Strona 1 z 1 [ Posty: 9 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 16 kwie 2007, 14:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 wrz 2006, 15:09
Posty: 118
Lokalizacja: Wieluń

witam
niedługo mam zamiar jechać z Warszawy do Poznania osobóweczką i zastanawiam się czy jechać A2 czy bokami jakos nie wiem za bardzo jakie sa oplaty na A2 ale jak zczaiłem na stronce GDDKiA to wyszlo ze po 11zł za każdy z 3 odcinków czyli 33 zł w jedną strone to jest mozliwe ze tak duzo czy cos źle zrozumiałem ?
czy aż tak horendalne są te stawki za tą autobane i czy jazda bokami mnie nie umeczy za bardzo ?
nigdy tam nie jechalem i prosze o jakies spostrzeżenia


Tytuł:
Post Wysłano: 16 kwie 2007, 15:04
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 maja 2006, 16:31
Posty: 256
GG: 3902780
Samochód: FH Erło 5
Lokalizacja: Szczecin

Tak, płaci się 33zł. Ponad 250 km dobrej autostrady, w dwie i pół godziny można spokojnie przejechać ten odcinek.

edit: 33zł za cały odcinek, w każdej bramce 11zł. http://www.autostrada-a2.pl/pl/mapa/ - Na tej mapce możesz zobaczyć gdzie są zjazdy i pobory opłat, jeśli chcesz jechać do Poznania możesz zmieścić się w 22zł, albo skręcając jeszcze wcześniej na Wrześnię, i stamtąd starą 2jką do Poznania. Wtedy przejdziesz tylko 1bramkę i zapłacisz 11zł.

_________________
Dokładnie kolego, tak jak mówisz!


Tytuł:
Post Wysłano: 16 kwie 2007, 15:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 wrz 2006, 15:09
Posty: 118
Lokalizacja: Wieluń

dzieki kolego za odpowiedz
a czy za odcinek stryków-konin tez pobierane są opłaty bo nie moge sie doczytac tego na stronie tam sa tylko wyszczegolnione odcinki konin-wrzesnia wrzesnia-poznan i poznan-nw tomysl
aha i czy jest jakis wlot na autostrade w okolicach łęczycy bo tak mi z mapy wynika ze tam najlepiej bysie bylo wbic na autostrade, z mapki autostrady wynika ze jest tam jakis węzeł


Tytuł:
Post Wysłano: 16 kwie 2007, 15:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 maja 2006, 16:31
Posty: 256
GG: 3902780
Samochód: FH Erło 5
Lokalizacja: Szczecin

Od Strykowa do Konina jedzie się na razie za darmo, ale oprócz autostrady nic tam nie ma - żadnych stacji, chyba jeden MOP tylko. Wszystko dopiero będzie tam powstawało.

A węzeł na DK1 na pewno jest, tylko nie mogę sobie go umiejscowić...

_________________
Dokładnie kolego, tak jak mówisz!


Tytuł:
Post Wysłano: 16 kwie 2007, 17:00

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 lut 2007, 22:55
Posty: 527

chabina , lepiej ciągnij autostradą, zawsze "pewniejsza" droga. Kiedyś się jeżdziło ciężarowym obok autostrady, jak jeszcze brali pieniądzę bez względu na winiete, to wcale nie trudno było zabłądzić, ale to już inne czasy.. kenji zgadza się, płaci się 11 zł za każdą bramkę. Jechałem osobowym całą autostradą jakieś pół roku temu i jak widać ceny się nie zmieniły.


Tytuł:
Post Wysłano: 16 kwie 2007, 19:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 wrz 2006, 15:09
Posty: 118
Lokalizacja: Wieluń

opracowalem w koncu taki plan ze polece od strykowa do konina autostrada a dalej na wrzesnie i poznan juz boczkami
dzieki wszystkim za odzew :D


Tytuł:
Post Wysłano: 16 kwie 2007, 21:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 lip 2006, 19:32
Posty: 201
GG: 3602137

Cytuj:
Tak, płaci się 33zł. Ponad 250 km dobrej autostrady
Moim zdaniem płaci się 33 złote za kaszane nazwaną autostradą,na której nie ma pasa awaryjnego,którą już naprawiają,która ma po dwa pasy ruchu w jednym kierunku i czasami trzeba okazać dużo cierpliwości jadąc za wyprzadzającymi się ciężarówkami.

Ale cóż jak się nie ma co się lubi,to się lubi co się ma
:wink:

_________________
lepiej mieć brzuch od piwa,niż garb od roboty


Tytuł:
Post Wysłano: 16 kwie 2007, 22:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 maja 2006, 16:31
Posty: 256
GG: 3902780
Samochód: FH Erło 5
Lokalizacja: Szczecin

Cytuj:
a której nie ma pasa awaryjnego,którą już naprawiają,która ma po dwa pasy ruchu w jednym kierunku i czasami trzeba okazać dużo cierpliwości jadąc za wyprzadzającymi się ciężarówkami.
:shock: To nie jest A4 tylko A2... Cały czas tam jest pas awaryjny...

_________________
Dokładnie kolego, tak jak mówisz!


Tytuł:
Post Wysłano: 17 kwie 2007, 10:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 gru 2006, 23:15
Posty: 187
GG: 0
Samochód: magnum 480
Lokalizacja: warszawa

Cytuj:
opracowalem w koncu taki plan ze polece od strykowa do konina autostrada a dalej na wrzesnie i poznan juz boczkami
Możesz pociągnąć dalej, ostatni zjazd przed bramkami masz na Golinę, skręcasz, prosto do Goliny i tam w lewo. Wtedy ominiesz całe miasto Konin. Dalej już prosto przez Słupcę do Wrześni i starą 2 do Poznania.

_________________
"spokojnego nie znam dnia, na dżdżo spalam pety dwa i herbaty tak jak trza nie posłodze
po asfalcie, czy przez piach, gładko, czy po kocich łbach, taki mi się trafił fach-życie w drodze"
W.Młynarski "Absolutnie"


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 9 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Amazon [Bot] i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: