Strona 1 z 1 [ Posty: 9 ]
Autor
Wiadomość

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 kwie 2007, 17:13
Posty: 58
GG: 0
Samochód: fr

Witam z tego co sie orientuje to jezeli już ktoś posiada zestawy drogowe to stawki nie są zbyt wysokie słyszałem o 0,85euro maksymalnie ktoś tam kiedyś proponował 1 euro Jak tak wszystko policzyć leasing paliwo inne koszta samochodu i kierowce to takiej firmie ile zostanie 1000E

Jakie wy macie o tym zdanie bardzo mnie to interesuje


Tytuł:
Post Wysłano: 21 maja 2007, 16:03

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 kwie 2007, 19:11
Posty: 48

kolego,myślę ,że chodzi o stawkę za km a dodatkowo dostajesz też normalną stałą pensję....
no nie wiem, jak inni myślą?
:>

_________________
Zawsze i wszędzie Scania królową będzie...SZEROKOŚCI


Tytuł:
Post Wysłano: 21 maja 2007, 16:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 gru 2006, 21:33
Posty: 217

Cytuj:
Jak tak wszystko policzyć leasing paliwo inne koszta samochodu i kierowce to takiej firmie ile zostanie 1000E
Koledze chyba raczej chodzi o działalność transportową, a nie o zarobki kierowcy.


Tytuł:
Post Wysłano: 21 maja 2007, 17:00

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 kwie 2007, 19:11
Posty: 48

ostatnio dostałem propozycje leasingową jednej z firm transportowych, na 5 lat, z możliwością przedłużenia, z gwarantowanymi spedycjami na okres trwania umowy.
Wszystko przeliczone i gotowe do podpisu, analizuje to wszystko ale jak do tej pory powiem szczerze ...opłaca sie.

_________________
Zawsze i wszędzie Scania królową będzie...SZEROKOŚCI


Tytuł:
Post Wysłano: 21 maja 2007, 17:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 mar 2007, 17:18
Posty: 38
Lokalizacja: Nowy Sącz

Rafał ma racje to są stawki dla firm transportowych. Kiedyś rozmawiałem z gościem który wi co nieco na ten temat i mi powiedizał.


Tytuł:
Post Wysłano: 22 maja 2007, 6:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2005, 15:36
Posty: 6305
Lokalizacja: Wrocław

wejdź na stronę Stowarzyszenia Przewoźników Drogowych "Dolny Śląsk" tam jest taki kalkulator do liczenia stawek.

_________________
https://www.youtube.com/user/SzkolaTransportu/featured


Tytuł:
Post Wysłano: 22 maja 2007, 13:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 lut 2007, 10:58
Posty: 32

0,85 euro to jest duzo , daja nawet 0,77(ale wtedy placa np. za autostrady itp.).Oplacać sie oplaca, ale nie sa to tak krociowe zyski w stosunku do zarobkow kierowcy.Trzeba pamietac tez o odpowiedzialnosci i odpowiednio skonstruowanej umowie, kto za co gdzie placi no i podatki(roznica 22%Vat i różnica netto zysku x minimum 20% podatku dochodowego).Z kim kolwiek nie rozmawialem to wszystko liczyl tylko nie odpowiednio podatku.
Pozdrawiam Jacek


Tytuł:
Post Wysłano: 22 maja 2007, 14:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 lis 2006, 12:31
Posty: 96
Lokalizacja: Ostróda

Jak mowimy tu o zarobkach srednio ile kierowca zestawu do 7,5 tony zarabia ,tak sie pytam bo jak bym chcial zdawac prawojazdy na kat. C+E to odrazu nie dostane sie na tira w wieku 21 lat ,a jak najpierw zrobie kat. C pojezdze sobie zdobede doswiadczenie i wtedy moge przechodzic na zestaw 40 tonowy . Pozdrawiam

_________________
kepe


Tytuł:
Post Wysłano: 22 maja 2007, 15:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 sty 2007, 16:34
Posty: 125
GG: 0
Lokalizacja: Częstochowa

Cytuj:
Jak mowimy tu o zarobkach srednio ile kierowca zestawu do 7,5 tony zarabia ,tak sie pytam bo jak bym chcial zdawac prawojazdy na kat. C+E to odrazu nie dostane sie na tira w wieku 21 lat ,a jak najpierw zrobie kat. C pojezdze sobie zdobede doswiadczenie i wtedy moge przechodzic na zestaw 40 tonowy . Pozdrawiam
Zależy od stawki.Mój ojciec zarabiał około 200 eur za kółko PL-IT lub FR-PL+800zł na ZUS(robił 3,4 kółka w miesiącu), ale są i firmy dające więcej, niektóre mniej


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 9 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: