Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 29 wrz 2012, 1:16
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 sie 2009, 17:25
Posty: 123
GG: 10467084
Samochód: Volvo FH 500
Lokalizacja: Chrzanów

Cytuj:
W temacie mowa jest o prostym manie ktorego diagnozuje sie drutem wiazalkowym nie atego, robisz autorowi tematu [wycenzurowano] w glowie...
Nie w temacie jest mowa o kosztach własnej cieżarówki a autor chcialby zakupic MAN`a. Co nie oznacza ze nie zmieni swojego zadania jak rowniez nie oznacza ze musi je zmienic.

Co do reszty wypowiedzi Łukaszu to odpowiem w nastepujacy sposob. Po pierwsze nie mowilem o MANie autora tylko o Atego ktore posiadam bo dziwnym jest mowic o kosztach w samochodzie ktorego sie nigdy nie mialo lub nie widzialo. Po drugie zjadles zeby na MB ale schemat skrzyni biegow do Atego podales mi zly. Po trzecie mowiac cylinder hamulcowy mialem na mysli siłownik hamulcowy a nie zacisk hamulcowy ktory znajduje sie na tarczy hamulcowej. Po czwarte zeby wyjsc po za ASO MB ktore nie robi cudow trzeba miec gdzie sie udac chyba sie ze mna zgodzisz? A nie bede jechal 350 km samochodem (z Krakowa do Sochaczewa) po to tylko zebys serwisowal mi samochod. Co innego gdybym jezdzil kolo Ciebie raz w miesiacu wtedy rozmowa wygladalaby zupelnie inaczej.

Pomijajac jednak rozmowy na temat samochodu ktory posiadam oraz kosztow czesci w serwisie czy tez zamiennikow. Kazdy samochod sie psuje i wymaga naprawy zatem trzeba sie przygotowac na najgorsze i miec pieniadze ktore bedzie mozna wykorzystac w kazdej chwili do ewentualnych dzialan. Czy wszystko wyjdzie od razu? Nie poniewaz niektore sprawy w lecie nie maja miejsca natomiast lubia sie pokazac zima ;)


Post Wysłano: 29 wrz 2012, 1:32
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lut 2011, 13:33
Posty: 4715
GG: 1466678
Samochód: Serwis 24h
Lokalizacja: Sochaczew

jaki schemat? ceny aso sa z kosmosu fakt ale oni lubia ubarwiac. Nie mowie zebys do mnie specjalnie przyjezdzal, ale juz powoli do moich cen przeknuje sie ostva mszczonow :mrgreen:

_________________
TIR-SERWIS SOCHACZEW
Naprawa samochodów ciężarowych wszystkich marek
Masz problem Renault lub Volvem z którym nie radzi sobie ASO. Zapraszam!!
Mobilny serwis w całej UE|Serwis ADBLUE NAPRAWY POWYPADKOWE, PROSTOWANIE RAM!!
tel:+48 731-542-832/+48 664-622-456
https://www.facebook.com/LKWSERWIS


Post Wysłano: 29 wrz 2012, 1:42
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 sie 2009, 17:25
Posty: 123
GG: 10467084
Samochód: Volvo FH 500
Lokalizacja: Chrzanów

Schemat skrzyni biegów chodziło o regulacje synchronizatorów bo mam problemy z wrzuceniem 2 biegu. Ceny fakt są z kosmosu nie powiem ze nie i zgodzę się ze lubią bajki pisać o czym doskonale wiem nie mniej jednak często pomagali za darmo czego robić nie musieli. Ja nie mowie, że ceny masz złe, że jesteś slaby w tym co robisz a jedynie stwierdzam ze Sochaczew jest dla mnie za daleko. Koszty przejazdu oraz czas przejazdu sprawia ze twoja konkurencyjna cena dla mnie wcale taka nie będzie ;) Gdybym bywał w twoich okolicach to wtedy z miłą chęcią dałbym Ci zarobić.


Post Wysłano: 19 lip 2013, 10:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 lip 2012, 19:00
Posty: 19

Jadę oglądać dziś ten samochód:

http://tablica.pl/oferta/dluzyca-renaul ... 1smjh.html

Co o tym sądzicie? Na co zwracać uwagę przy ewentualnym zakupie?


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: