Strona 1 z 1 [ Posty: 6 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 11 cze 2007, 23:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 wrz 2006, 15:09
Posty: 118
Lokalizacja: Wieluń

Witam
znalazlem oferte pracy w DHL jako kurier na swoje auto osobowe i mam zamiar isc na rozmowe w tej sprawie.Na razie studiuje w Warszawie i szukam jakiejs pracy jako kierowca na wakacje a moze i pozniej jakos dorywczo
mam pytanie jakie mogą byc zarobki kuriera na takich warunkach w firmie DHl lub jakiejs innej tego typu i jak jest rozliczane paliwo
moze ktos sie orientuje jak to jest
pytam zeby wiedziec mniej wiecej czego oczekkiwac


Tytuł:
Post Wysłano: 11 cze 2007, 23:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 sty 2006, 17:09
Posty: 26
GG: 2308383
Lokalizacja: KALISZ

Ja na razie pracuję w TNT i rozliczam kurierów. Są oni zatrudnieni właśnie na swoją działalność i mają swoje auta - same dostawcze. Z tego co się ich pytałem to na czysto zarabiają od 2000 - do 3000zł. W grę wchodzą też premie kwartalne za dobre statystyki doręczeń i niektórzy wtedy dostają nawet 1500zł. Praca dobrze płatna, ale jest co robić. Kilku z nich jeździ od 7:00 do 18:00 każdego dnia, nie mówiąc o tym że czasami i dłużej. Wiele zależy od rejonu po którym się jeździ...

Powodzenia !


Tytuł:
Post Wysłano: 12 cze 2007, 8:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 wrz 2006, 15:09
Posty: 118
Lokalizacja: Wieluń

ja co prawda nie będe miał chyba założonej swojej działalnosci i bede pracowal pewnie tylko przez wakacje, ale widze ze to praca warta zainteresowania
no to niedlugo zgłosze sie na rozmowe do DHL i zobacze co mi tam powiedza
kolego Qbisztal dzieki za odpowiedź
a jeszcze jedno paliwko kurierzy płacą sobie sami ?


Tytuł:
Post Wysłano: 12 cze 2007, 9:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 mar 2005, 15:22
Posty: 7202
Samochód: MAN TGA 26.480 5 STAR BOOGIE
Lokalizacja: GDYNIA

Cytuj:
a co prawda nie będe miał chyba założonej swojej działalnosci i bede pracowal pewnie tylko przez wakacje, ale widze ze to praca warta zainteresowania
no to niedlugo zgłosze sie na rozmowe do DHL i zobacze co mi tam powiedza
To nie masz poco tam iść jesli nie masz własnej działalnośći chyba że trafisz do jakiegoś pod wykonacy który pracuje dla DHLu i uniego będziesz pracował jako kurier dla DHLu. Tak pracowałem na solówce 8 tonowej jako kierowca nie byłem zatrudniony bezpośrednio w firmie kurierskiej tylko u pod wykonawcy który podstawiał samochody do firmy kurirskiej przezto nie musiałem mieć własnej działalnoci

_________________
MAN TGA 26.480 XXL 5 STAR BOOGIE

Filmy z tras


Tytuł:
Post Wysłano: 12 cze 2007, 13:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 sty 2006, 17:09
Posty: 26
GG: 2308383
Lokalizacja: KALISZ

U mnie w pracy jest dwóch kurierów którzy pracują u kogoś. Jeden ma stałą pensję (o ile pamiętam to 1200zł do ręki) a drugi ma procent od dziennego zarobku swojego szefa. Z tego co mówią to nie jest źle. Auta ich nie interesują, paliwo też nie. Po prostu jeżdżą dla szefa który jest podwykonawcą, tak jak opisałem powyżej.


Tytuł:
Post Wysłano: 12 cze 2007, 15:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 wrz 2006, 15:09
Posty: 118
Lokalizacja: Wieluń

no dzieki panowie za odpowiedzi
w ogłoszeniu jest napisane ze nie trzeba miec koniecznie dzialalnosc zalozonej w kazdym razie pod koniec tygodnia jade do DHL pogadam z nimi i zobacze czego oczekuja i jak płacą

[ Dodano: Sro, 13.06.2007, 14:00 ]
dzisiaj bylem w firmie DELTA CITY i sprawa wyglada tak ze placa 8 zl od doreczonej paczki i 12 zl od paczki expresowej przy czym paliwo i auto jest na mojej glowie to wg mnie nie jest za ciekawie bo po odliczeniu paliwa i ewentualnych kosztow eksploatacji auta nie zostaje za wieleco o tym myslicie ?


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 6 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: