Strona 1 z 1 [ Posty: 11 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 28 lis 2017, 23:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 lis 2017, 17:23
Posty: 21

Witam. Poszukuję symulatora tachografu by się nauczyć obsłógi na początek a w przyszłości do treningu na pamięć bądź tak z nudów poklikać. Szperałem w necie tu i tam i ciężko coś dorwać jak już to za prawie tysia ewentualnie zakupić. Niestety na kwalifie cóż bida znędzą nawet tego sumulatora tacho nie było a człowiek tyle kasy zabulił za nic. Może tyle e-learning kosztuje??? Wracając do tematu może ktoś z koleżanek i kolegów poleciłby jakąś stronke gdzie taki symulator tacho można pobrać za free?? Ewentualnie w najgorszym wypadku zakupić programik takiego symulatorka?? Fajnie by było na "sucho"potrenować różnego rodzaje tacha.
Polecił by ktoś coś młodemu??
Z góry dziękuje i pozdrawiam
Marcin


Post Wysłano: 28 lis 2017, 23:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2812
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Cytuj:
Witam. Poszukuję symulatora tachografu by się nauczyć obsłógi na początek a w przyszłości do treningu na pamięć bądź tak z nudów poklikać. Szperałem w necie tu i tam i ciężko coś dorwać jak już to za prawie tysia ewentualnie zakupić. Niestety na kwalifie cóż bida znędzą nawet tego sumulatora tacho nie było a człowiek tyle kasy zabulił za nic. Może tyle e-learning kosztuje??? Wracając do tematu może ktoś z koleżanek i kolegów poleciłby jakąś stronke gdzie taki symulator tacho można pobrać za free?? Ewentualnie w najgorszym wypadku zakupić programik takiego symulatorka?? Fajnie by było na "sucho"potrenować różnego rodzaje tacha.
Polecił by ktoś coś młodemu??
Z góry dziękuje i pozdrawiam
Marcin
Sorry ale nie rozumiem ty szukasz symulatora tachografu takiego co w ciezarowce rejestruje aktywnosc.
Co ty tam chcesz sie uczyc jak 3przyciski sa i obsługa w instrukcji wyjasniona.

A ćwiczenie pamieci to juz chyba abstrakcja totalna

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Post Wysłano: 29 lis 2017, 0:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3267
Lokalizacja: eu

https://www.google.pl/search?q=symulator+tachografu
Masz i ucz się. Chociaż, jak nie ogarnąłeś wyszukiwania w google, to nie wróżę Ci sukcesów...

Tylko nawet nie próbuj pisać, że szukałeś i nie znalazłeś


Post Wysłano: 29 lis 2017, 23:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lip 2005, 20:55
Posty: 2885
GG: 1
Lokalizacja: Gdynia

Dajcie mu jeszcze symulator słownika ortograficznego.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Post Wysłano: 29 lis 2017, 23:21
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2812
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Ciekawy jestem co nastepne dla mlodych sioferow
Symulator otwarcia zamka drzwi
Symulator wlaczenia burdelowek
Symulator zrobienia foci na fanpage

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Post Wysłano: 29 lis 2017, 23:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5924

Serio? Wy się urodziliście jako trakery z powołania? Kowbojski kapelusz, fajka w szczerbie między zębami, piwo w ręku i pierwsze słowa jakie powiedzieliście to "w górę nie poleci"?

Tachografy (przynajmniej niektóre) mają [wycenzurowano] logikę działania, są nieintuicyjne, nie można się poprawiać/cofać, a każdy błąd ITD liczy w setkach złotych.
Serio dla kogoś jest problemem, że ktoś chce się nauczyć na spokojnie, żeby wsiadając w pierwszą trasę w stresie był w stanie opanować tachograf? Jak jest dzbanem i nie chce się nauczyć to źle, jak chce się nauczyć to jeszcze gorzej. Figo fago, a jakby was ojcowie nie nauczyli, to byście chodzili po parkingu za andrzejami.

Zawsze jestem zażenowany jak się eksperci wypowiedzą, 20 lat, 10 doświadczenia, polska chiny w 3 godziny, a fiordy jadły z ręki. Nikt nigdy się nie musiał uczyć, wszyscy wszystko od razu wiedzieli.


PS: Karol, nie do Ciebie.


Post Wysłano: 29 lis 2017, 23:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2812
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Masz racje nauka najwazniejsza. Dobrze ze wymyslili internety i symulatory bo nic bysmy nie umieli.
Ja do tej pory zawsze przed sniadaniem odpalam symulator kromki chleba zebynsobie przypomniec jak kanapke zrobic


Ja wiem ze instrukcje robia tylko po to aby z makulatura cos wymodzic ale wkur mnie jak mi potem mlody dzwoni jak oswietlenie kabiny wlaczyc itp

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Post Wysłano: 29 lis 2017, 23:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5924

Powinni zlikwidować internety i symulatory, bo andrzeje na garbsenie nie mają słuchaczy na wykładach.

Nie dopuszczasz możliwości, że można połączyć instrukcję z symulatorem? Zobrazować to co jest napisane? Przecież sam symulator bez instrukcji też nic nie daje.


Post Wysłano: 30 lis 2017, 0:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2812
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Sam wspieram sie internetem ale nie wylaczam myslenia i zdaje sie na symulator.

Pp prostu rozwalilo mnie ze ktos na symulatorze tachografu chce uczyc sie pamieci. Aczkolwiek nie zapominam ze wszyscy uczylosmy sie cofac w ets,ht,itp.

Akurat tacho ucza na kwalifikacji, potem cos tam na firmie wytlumacza, jest instrukcja, karol udowodnil ze sekunda w google masz do chcesz.

Nie wiem czym sie woziles ale jeszcze skomplikowanego tacho nie doswiadczylem. A to ze niektore funkcje sa nie intuicyjne to roZumiem

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Post Wysłano: 30 lis 2017, 0:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3267
Lokalizacja: eu

Ja tylko dopiszę, że bawiłem się tym symulatorem i mimo że obsługa tachografu nie jest dla mnie tajemną wiedzą, to byłem skołowany. Słabe to wg mnie


Post Wysłano: 30 lis 2017, 5:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 kwie 2014, 20:51
Posty: 1884

Jak ktoś się przyzwyczai do robienia wpisów manualnych w Siemens, to po przesiadce na Stoneridge nie bardzo wiadomo o co chodzi.
Sam korzystałem z takiego symulatora, żeby później na karcie nie mieć bałaganu.


Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 11 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: