Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 09 lut 2007, 15:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 lut 2007, 22:57
Posty: 61
GG: 4481810
Lokalizacja: Bytom

Obrazek
Demotrans Spedycja & Transport to firma, która od 1996 roku zajmuje się logistyką, transportem i spedycją krajową i międzynarodową oraz magazynowaniem.

Tabor transportowy:
Firma Demotrans dysponuje flotą 55 jednostek transportowych począwszy od pic-upa do zestawów 120m3.
Głównie posiadają:
Renault Premium, Volvo, kilka Manów, Iveco, Mercedes Atego i Actros.
Skani w całej firmie nie ma ani jednej. Mają również dużo busów.

Kontakt z firmą:
Baza:
ul.Wojska Polskiego 56 P
56-400 Oleśnica
demotrans@demotrans.pl


Siedziba:
ul.Oleśnicka 18
55-106 Zawonia

Warunki pracy oraz dogadanie się, czy samochód zostaje, np. w czasie weekendu na bazie, czy jakimś parkingu nie sprawiają problemu. Wspominam o tym tylko dlatego, gdyż Demotrans ma zatrudnionych kierowców z różnych miejsc Polski. Mój brat mieszka w Bytomiu i jeździ dla tej firmy, ostatnio "załatwiał" pracę koledze z Bydgoszczy. W tej firmie pracuje również mój wujek już od wielu lat i jeździ Volvo FH 12 na tandemie. Słyszałem również o tym, że Demotrans opłaca kurs przyszłym kierowcom, którzy podpiszą umowę z nimi, po czym połowę ceny kierowca będzie musiał zobowiązać się spłacić (tej informacji nie jestem pewny), jeżeli tak jest to zapewne dotyczy to znajomości z tą firmą.

Więcej informacji znajdziecie na stronie:
Demotrans


Ostatnio zmieniony 18 mar 2007, 14:43 przez Mateusz383, łącznie zmieniany 1 raz.

Tytuł:
Post Wysłano: 10 lut 2007, 21:05
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lis 2006, 13:56
Posty: 1308
GG: 1
Samochód: VOLVO
Lokalizacja: TSK

Kolego jesteś dobrze poinformowany o tej firmie, moż enapisał byś cośą więcej o warunkach pracy, kierunkach gdzie jeżdźą, co wożą?

_________________
Jak trza, to cofnę do przodu.
22.08.2016r. [*] Tomcio - przyjacielu, pamiętam.


Tytuł:
Post Wysłano: 10 lut 2007, 21:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 lut 2007, 22:57
Posty: 61
GG: 4481810
Lokalizacja: Bytom

Mój brat i wujek są zatrudnieni w tej firmie. Brat ma narazie stałą trasę (Bielsko-Białą, Sosnowiec, Łódź[Ozorków], Bydgoszcz) i wozi części do fiata dla TNT oraz inne części samochodowe dla CAT'a, np. Valeo. Mój wujek jeździ na międzynarodówce (Włochy, Austria, Niemcy, Holandia, Austria, Czechy) i wozi rury z Poliplastu Volvo FH12 na tandemie. Firma ma podpisane umowy z różnymi firmami wyżej wymienionymi oraz wysyła samochody na spedycję. Jak jeszcze ostatnio słyszałem to potrzebują kierowców, ale oczywiście lepiej zadzwonić i się spytać albo osobiście się tam wybrać. Co do traktowania kierowców to uważam, że człowiek w ich rozumieniu nie jest maszyną do pracy. Mają własnego mechanika, któremu mówi się co ma zrobić, na co ma zwrócić uwagę. Samochód myje się na bazie lub myjce, wtedy bierze się fakturę i przedstawia szefowi, który zwróci pieniądze za wykonaną usługę. Tak samo jest z różnymi naprawami, potrzebami kierowców, ale oczywiście nie do przesady. Jeżeli kierowca jest ok to uważam, że tak samo zostanie potraktowany. Tabor firmy ciągle się zwiększa. Naczepy w większości są plandekowane z napisem Demotrans napisane czcionką jak na powyższym logu. Jeżeli o czymś jeszcze nie napisałem to pytajcie, postaram się odpowiedzieć, ale pamiętajcie, że ja tam nie jestem zatrudniony, więc moje odczucia oraz zdanie na temat tej firmy może się trochę różnić od zdania jakie wyrażają pracownicy Demotransu.


Tytuł:
Post Wysłano: 06 maja 2007, 15:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 sty 2006, 17:09
Posty: 26
GG: 2308383
Lokalizacja: KALISZ

Mam dobrego Kumpla który jeździ w Demotransie na stałej trasie Kalisz-Warszawa-Kalisz. Z tego co mówi firma nie jest zła. Czasami z nim jeżdżę na wspomnianą trasę:) Demotrans obsługuje wiele filii TNT w Polsce. Są to codzienne kursy i na brak zleceń nie mogą narzekać. Ostatnio zakupili wiele nowych aut - widziałem nowe Iveco Stralis - są śliczne :)


Tytuł:
Post Wysłano: 07 maja 2007, 14:03

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 maja 2007, 21:36
Posty: 28

Tą firmę zkąś kojarze ale nie moge sobie przypomniec skad... Mozliwe ze widzialem samochody z tej firmy i utkwili mi w pamieci :)

_________________
Zawsze i wszedzie Volvo FH 12 najlepsze bedzie:D


Tytuł:
Post Wysłano: 07 maja 2007, 14:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lut 2006, 19:31
Posty: 764
Samochód: Volvo FH 440
Lokalizacja: Meszna

Renault Premium

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

© Fotogaleria Lenin`a


Tytuł:
Post Wysłano: 19 maja 2007, 19:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 maja 2007, 19:04
Posty: 11

hmmmmmm......
Moja pierwsza praca.
Pamiętam nawet moją pierwszą trasę
Oleśnica - Poznań- Oleśnica (15 min drzemki) -Warszawa-Kłodzko-Oleśnica.
Wspominam bardzo miło, jeśli tylko nie wysyłali mnie na wahadła; czyli na coś takiego gdzie trzeba zapier****alać jak poj***bany.

system pracy wielu kierowców ma taki że "weekendy w domu".
Hehehe oni tak nazywają to. Bo w rzeczywistości to jest tak że w sobotę po południu się zjeżdża, a w niedziele wieczorem lub nocy ładuje.
I nie za dobrze płacą. Kierowca solówki miał płacone 10 gr/km.
Tam jest cały czas młyn i kierowcy nawet dobrze się nie znają.
Zawsze w lokalnej gazecie jest ogłoszenie że przyjmą na B, C i C+E.

Choć z tego co wiem to niektórych kierowców b. dobrze traktują i nie narzekają [kierowcy].


Tytuł:
Post Wysłano: 19 maja 2007, 19:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 lut 2007, 22:57
Posty: 61
GG: 4481810
Lokalizacja: Bytom

Moim zdaniem najlepsza jest stała trasa, czyli praca, np. dla TNT. Wtedy pracownik w jakimś stopniu samodzielnie planuje sobie dzień. Ma z góry założone, o której godzinie powinien być z towarem i nikt go nie ponagla. Spedycja też nie jest zła. Wujek jeździ za granicę i nie narzeka. Zawsze są jakieś plusy i minusy. Firma kupiła 20 Stralisów. Tabor się znacznie powiększa, a co za tym idzie, firma potrzebuje nowych kierowców.


Tytuł:
Post Wysłano: 20 maja 2007, 11:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 maja 2007, 19:04
Posty: 11

ale dużo kierowców odchodzi on nich


Tytuł:
Post Wysłano: 23 maja 2007, 12:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 maja 2007, 15:21
Posty: 36
Lokalizacja: Bełchatów

Mateusz a jeżeli możesz powiedzieć to ile twój brat tam zarobi??

_________________
...:::>>>>Jest jedna rzecz dla której warto żyć CIĘŻARÓWKI i nie zmienia się nic:)...:::<<<<


Tytuł:
Post Wysłano: 23 maja 2007, 13:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 lut 2007, 22:57
Posty: 61
GG: 4481810
Lokalizacja: Bytom

Wynagrodzenie często się waha, ale nie jest nigdy mniejsze niż 2500zł. Czasami przekracza nawet kwotę 3000zł. Słyszałem, że kierowcy, którzy jeżdżą za granicę zarabiają powyżej 3000zł. Może jest na forum ktoś, kto też pracuje w tej firmie i napisze jakie jest jego wynagrodzenie. Teraz coś pozmieniali w płacach z podstawą, km i czasem pracy i nie znam konkretnych wartości.


Tytuł:
Post Wysłano: 23 maja 2007, 15:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2005, 15:36
Posty: 6304
Lokalizacja: Wrocław

należałoby jeszcze wspomnieć o Panu Mariuszu K. głównym architekcie spedycyjnym firmy Demotrans posiadaczu 9 dana w zaklinaniu.
każde zlecenie spedycyjne wystawione przez nich polecam dokładnie czytać we wszystkich drobiazgach i tak będzie to tylko w 10% zbieżne z rzeczywistością.

_________________
https://www.youtube.com/user/SzkolaTransportu/featured


Tytuł:
Post Wysłano: 07 wrz 2007, 21:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 maja 2006, 14:13
Posty: 111
Lokalizacja: Bartoszyce

Dlaczego firma wysprzedaje samochody? czyżby koniec interesu czy wymiana taboru? Dużo aut można znaleźć na allegro.


Tytuł:
Post Wysłano: 10 wrz 2007, 23:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 lut 2007, 22:57
Posty: 61
GG: 4481810
Lokalizacja: Bytom

Firma zmienia tabor. Kupuje nowe Stralisy, właśnie znalazłem te ogłoszenia. Dzięki za informację.


Tytuł:
Post Wysłano: 03 paź 2007, 23:38
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lip 2007, 19:41
Posty: 40
GG: 9888914
Lokalizacja: Wrocław

Mam dwa pytania
Jakie nowe Iveca Starlisy 2 kupują ??
i czy zatrudniają młodych ??

_________________
WROCŁAW- MIASTO SPOTKAŃ


Tytuł:
Post Wysłano: 04 sty 2008, 21:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 lut 2007, 22:57
Posty: 61
GG: 4481810
Lokalizacja: Bytom

Witam.
To akurat nie jest nowe Iveco, ale takie kupują, ten ma 430KM:
Obrazek Obrazek Obrazek

Praca dla młodych kierowców jest, ale nie zapewniam na 100%, najlepiej dowiedzieć się samemu. Wiem, ze ostatnio kilka osób się zwolniło i firma poszukuje nowych kierowców.

[ Dodano: Pią, 04.01.2008, 20:45 ]
Cytuj:
każde zlecenie spedycyjne wystawione przez nich polecam dokładnie czytać we wszystkich drobiazgach i tak będzie to tylko w 10% zbieżne z rzeczywistością.
Rozmawiałem trochę z wujkiem na temat firmy. Dużo się zmieniło od czasu kiedy p. Mariusz K. pracował dla Demotransu. Firma stawia na jakość usług niż ich ilość. Zmienia tabor, głównie Iveco Stralis II (nowe) z naczepą MEGA sprzedając aktualne samochody. Są już projekty nowej bazy, która miałaby powstać w Dobroszycach. Busów również zaczyna przybywać.


Post Wysłano: 09 sty 2008, 14:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 lut 2007, 22:55
Posty: 527

Ile macie sztuk Renault (Master?) 3.5t?
Wczoraj wieczorem leciała jedna sztuka na gierkówce koło Tomaszowa Maz.


Post Wysłano: 09 sty 2008, 21:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 lip 2007, 13:03
Posty: 228
GG: 7
Samochód: Służbowy
Lokalizacja: GSL

No i jak to jest z tymi busami? Biorą ludzi jeszcze do pracy na busika (ew. solówkę)? Jak często są zjazdy do domu??

_________________
A -> 09.12.2009 ;)
B -> 09.12.2009 ;)


Post Wysłano: 09 sty 2008, 22:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 lut 2007, 22:57
Posty: 61
GG: 4481810
Lokalizacja: Bytom

Odnośnie Renault Master to niestety nie wiem ile ich mają. Ciągle dokupują nowe samochody. Być może widziałeś mojego kuzyna, bo on właśnie jeździ takim samochodem dla Demotransu.
Ze zjazdami różnie bywa. Zależy od trasy. Jedni kierowcy mają stałą trasę i są codziennie w domu, a inni np. na spedycji rzadziej. Na weekend kierowca zjeżdża do domu, ale w tygodniu jest już naprawdę różnie. Z tego co słyszałem to praca ciągle jest. Firma zatrudnia osoby z całego kraju.


Post Wysłano: 16 sty 2008, 12:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 sty 2008, 12:09
Posty: 6
GG: 0

Witam. Chcialbym sie dowiedziec co slyszales o budowie nowej bazy Demotransu w Dobroszycach gdyz interesuje mnie ta firma zaczelem kurs na C pozniej E i myslalem nad ta firma gdyz jestem wlasnie z Dobroszyc ale ja nic nie slyszalem na temat takowej inwestycji wiec chcialbym sie dowiedziec czegos wiecej.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: