Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]
Autor
Wiadomość
Tytuł: Jaka stawka
Post Wysłano: 19 kwie 2007, 20:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 kwie 2007, 15:10
Posty: 2
Lokalizacja: Brzeg

Witam Wszystkich
Stała się wielka przykrość - wczoraj na trasie Niemodlin-Nysa uległo wypadkowi moje autko (to duże, które do tej pory zarabiało). Szkody w aucie są dość znaczne (poszedł na dwa drzewa i trochę przeorał pole rolnikowi). Najważniejsze, że kierowcy nic się nie stało. Ale do sedna: na czas rozwiązywania problemów z PZU (kwestia odszkodowania) muszę/mogę wydzierżawić inny ciągnik siodłowy (myślę, że potrwa to jakieś 2 m-ce), tylko jest mały problem - muszę do jutra przedstawić swoją ofertę cenową za dzierżawę.
I tu pytanie: Czy ktoś się może orientuję jakie to mogą być stawki? Czy to jest np. 500,1.000, 1.500 zł. na miesiąc?, a może więcej?
Nie chciałbym wyjść na "barana".
Autko do dzierżawy to MAN 19403 rok 98.

Z góry dziękuję za pomoc


Tytuł:
Post Wysłano: 20 kwie 2007, 8:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 lut 2007, 13:41
Posty: 215
GG: 0

nie wiem jak to wygląda w Polsce i w przypadku ciągnika ale ja moge ci podać na przykładzie cysterny dzierżawionej z Hansetanku z Hamburga - 30E / doba - więc cena za dzierżawę ciągnika pewnie będzie zbliżona...


Tytuł:
Post Wysłano: 20 kwie 2007, 13:12
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2005, 15:36
Posty: 6305
Lokalizacja: Wrocław

z takich usług nie korzystam, ale prośba na propozycję cenową z drugiej strony nie będzie potraktowane jako "wyjście na barana".
zawsze możesz powiedzieć, że Twoja propozycja wyjściowa to 0 zł bo od czegoś trzeba zacząć i tak wynik będzie kompromisem między Twoją ceną a adwersarza, a ta jest najwygodniejsza dla Ciebie.

poza tym nieznajomość takich cen może być zrozumiała i jest milej widziana niż niewypłacalność.

_________________
https://www.youtube.com/user/SzkolaTransportu/featured


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: