

Chłopaki po co wałkujecie ciągle ten temat?Było już pełno wypowiedzi na ten temat w wadze ciężkiej.Część z was całą swoją wiedzę o wku,kategoriach i odroczeniach czerpie ze starych przepisów a to jest poważny błąd.Od nie dawna obowiązują zupełnie nowe przepisy.Podam jeden przykład.Kiedyś gdy dwudziestolatek jechał za granicę pracować i gdy po 15 lub 20 latach wracal do kraju to wojsko miał z glowy.Wielu wojskowym to się bardzo nie podobało,za ich sprawą zmieniono przepisy i do woja mogą zabrać nawet czterdziestolatka a może nawet 50-latka.Podobnie jest z jedynym żywicielem rodziny,teraz nikogo nie obchodzi że ktoś sam jeden utrzymuje calą rodzine,birą go do wojska i koniec.


Tytuł:
Post Wysłano: 05 lip 2007, 23:46
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 lut 2007, 15:12
Posty: 53
GG: 0
Samochód: VOLVO/AUDI
Lokalizacja: DK14 - GŁOWNO/ŁÓDZKIE

Panowie ale macie drastyczne metody hehehe :)
To ze macie wezwania do wku po to zeby podpisac karte poborowego czy nawet juz odebrac bilecik to jeszcze nie znaczy ze musicie do tej jednostki dotrzec. Spokojnie kurcze trzeba troche poczytac bo oni wiedza ze 99% poborowych to osoby zielone w temacie prawa i tych wszystkich przepisow. Poczytajcie, mi jak narazie sie udaje... :) Pozdrawiam.

http://www.owojsku.webpark.pl/porady.htm

_________________
GUTEEK

AUDI 80 B3 1.8S + LPG 89r. - (LALKA)


Tytuł:
Post Wysłano: 06 lip 2007, 0:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 mar 2006, 17:46
Posty: 99
Lokalizacja: Włodawa

Jak to czytam to istny debilizm,bezmózgowie gówniarzy i tyle.Też podobnie kiedyś myślałem,ale nie tędy droga ludzie.A róbcie co chcecie,obecnie wojsko to przedszkole,warto iść i nic nie stracicie.
Czego wy się boicie co???????????????????????????????????????????
Rok wam minie nawet niewiadomo kiedy.
Jeśli tak wam się nie chce i uważacie że kombinatorstwo to coś fajnego,to nie te czasy.Młodzi ludzie tak podchodzą i unikają wojska jak to możliwe,tylko co wymyślicie to pozostanie w waszych papierach na ZAWSZE,dostaniecie najgorszą kategorię i co dalej????????
To będzie się ciągneło za wami raczej do końca,będą pracodawcy uważać was za kaleki,niedorozowoje,nie masz wojska to wypad.
Ma to swoje konsekwencje,z pracą ciężko,robić jakieś papiery i uprawnienia to problem,wyślą was na badania psychiatryczne.
Ale cóż,ludzie są różni i myślą w wieku młodym całkiem inaczej,nic na siłę,wasza sprawa prywatna.Nie słuchajcie tych imbecyli co nie mają pojęcia i wypisują chore pomysły małolaty,to wszystko zaważy o waszą przyszłość.
Jeszcze będziecie za ileś lat tego żałować,nie ma to jak cwaniactwo że uniknąłem wojsko....
Jak nikt nie potrafi podjąć wlasnego zdania,tylko się pyta na forum co i jak to....

[ Dodano: Czw, 05.07.2007, 23:38 ]
Już te czasy mineły że odbyte wojsko w straży i szpitalu,teraz biorą każdego jak popadnie.Ogólnie młodzi pchają sie w kamasze,wszystko na odwrót.Wiadomo jaka sytuacja w kraju z pracą itp...

[ Dodano: Czw, 05.07.2007, 23:48 ]
Ale durnoty wy tu wypisujecie,Sadza skąd takie wieści wziołeś,musisz być niezły mitoman.Kto w to uwierzy hehhehe.Bajki to tylko dzieciom możesz pisać.Nic już nie daje ślub,rolnictwo,utrzymanie rodziny czy małe dziecko.
Robicie wielkie BUM z niczego,chłop się boi wojska i tyle...
Co WKU itp obchodzi własna działalność gospodarcza czy nawet wziął samochód w leasing...


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: