Strona 1 z 1 [ Posty: 12 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 16 lut 2007, 23:19

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 sty 2007, 16:34
Posty: 125
GG: 0
Lokalizacja: Częstochowa

Poniedziałek 12.02.07r.

No i zaczeło sie.Wstałem o 6 rano,umyłem sie,spakowałem.O 7 wrzucilismy torby do opla i ruszylismy do Sosnowca.W Sosnowcu byliśmy dopiero o 8.15,bo mielismy problemy z oplem.Zajechalismy i tata poszedł po auto,a ja zostałem w aucie.W miedzyczasie wyjechały 3 auta z temy,ale dopiero 4 był to numer CO17.No wiec szybko przepakowłem torby do stralisa i ruszylismy w strone Bielsko Białej.Tata załadował wczesniej,bo w sobote 6 ton,a ze stralis ma 480 KM to swietnie szedł.Dojechaliesm do BB i weszlismy do Tesco po zakupy.Po zakupach ruszyliśmy w strone Cieszyna.W cieszynie stało 5 aut z rico Very Happy.Na cieszynie wszystko szybko i płynie sie odbyło i ruszylismy w strone Mikulova.Dojezdzajac do przejscia w Mikulovie musielismy zrobic krótka pauze.Poszlismy do alberta na zakupy,zjedlismy cos w aucie i mineło 45 min.Ruszyliśmy no i jak to na Mikulovie jakies problemy,ale szybko sie uporaliśmy i jedziemy w strone Wiednia.W wiedniu spokojnie nie korkowało sie.Objelismy kierunek Graz.Minelismy Graz i konczył nam sie czas pracy.Tata chciał dojechac do Packu,ale nie udało sie.Staneliśmy na 9h.Zjedliśmy,poczytaliśmy i poszliśmy w kime.


Wtorek 13.02.07r.

Pobudka o 6 wypiłem herbate,a tata capucino i długa na Włochy.W alpach w nocy sypał snieg,wiec wszystko zarąbiście wygladało.Wjechaliśm do Włoch i tam tez wszystko fajnie przystrojone Sniegiem.Obraliśmy ki erunek Wenecja.kilkadziesiat kilosów przed Wenecją mineliśmy sie z kumplem z temy i powiedział na CB,ze przed Wenecja pali sie ciężarówka i jest korek.No wiec my unik i zjazd z autrostady,by uniknać stania w korku.Ale wszyscy chcieli tego uniknąc i na wsiach wielki korek,a na autostradzie nie było korka :/.Pauza nam wyszła gdzies w polu wiec zatrzymalimy sie na najblizszej stacji i 45 min. odczekailśmy i ruszylismy w strone Wenecji.No i jak to na Wenecji code(czyt. korek)wystaliśmy 2,5 godziny i wkoncu jechalismy do Rezatto.Zajechaliśmy i skonczył sie czas pracy.Wjechaliśmy na zakład o 16.20 i za chwile nas rozładwywali.były to puste pojemniki.Mielismy sie ładowac w tym samym miejscu.Przestawliśmy auto i zaczeli ładowac.Były te same pojemniki tylko,ze pełne.Łacznie 24 tony.Wyjechaliśmy z zakładu o 18.20.Zostawliśmy auto i poszliśmy do sklepu.Wróciliśmy zjedlsmy,pocztaliśmy i w kime Very Happy

Środa 14.02.07r.

Troche pospaliśmy,ale ruszac trzeba było.Pobudka o 7.Wypiłem capucino,zjadłem wafelka tata zreszta tez.Ruszyliśmy o 7.30.Jechaliśmy i odziwo na Wenecji niebyło korków.Jechało wiel aut z temy.tak sobie jechaliśmy i pauza nam sie należała.Po drodze gadka na CB z kiermanem który pracował u makarona(czyt. Włocha)Zapytał czy bedziemy gotowac wode to by sie załapał.Zjechalismy o równej 12 no i on z nami.Było przed granica Włosko-austriacko.my zrobiliśmy sobie herbate,jemu kawe,pogadalśmy,mobilek wzioł nr do temy,bo szuka pracy i pojechał.A my jeszcz zjedliśmy obiadek i 13.20 ruszyliśmy,bo nam sie nie spieszyło.Na granicy luzy,w alpach jak i włoskich i austriackich śniegu mało.Jechaliśmy do 14.45 i tate nagle strasznie zmozył sen.Staneliśmy na dzikim parkingu.Ja czytałem,a tata spał.O 15.20 ruszyliśmy znowu.Dojechaliśmy przed Wiedeń i zrobiliśmy długa pauze.Standartowo zjadłem i poczytałem i poszedłem spac.

Czwartek 15.02.07r.

No i ostatni dzień pobudka o 5.30.Wypiliśmy herbate i ruszyliśmy o 6.Wszystko spokojnie szło.Jadac przez Wieden widziałem dzieci które chodzłi z plecakami do szkoły,a ja luzik ferie ;] Dojechaliśmy do Mikulova wszystko sprawnie poszło.Stała tema.Pozniej zrobilśmy pauze juz nie pamietam gdzie i mineła nas ta tema co stał na miulovie.Dojechaliśmy do Cieszyna.Chwile postaliśmy i dzida w strone Bielasko BIałej.Zajezdzamy na fiata.Musiałem sie schowac,bo nie wpuszczaja niepełnoletnich.Na zakład wjechalismy o 14.Oczywiscie kolejka.troche tata poprzeklinał.Były 2 auta z temy.Zaczeli nas rozładowywać o 16.30 Rozładowali nas,ale usieliśmy teraz czekać na załadunek..Dwóch kiermanów zostawiło swoje auta na fiacie.My tez mieliśmy zostawic i miał nas zabrac jeden kierman,ale nie było wiadomo o której nas załaduja,wiec telaefon do spedytora,ze sobie w h*ja leca i jak sie dostaniemy do sosnowca.Spedytor powiedział,zebysmy samym koniem przyjechali do Sosnowca i zabrali jeszcze jednego kierowce które przyjedzie na fiata.Przyjechały jeszcze dwie temy w tym ten kierman którego mamy zabrac(to ten co sie z nim na Mikulovie mineliśmy) i poprzednie autko taty,a mianowiie CO70 i spoko kierowca w nim.Kierowcy gadali i gadali,Było trzech z temy i dwóch z Alicji-firma z Katowic.Jeden kierowca z alicji pracował w temie i odszedł kiedy to tata przyszedł do temy.Były straszne jaja,opierdzialali magazynierów.Zaczeli nas ładowac jak mozna to tak nazwac.Była 20.przyprowadziłem paleciaka i zaczeliśmy sami ładowac.a oni tylko przywozili.Załadowali i odczepilismy naczepe,zabralismy tego kiermana i wjedzamy przed brame i cieć pyta sie gdzie naczepa.Zaczeli sie kłocic.Moj tata i ten kierman z cieciem.Nie było potwierdzenia,ze mozemy wyjechac bez naczepy.Najbardziej spodobał mi sie tekst tego kiermana "jakby sama naczepa bez ciagnika przyjechała to by problemu nie było,ale jak sam ciagnik przyjedzie to katastrofa".Pojechalismy po naczepke.Podjazd pod brame.Jeszce krótka wymiana zdan.Niezbyt ładna.Była 21 i ruszamy do Sosnowca.Po drodze wysadziliśmy kiermana i wjechalismy na baze.Stało 6 stralisków.Ruszyliśmy do domu.W domu byłem o 23.30 Nstepnego dnia tata pojechał do Cigoli,niedaleko Rezatto,ale chyba pojedzie na Irlandie wiec nie mogłem z nim jechac.

Niestety fotek nie mam :(


Tytuł:
Post Wysłano: 16 lut 2007, 23:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 maja 2006, 18:33
Posty: 443
Lokalizacja: WM

Traska bardzo fajna (miałem okazje być w Wenecji), opis ciekawy, miejscami wciągający, chociażby przy wymianie zdań między kiermanami, a cieciem :mrgreen: Szkoda tylko, że fotek nie ma.

_________________
"640 KB pamięci operacyjnej powinno każdemu wystarczyć." - Bill Gates, 1981r.

Fotogaleria, Trasy - zapraszam do przeglądania i komentowania.


Tytuł:
Post Wysłano: 16 lut 2007, 23:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2007, 22:50
Posty: 782
Lokalizacja: Ślesin / Konin

Fajna trasa,bardzo szczegółowo opisana :) Szkoda tylko że nie ma fotek :( Czy mógłbyś coś napisać o Stralisie :?:


Tytuł:
Post Wysłano: 17 lut 2007, 10:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 maja 2006, 10:10
Posty: 46
Lokalizacja: Wrocław/Tresigallo (FE) Włochy

Trasa ok, Wenecja to standard jak jechałem pod koniec stycznia to mi się upiekło i nie stałem, ale był ruch. Szkoda że fotek nie ma:P

_________________
Zapraszam was http://www.photoblog.pl/italliandragon
Fratelli Galassini Autotrasporti Fan


Tytuł:
Post Wysłano: 17 lut 2007, 11:06
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2006, 16:11
Posty: 713
GG: 41206084
Samochód: SCANIA R420
Lokalizacja: Augustów

Włochy to piękny kraj twoja trasa ciekawa ale szkoda , że nie ma fotek.Co do samej Wenecii to ona zawsze się korkuje i będzie do póki nie zrobią obwodnicy.

_________________
scania R-serie "Stronger than ever"

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
International Transport

Augustów najpiękniejsze miasto Polski


Tytuł:
Post Wysłano: 17 lut 2007, 12:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 mar 2006, 15:14
Posty: 114
Lokalizacja: Tychy

Pozwoliłem sobie wesprzeć kolegę Radzo kilkoma zdjęciami z Wenecji,zrobione w zwykły szary wtorek 06/02/07 ale
tak jak napisał ItallianDragon Wenecja to standard i prawie zawsze jest tak samo
.ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

_________________
==========================================


Tytuł:
Post Wysłano: 17 lut 2007, 15:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 sty 2007, 16:34
Posty: 125
GG: 0
Lokalizacja: Częstochowa

Odkad pamietam to na Wenwcji zawsze były korki :/ Ale juz robia obwodnice tylko kied ja skoncza to nie wie nikt :wink: :D


Tytuł:
Post Wysłano: 17 lut 2007, 19:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 kwie 2006, 20:12
Posty: 621
GG: 8765643
Lokalizacja: Lublin

Szkpda tych fot ale opisales trase porzadnie. Fajnie sie czyta. Moge powiedziec ze nawet pisales bardzo szczegolowo tzn wypilem to a tata tamto, zjadlem wafelka :D Na tym Fiacie to musieli Was niezle wkurzyc ale tak to jest. Moge wiedziec co tak zawziecie czytales codziennie przed snem????

_________________
"... gdy w przyszłości wnuk przy kominku zapyta mnie: Dziadku, a co Ty w życiu robiłeś??? Odpowiem, że to, co najbardziej kochałem - JEŹDZIŁEM ..."


Tytuł:
Post Wysłano: 17 lut 2007, 20:22
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 14:55
Posty: 1587
Lokalizacja: Brzesko

Hmm, trasa opisana bardzo dobrze, a jeszcze lepiej sie czyta gdy bylo sie w tych miejscach. Przez Mikulov jezdzimy do Welsu, wiec nie raz juz tam robilismy mala pauze. Co do Wenecji to najdluzej stalem tam 5 godzin (pomiedzy bramkami). Trzeba sie na sile wpychac bo nikt nie wpusci itp, a i tak zawsze sa jakies stluczki.

Może kojarzysz z jakiej miejscowosci wozicie filtry do fiata? Bo ladowałem keidys wlasnie z tata filtry do BB, i w tej firmie czekali na auta z temy z takim samym ladunkiem. A potem na fiacie musialem wysiasc z auta (nie wiedzielismy ze nie wpuszczaja niepelnoletnich), ale naszczescie tata rozladowal sie w ciagu godziny.

_________________
www.Truck-Spotters.eu


Tytuł:
Post Wysłano: 17 lut 2007, 20:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 sty 2007, 16:34
Posty: 125
GG: 0
Lokalizacja: Częstochowa

Wiesz Cheester lubie być dokładny i zrekompensować szkody za brak fotek :wink: :D A czytałem angore i jakies tam pismo "Detektyw" czy jakos tak :wink:

A Igor nie wiem gdzie ładuja filtry.Jak tata wróci to sie spytam.Kiedys tez musiałem czekać w portierni,a teraz było wiadomo,ze nas długo przetrzymaja to co bym robił 7 h na cieciowni :D Widziałem wiele autek z olmy w Austrii i na Wenecji :wink:


Tytuł:
Post Wysłano: 18 lut 2007, 13:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 14:55
Posty: 1587
Lokalizacja: Brzesko

A no bo My głownie Italsko ćwiczymy. Wtedy co mnie na fiata nie wpuścili to nie siedziałem w cieciowni tylko chodziłem obok i tak sie nudziłem (miałem rozładowane baterie w aparacie niestety). W sumie po rozładunku pojechalismy do Krakowa załadować cegłe na Włochy i tez musiałem czekać (troche dłużej). Ta trasa była wyjątkowa, własnie dlatego że 3 razy nie wpuścili mnie na zakład (jeszcze we Włoszech, miejscowość Rosignano Solvay - Zakłady chemiczne. Naszczescie stali tam polacy jeżdżacy u Włocha, na dodatek z moich okolic wiec sobie pogadaliśmy).

_________________
www.Truck-Spotters.eu


Tytuł:
Post Wysłano: 20 lut 2007, 16:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 maja 2006, 10:10
Posty: 46
Lokalizacja: Wrocław/Tresigallo (FE) Włochy

Jaa akurat mam szczęście jechać przez Wenecję rano albo wieczorem tzn przed i po korkach :twisted:
Cytuj:
ona zawsze się korkuje i będzie do póki nie zrobią obwodnicy
To się nazywa Włoska infrastruktura... obwodnica jest, ale za mała więc władze regionu odsuwają to na drugi plan, no bo przecież obwodnica jest. Ta obwodnica kiedyś była wystarczająca, nawet ją pamiętam jeszcze, ale teraz jest większe natężenie ruchu. Jadą tam nie tylko trucki, żeby wyjechać z Włoch w stronę wschodu i wschodniej Austrii trzeba jechać tamtędy. Dokładnie ta sama sytuacja jest z w Bolonii z tym, że jak się jedzie na południe (czytaj na Florencję), to są oddzielne 3 pasy...

_________________
Zapraszam was http://www.photoblog.pl/italliandragon
Fratelli Galassini Autotrasporti Fan


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 12 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: