Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 07 maja 2007, 10:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 mar 2007, 23:45
Posty: 70
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski-okolice

Od jakiegoś czasu na etransport rozpisują się o strajku kierowców i o blokadzie Świecka.Z tego co tam piszą wynika że strajk jest planowany na 10 maja a blokada na 31 czerwca.Jak zwykle obok normalnej dyskusji jest pełno wiązanek,wyzwisk i kłótni(dlatego wolę wage ciężką).Czy słyszeliście coś o strajku?Czy to ma sens?Czy kierowcy przez strajk coś zyskają?Jeżeli chodzi o mnie to myślę że są małe szanse na powodzenie.W Polsce kierowcy i związki zawodowe nie są tak zwarte,jednomyślne i zjednoczone jak we Francji,Hiszpanii i w innych państwach starej unii


Tytuł:
Post Wysłano: 07 maja 2007, 11:51
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2006, 17:01
Posty: 233
GG: 0
Lokalizacja: Małopolska Nowy Targ KNT

Też słyszałem o tym strajku ale tak samo uważam że nie wypali, jeśli już tak zablokują te przejście graniczne to się zrobi taki korek że 3 dni go będą rozładowywać, jeśli natomiast się zakorkuje na dobre to wszyscy zmierzający w tamtym kierunku będą zmuszeni jechać na inne przejście :wink: :arrow:

_________________
TIR - Transport International Road


Tytuł:
Post Wysłano: 07 maja 2007, 15:32

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 wrz 2006, 16:50
Posty: 1136

Aaa ten strajk to przeciwko czemu tak dokładniej, bo ja nie w temacie?


Tytuł:
Post Wysłano: 07 maja 2007, 22:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 mar 2007, 23:45
Posty: 70
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski-okolice

Jeśli dobrze zrozumiałem to chodzi o uczciwą podstawę pensji,diety i o pieniądze za urlopy.Ale nie wiem czy 10 maja ten strajk się odbędzie a jeśli tak to mało prawdopodobne że coś z tego wyjdzie.W Polsce związki zawodowe i kierowcy nie są tak zorganizowani,silni,jednomyślni i solidarni jak w państwach starej unii(Francja,Niemcy,itp).Gdyby jednak odbył się ten strajk to i tak będą kierowcy którzy ten strajk oleją i będą jeździć.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 15 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: