Strona 1 z 1 [ Posty: 13 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 25 sty 2007, 11:32

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 lis 2006, 17:52
Posty: 161
Lokalizacja: Knyszyn->(Podlasie)<-Poland

W tym tygodniu zaczeły sie u mnie ferie i co robie-oczywiście jeżdże z tatem :D własnie wruciłem z pierwszej traski :wink: i w skrócie przedstawie ją :) we wtorek pod dom podjeżdza tato załadowanym Dafikiem i jutro jest traska kierunek Knyszyn-Piotrków Trybunalski -Łódż-Knyszyn :wink: no więc o 3 wstaliśmy zjedliśmy śniadanie i ruszamy . Jak ruszaliśmy było spokojnie żadnych opadów tylko lekki mróz był :wink: po 15 minótach wpadamy na krajową 8 Białystok-Warszawa i wiemy że do Warszawki jest czysto więc lecimy spokojnie :wink: dojeżdzamy do Warszawy i zaczeło lekko sypać i zawiewało na droge :) przez Warszawke przelecieliśmy bez większych problemów zajeżdżając tylko na stacje aby zalać bak do pełna :wink: no i lecimy na trasie Warszawa-Piotrków Trybunalski :) tu już nie było tak różowo bo droga zrobiła sie lekko biała ale tato pewnie gonił dalej :P pod Piotrkowem tato zapytał sie o dojazd do miejsca naszego rozładunka na CB i po pół godzinie jesteśmy na miejscu pierwszego rozładunku-Kaufland Logistic pod Piotrkowem Trybunalskim :wink: postaliśmy jakieś 30 min na placu i zadzwonili że mamy sie podstawiać pod rampe :) po godzinie wyjeżdzamy rozładowani i lecimy teraz na Kaufland w Łodzi po palety :) sypało przez całą droge do Łodzi ale dojechaliśmy wreście na miejsce i tu czekanie na wolną rampe przez jakiąś godzine -więc tato se sie przespał a ja pilnowałem kiedy odjedzie Volvo z wyznaczonej nam rampy :wink: no i po 30 min załadunku przychodzi tato i ruszamy w droge powrotną :) cały czas ostro sypał śnieg i jak odjeżdzaliśmy to kierman starym Iveckiem zakopał sie na równym placu :P spowrotem obraliśmy kierunek na Rawe Maz. by było szybciej :wink: no i tu zaczynają sie pierwsze problemy z warunkami panującymi na drodze- jakieś 30 km od Rawy chłopaki nie dali rady wciągnąć sie pod górke i jak dojeżdzaliśmy przed nami był już kilometrowy korek i zaczeło sie robić głośnbo na CB :roll: ale poratowała nas piaskarka która przyjechała po jakiś 20 minutach :wink: i po 20 minutach usłyszeliśmy że wreście z przodu sie wszystko ruszyło .Zanim my ruszyliśmy mineło kolejne 20 min i dalsza jazda cały czas z prędkością 40-50km/h do samej Rawy Maz. :roll: wreście wyskoczyliśmy na krajową 8 i walimy na Warszawe :) droga wyglądała nie zaciekwie bo były tylko miejscami czarne kolejny a tak to cały czas biało.Dolatujemy do Warszawki i słyszymy od chłopaków ze stolica jest cholernie zakorkowana jak nigdy :| no i my dołączyliśmy do [wycenzurowano] taka jazdą w korku kierowców :roll: przez Warszawe czołagaliśmy sie grubo przez ponad 1.5 godziny :? tato sie ostro [wycenzurowano] bo żeby nie ta Warszawa dojechalibysmy w ten sam dzień do domu ,ale zabrakło godzin i przejechaliśmy przez Warszawe i wypadliśmy na trase w kierunku Białegostoku :wink: przez te stanie w Warszawie zabrakło czasu jazdy i musielismu nocować w hotelu w Markach bo w naszym Dafiku nie ma sypialni :roll: tato poszedł wszystko załatwiać z hotelem a ja przyszykowałem autko do jutrzejszej jazdy -oskrobanie szyb ,umycie świateł i tablic rejestracyjnych bo były strasznie zabite śniegiem.Troche posiedzieliśmy troche przed TV zjedliśmy kolecje i w kime bo jutro 4.40 pobudka i do powrót do domu :wink: po wyjściu z hotelu w nie których miejscach było śniegu po kolana a Dafik też ostro przysypany więc miotełka w ręke i po chwili wyjechaliśmy :) na tym ostatnim odcinku naszej trasy warunki były bardzo ciężkie ale powoli i do przodu sie gnało :wink: koło Zambrowa tato zobaczył że pękła nam przednia szyba :| nie wiemy kiedy to sie stało :roll: ale do domu dojechaliśmy szczęśliwie i mysle że to była jedna z moich lepszych tras z tatem bo tak jak on lubie jeżdzić w zimową pogode :) to by było na tyle :wink: pozdrawiam i życze wam też takich ciekawych i udanych trasek :)

a dziś dam jeszcze fotki robione z mego koma :wink: ale debil ze mnie bo nie zobaczyłem że mam prawie rozładowaną kome i wytrzymała mi tylko do pierwszego rozładunku w Piotrkowie :|

_________________
Obiekt mego pożądania -Renault Magnum Vega!!!


"Zamiast szukać winnych jak najdalej od siebie wystarczy spojrzeć w lustro i zacząć poprawę od najtrudniejszej osoby: samego siebie."-Cyryl


Tytuł:
Post Wysłano: 25 sty 2007, 12:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 gru 2006, 22:40
Posty: 87
Lokalizacja: Bisztynek

Fajna traska fajnie opisana !!!!!!!

_________________
Ciężarówki i Transport mój zawód , życie i pasja!

Co nas łączy? Miłość do Ciężarówek która nigdy sie nie skończy..


Tytuł:
Post Wysłano: 25 sty 2007, 13:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 lis 2006, 17:52
Posty: 161
Lokalizacja: Knyszyn->(Podlasie)<-Poland

a tu jeszcze wspomniane fotki :wink:
tutaj pauza na nakarmienie Dafika na Warszawskim Orlenie:
Obrazek Obrazek
teraz już dróżka nr.8 na Piotrków Tryb. :
Obrazek Obrazek Obrazek
tutaj Dafik od tyłu po dojechaniu na miejsce pierwszego rozładunku:
Obrazek
to już miejsce pierwszego rozładunku czyli Kaufland koło Łodzi:
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek
no to wszystkie bo jak wspominałem padła mi koma a wszystko przez moje niedopatrzenie :roll: ale w następną traske lepiej sie przygotuje :wink: czekam na komentarze :) jest to moja pierwsza recenzja z trasy :wink:

_________________
Obiekt mego pożądania -Renault Magnum Vega!!!


"Zamiast szukać winnych jak najdalej od siebie wystarczy spojrzeć w lustro i zacząć poprawę od najtrudniejszej osoby: samego siebie."-Cyryl


Tytuł:
Post Wysłano: 25 sty 2007, 15:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 lis 2006, 21:05
Posty: 52
Lokalizacja: Pokrzywnica\k-koźle

Traska bardzo fajnie opisana. Fotki moze nie sa najpiekniejsze,ale udalo ci sie sfocic dwa ladne TGA. Zdjecia z drogi na Piotrkow ( 8 ) pokazuja jaki jest stan przygotowania szos przez drogowcow.


Tytuł:
Post Wysłano: 25 sty 2007, 17:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 gru 2006, 22:13
Posty: 71
GG: 0
Lokalizacja: Świętokrzyskie

ciekawa trasa choć bardzo krótka. fotek za wiele nie ma no ale na tych które są wszystko jest uwidocznione. wozicie przez spedycję? czy jestescie podwykonawcą kauflandu? jakie towary wozicie i czy tylko po kraju?


Tytuł:
Post Wysłano: 25 sty 2007, 18:22

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 lis 2006, 17:52
Posty: 161
Lokalizacja: Knyszyn->(Podlasie)<-Poland

tato jeżdzi u producenta napoi z Knyszyna :wink: jest to transport na własne potrzeby , tylko po kraju :) Vader jeżdzi Dafem od nowego i on tylko jest kierowcą tego sprzęta, więc mimo wieku Dafik sie jeszcze jako tako trzyma :wink:

_________________
Obiekt mego pożądania -Renault Magnum Vega!!!


"Zamiast szukać winnych jak najdalej od siebie wystarczy spojrzeć w lustro i zacząć poprawę od najtrudniejszej osoby: samego siebie."-Cyryl


Tytuł:
Post Wysłano: 25 sty 2007, 19:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 paź 2006, 11:54
Posty: 209
Lokalizacja: zgierz / k.Łodzi

fajna traska i zdjatka oby tak dalej szkoda tylko ze tak malo fotek ale jak na pierwszy raz to niezle

_________________
.....::::Wchodzę Po Schodkach I Wytaczam Na Drogę Moje 40 Ton::::.....
B:15-01-2010r.
C:12-04-2010r.
C+E:09.09.2010r.


Tytuł:
Post Wysłano: 25 sty 2007, 19:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 gru 2006, 18:12
Posty: 171
GG: 8161983
Lokalizacja: Kalisz/PPL

Sienki19 przedstaw parę szczegółów dotyczących tego DAFa. Chodzi mi oprzebieg, może awarie i opinie o tym samochodzie. Pozdrawiam.


Tytuł:
Post Wysłano: 25 sty 2007, 19:37
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 gru 2005, 16:35
Posty: 829
Samochód: Ciężarowy
Lokalizacja: Wronki

Cytuj:
Sienki19 przedstaw parę szczegółów dotyczących tego DAFa. Chodzi mi oprzebieg, może awarie i opinie o tym samochodzie. Pozdrawiam.
Jak byś przeglądał inne działy to byś znalazł Dafa Sienkiego i nie musiał byś zadawać pytań w dziale Trasy. Przedstawił go w dziale garaż.


Tytuł:
Post Wysłano: 25 sty 2007, 19:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 lis 2006, 17:52
Posty: 161
Lokalizacja: Knyszyn->(Podlasie)<-Poland

Cytuj:
Cytuj:
Sienki19 przedstaw parę szczegółów dotyczących tego DAFa. Chodzi mi oprzebieg, może awarie i opinie o tym samochodzie. Pozdrawiam.
Jak byś przeglądał inne działy to byś znalazł Dafa Sienkiego i nie musiał byś zadawać pytań w dziale Trasy. Przedstawił go w dziale garaż.
dzięki Martin miałem dokładnie to pisać :wink: tam dokładnie wszytko jest przedstawione odnośnie Dafika :) dzięki za wasze miłe opinie motywuje to mnie do pracowania w przyszłości nad jeszcze lepszymi recenzjami z tras a tych jeżeli tylko będą nie zabraknie :D pozdro 8)

_________________
Obiekt mego pożądania -Renault Magnum Vega!!!


"Zamiast szukać winnych jak najdalej od siebie wystarczy spojrzeć w lustro i zacząć poprawę od najtrudniejszej osoby: samego siebie."-Cyryl


Tytuł:
Post Wysłano: 25 sty 2007, 22:19

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 sty 2007, 19:12
Posty: 13
Lokalizacja: Knyszyn (podlasie)

niezła ta trasa. tylko strasznie długo opisane ale dlamnie bomba.....<< sienki..jakoś sietrzyma dafik>>moim zdaniem dafik sienkiego to teraz rakeita..zamiata jak trzeba.......... wokńcu mój stary robił kapitalke silnika :P :D pozdro sienki :)


Tytuł:
Post Wysłano: 26 sty 2007, 17:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 sty 2007, 16:34
Posty: 125
GG: 0
Lokalizacja: Częstochowa

Fajna traska :D Ja mam ferie dopiero za 2 tygodnie :/ ale wtedy lece pewnie gdzies na zachód.Bardzo mi sie podobaja fotki w zime z udziałem ciężarówek :D Zebym tylko jak ja pojade było pół metra sniegu :twisted:


Tytuł:
Post Wysłano: 26 sty 2007, 21:36

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 kwie 2006, 20:12
Posty: 621
GG: 8765643
Lokalizacja: Lublin

Fotki nie zbyt dobrej jakosci ale wiadomo phon. Co do opisu to nie mam sie do czego przyczepic. Starannie to zrobiles i idzie wszystko zrozumiec. Widze ze sciezke mieliscie niezle zasypana. Czekam na recenzje nastepnej trasy.

_________________
"... gdy w przyszłości wnuk przy kominku zapyta mnie: Dziadku, a co Ty w życiu robiłeś??? Odpowiem, że to, co najbardziej kochałem - JEŹDZIŁEM ..."


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 13 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: