Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]
Autor
Wiadomość
Tytuł: Bus na trasy
Post Wysłano: 26 lut 2013, 21:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 lut 2013, 20:47
Posty: 5
GG: 3980134
Samochód: Peugeot Boxer & Renault Clio

Witajcie...
Jeżdżę cztery lata w kurierce z czego rok na własnym samochodzie i działalności. Szczerze powiedziawszy mam już dość kurierki. Posiadam Peugeota Boxera 2011r L3H2, macie jakieś pomysły gdzie by go wstawić? Co zrobić, żeby samochód zarabiał na siebie w inny sposób niż kurierka ?? Od razu mówię, że nie kręci mnie latanie po UE w systemie 4/1 ;)

Z góry dzięki za odpowiedź.


Post Wysłano: 26 lut 2013, 21:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 maja 2008, 13:29
Posty: 434
Samochód: Scania R420

Oczekujesz że ktoś wyśle Ci cały biznesplan, nakręci robotę, da klientów i załatwi wszystkie zagadnienia prawne ? Nie rozumiem ludzi którzy piszą posty tego typu. Każdy musi się martwić o własną dupe, nikt Ci pod mordkę delikatnie mówiąc nie podstawi. Ludzie z potężnymi firmami transportowymi mają poważne kryzysy a Ty z takimi tematami :?

_________________
Ciężki Transport Międzynarodowy


Post Wysłano: 27 lut 2013, 21:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 lut 2013, 20:47
Posty: 5
GG: 3980134
Samochód: Peugeot Boxer & Renault Clio

Powiedz mi gdzie w moim poście piszę o tym żeby ktoś nakręcił mi biznesplan, czy też załatwi klientów itp ??
Delikatnie mówiąc uważam, że powinieneś trochę skrócić swoją mordkę ;)
Ja np. nie rozumiem ludzi, którzy nie wtrącają do dyskusji niczego sensownego. Nazywa się to spam ;)
A nawiasem mówiąc moje pytanie zostało skierwoane do osób poważnych i bardziej doświadczonych. Pozdro Eryk ;)


Post Wysłano: 27 lut 2013, 22:12
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lut 2012, 11:06
Posty: 3213

Cytuj:
Powiedz mi gdzie w moim poście piszę o tym żeby ktoś nakręcił mi biznesplan, czy też załatwi klientów itp ??
Delikatnie mówiąc uważam, że powinieneś trochę skrócić swoją mordkę ;)
Ja np. nie rozumiem ludzi, którzy nie wtrącają do dyskusji niczego sensownego. Nazywa się to spam ;)
A nawiasem mówiąc moje pytanie zostało skierwoane do osób poważnych i bardziej doświadczonych. Pozdro Eryk ;)
Cytuj:
Witajcie...
Jeżdżę cztery lata w kurierce z czego rok na własnym samochodzie i działalności. Szczerze powiedziawszy mam już dość kurierki. Posiadam Peugeota Boxera 2011r L3H2, macie jakieś pomysły gdzie by go wstawić? Co zrobić, żeby samochód zarabiał na siebie w inny sposób niż kurierka ?? Od razu mówię, że nie kręci mnie latanie po UE w systemie 4/1 ;)

Z góry dzięki za odpowiedź.
Niestety, ale Eryk napisał prawdę. Zapytałeś czy ktoś ma jakieś pomysły gdzie go wstawić. Skoro szukasz odpowiedzi od ludzi poważnych to ja Ci napiszę - w krzaki, a na poważnie to zapytaj w Castoramie itp. Nie oczekuj jednak, że dostaniesz gotową receptę i branżę, w której ktoś znajdzie zapotrzebowanie na Twojego busa. Może jakaś spedycja Cię przygarnie? Jak będzie potrzeba to i za granicę pojedziesz bo albo chcesz zarabiać na transporcie, albo daj sobie spokój bo tylko się umęczysz. Dzwoń pytaj szukaj, ale pomysłów na forum to raczej nie znajdziesz...


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: