Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]
Autor
Wiadomość
Tytuł: załadunki
Post Wysłano: 17 maja 2007, 22:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 maja 2007, 23:20
Posty: 2

Jak ładować i ile ładować?


Tytuł:
Post Wysłano: 17 maja 2007, 22:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 kwie 2007, 0:23
Posty: 13
Lokalizacja: Białe Błota (koło Bydgoszczy)

Mógłbyś kolego dokładniej powiedzieć o co chodzi? ;)

_________________
Nauka jest piękna, nie bądź wieć egoistą pozostaw ją innym.


Tytuł:
Post Wysłano: 17 maja 2007, 23:03

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 lut 2007, 10:58
Posty: 32

Hmm...temat rzeka.Jest rospiska np. jak prawidlowo i ile pasow sie zapina.Dosc dlugo do tlumaczenia i liczenia.

Przypomina mi sie kurs na przewoz rzeczy. Mieli nam pokazac jak sie zapina pasy , ale chlopakom sie tak spieszylo , ze rzucili haslo ,,idziemy do domu,, i facet nas poscil .Ja oczywiscie milczalem (co bede sie wyrywal z tlumu ) ale bardzo chcialem sie czegos dowiedziec.Przynajmniej mam rozpiske jak prawidlowo zapjac pasy i sam sobie oblicze(w Niemczech sie tego czepiaja).Sam fakt , ze chcialem ksero tego wzburzyl na sali smiech , mowili np. po co to komu, ktoto bedzie liczyl.A teraz mam ich w d...e.Pojade do Niemiec i IDT bede mial w nosie, a oni niech sie martwia .
Dodam , ze za zamocowanie ładunku calkowicie odpowiada kierowca.

[ Dodano: Pon, 21.05.2007, 8:57 ]
W zwiazku z pytaniami: rospiske mam na kartce, ale postaram sie ja zeskanowac( moze u zony w pracy), podac wzory , zasady mocowania obliczania,dodawania podkladek zabezpieczajactch np. elementy ostre jak paleta blach , iloscd pasów, sprawdzania,itd., i w skrocie opisac.
A tu jest opisany ten dzial.(przynajmniej pobierznie uzmyslowi istote)
viewtopic.php?t=2655&highlight=mocowanie+%B3adunku

viewtopic.php?t=6440&highlight=mocowanie+% B3adunku

Dodam , (to moje przekonanie)ze nie wazne jak to zrobimy, byle bylo to zgodne z przepisami oraz trzymalo sie to zasad oraz obliczen.Spokojniejsza bedzie dusza jak nie daj boze kogos zabije, to bede mogl spojrzec ze smutkiem rodzinie ze dochowalem wszelkich prawidel w bezpieczenstwie.A na razie to ide kolejny dzien szukac pracy.Dzis sedpol, jakies firmy z wywrotkami i oczywiscie ze skanowac dla was rospiske.
Pozdrawiam Jacek

[ Dodano: Pon, 21.05.2007, 9:05 ]
Chciałem zeby to byl kolejny post zeby inni mogli sie z tym zapoznac , a tu sie dodalo.Cos widocznie pokrecilem.Odp . j/w .
Pozdrawiam Jacek


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: